Dijitsu DJTV50S YAZILIM

T Çevrimdışı

Tengri33

Yeni Üye
11 Eyl 2020
14
30
Yazılım konusunda ne yapabiliriz alternatif yazılım arıyorum bulamadım çok sinir bozmaya başladı

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
neden düzeltmiyorlar yahu bu yazılımı ne berbat bir markaymış şu dijitdu lanet olsun aldığım güne.

T Çevrimdışı

Tengri33

Yeni Üye
11 Eyl 2020
14
30
merhaba, djtv50s yazılımı güncelledim fakat netflix ve youtube uygulamaları yuklenemiyor, kendi app mağazasına girdiğimde ise cihaz lisanslandırılamadı hatası veriyor ve bu yüzden mağazaya bağlanmıyor, play storede ise youtube uyumlu değil,netflix var yükleniyor fakat açılmıyor kod:ui-803 hatası veriyor,eski 2019 sürümünde bunlar çalışıyordu sadece kanal sıralaması bozuluyordu en son versiyonu attım ama bu sefer de hem kanal listesi sorunu hemde youtube ve netflix sorunu çıktı eski fabrika çıkış versiyonuna nasıl geri dönerim bulabilirim ve yuklerim? sorunumu lütfen çözünüz cevap bekliyorum.Ben bu kadar sorunlu bir TV daha önce görmedim lanet olsun aldığım güne...
Dijitsu sitesindeki 15 mayıs tarihli yazılımı yükle o zaman düzelir

H Çevrimdışı

hubke

Yeni Üye
3 Ara 2020
2
34
Pozdrav, ne govorim turski pa ću pisati na bosanskom i engleskom jeziku, možete poslije upotrijebiti Google translate.

Dakle, kupio sam VOX tv 50ADS314B i u njemu se nalazi SOC realtek RTK2851P tj., isti SOC kao i Dijitsu DJTV50s (čak smatram da je to isti TV samo rebrendiran za bosansko tržište. Link za tv je:

Imam problem sa ovim TV prijemnikom. Naime, ton na podiku 1 je dosta jak i smeta, posebno u noćnim satima. Mislim da je softverski problem.

Drugi problem je u prebacivanju kanala na DVB-C mreži. Naime, kada duže vremena gledam jedan te isti kanal, TV toliko uspori da mu je potrebno i 2 minute da prebaci na naredni kanal. Tražio sam po internetu drugu verziju softvera ali jedino što sam našao, za ovu vrstu SOC-a, jeste ovaj forum.

Da li postoji neki drugi softver koji je kompatibilan sa ovim SOC-om i koji bi riješio ove probleme. Na mom TV-u je softver iz aprila prošle godine.

Hvala unaprijed.

tvvox.jpg

English:
So, I bought VOX tv 50ADS314B and it contains SOC realtek RTK2851P, ie the same SOC as Dijitsu DJTV50s (I even think that it is the same TV only rebranded for the Bosnian market. The link for tv is:

I have a problem with this TV. Namely, the tone at level 1 is quite strong and annoying, especially at night. I think it's a software problem.

Another problem is switching channels on the DVB-C network. Namely, when I watch one and the same channel for a long time, the TV slows down so much that it takes 2 minutes to switch to the next channel. I searched the internet for another version of the software but the only thing I found, for this type of SOC, was this forum.

Is there any other software that is compatible with this SOC and that would solve these problems. There is software from April last year on my TV.

Thanks

Turkish (Google translate):

Merhaba ben Türkçe bilmiyorum, bu yüzden Boşnakça ve İngilizce yazacağım, daha sonra Google çeviriyi kullanabilirsiniz. Bu yüzden, bir VOX tv 50ADS314B satın aldım ve içinde SOC realtek RTK2851P, yani Dijitsu DJTV50s ile aynı SOC var (hatta sadece Bosna pazarı için yeniden markalanmış aynı TV olduğunu düşünüyorum. TV bağlantısı:

Bu TV ile bir sorunum var. Yani 1. seviyedeki ton oldukça güçlü ve özellikle geceleri can sıkıcı. Bunun bir yazılım sorunu olduğunu düşünüyorum. Diğer bir sorun, DVB-C ağındaki kanalları değiştirmektir. Yani bir ve aynı kanalı uzun süre izlediğimde TV o kadar yavaşlıyor ki bir sonraki kanala geçmek 2 dakika sürüyor. İnternette yazılımın başka bir sürümünü aradım, ancak bu tür SOC için bulduğum tek şey bu forumdu. Bu SOC ile uyumlu ve bu sorunları çözecek başka bir yazılım var mı? Televizyonumda geçen yıl Nisan ayına ait bir yazılım var. Şimdiden teşekkürler.

Y Çevrimdışı

yalcinkaya040 

Aktif Üye
10 Ara 2019
74
44
Merhaba mutfak için 32" olanını aldım ekranın alt köşesinde gri renklerde bariz görünen gölgelenme başladı ve şu sıralar kafasına göre kanallar yer değiştiriyor. Birkaç aylık cihaz ve yazılım güncellemek için biraz araştırdım, yazılanları uyguladım ama yazılım yükleyemedim hiç tepki yok.

F Çevrimdışı

Feyiz

Yeni Üye
7 Ocak 2022
1
40
Merhaba arkadaşlar.bendede djtv50s modeli var.ama barkodu yani arkasında yazan 50sf ben hangi yazılımı yükleyebilirim.aitesibde 50s modeli var.imaj olarak yüklüyor ama bitirmiyor en aonda kalıyor.50sf modeli ise daha farklı bir yazılım usb den aç kapa olarak yüklenmiyor.ayrıca menu tuşuna da geçiş olmuyor bir türlü.2580 1147 8202 hepsini denedim.yarsımd

IMG_20200720_124258.jpg

ı olursanız sevinirim.

Y Çevrimdışı

yerbakili

Yeni Üye
24 Ağu 2018
13
36
Merhaba arkadaşlar.bendede djtv50s modeli var.ama barkodu yani arkasında yazan 50sf ben hangi yazılımı yükleyebilirim.aitesibde 50s modeli var.imaj olarak yüklüyor ama bitirmiyor en aonda kalıyor.50sf modeli ise daha farklı bir yazılım usb den aç kapa olarak yüklenmiyor.ayrıca menu tuşuna da geçiş olmuyor bir türlü.2580 1147 8202 hepsini denedim.yarsımd

IMG_20200720_124258.jpg

ı olursanız sevinirim.
Ne yaptınız, güncelleme yapabildiniz mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt