Dış Ünite Hırsızlık Sorunu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,727
Yok ustam mevzu beni çok aştı çok anlamam o işlerden :deli1

Uygun zaman olunca sota başkanı yakalayacam. Onla beraber bakarız. Yakalamışken bi de ciğere gideriz. Hava Sıcak derse de bici.. Adanada çareler tükenmez :deli1

An itibari ile damın kapısına tek vuruşta açılabilecek bi kilit yaptılar.
Ciğer dedin beni yumuşak karnımdan vurdun. :tara

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yok ustam mevzu beni çok aştı çok anlamam o işlerden :deli1

Uygun zaman olunca sota başkanı yakalayacam. Onla beraber bakarız. Yakalamışken bi de ciğere gideriz. Hava Sıcak derse de bici.. Adanada çareler tükenmez :deli1

An itibari ile damın kapısına tek vuruşta açılabilecek bi kilit yaptılar.
Sota Sota Başkan bayağıdır takılıyordu. Eğer Notebook' a bakmadıysanız henüz, ben o işin sonunu sadece ciğer ve bici biciyle bitmeyecek gibi görüyorum. Ama tabii sizin aranızda. (Samimiyete dayalı espri yapıyorum. 🤓 )

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Moloz ve çöp dökmeye karşı uyarı amaçlı kullanilan özlü sözlerimizden biri yazılabilir ünitenin yanına. Bu uniteye yeltenenin.............🙃

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Eğer yapılmaya müsaitse damın etrafını elektrikli tel çektirin

8 katlı bina tek giriş şansı merdivenlerden çıkıp damın kapısını kırmak. Damın kapısına elektrik verebilmeyi çok isterdim. Bir taraftan da damda mangal yakmak isteyen 1 2 kişiden de kurtulmuş olurduk 🤣

Moloz ve çöp dökmeye karşı uyarı amaçlı kullanilan özlü sözlerimizden biri yazılabilir ünitenin yanına. Bu uniteye yeltenenin.............🙃

Adanada malı çalıp bunun yanına daha başka özlü söz kasıp giderler :deli1

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
8 katlı bina tek giriş şansı merdivenlerden çıkıp damın kapısını kırmak. Damın kapısına elektrik verebilmeyi çok isterdim. Bir taraftan da damda mangal yakmak isteyen 1 2 kişiden de kurtulmuş olurduk 🤣

Adanada malı çalıp bunun yanına daha başka özlü söz kasıp giderler :deli1
Allah korusun, malı koruyoruz derken bir de haksızı haklı yapmayın. Aman. ;)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
+1 :ok
Benim ki "homemade" veya "DIY" "do it yorşelf" :haha1
Aslında çok zor değil yapılan şey ,gayet basit, tabii ben civalı anahtar kullanmadım, aşağıdaki HDD mıknatısını kullanmıştım(ilk foto) :) civalı anahtarı da kırmızı ile işaretlediğim yerlerden reed röle sökülüp ,yerine civalı anahtar lehimlenecek, minicik piller yerine de 18650 pil takılacak,gayet kolay ve basit :ok

alo-alarm1.jpg

alo-alarm2.jpg

alo-alarm3.jpg

Geri
Üst Alt