Dijitsu DJTV50S YAZILIM

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Bu tip cihazlar yurtdışı üretim (veya montaj) olduğu için, aynısını veya benzerlerini bulup yazılım deneyebilirsiniz.
Burada gerçekleşen bir geliştirme & tasarım süreci yoktur bu tür cihazların.
Tabi cihazın böyle bir deneme sonucu bozulma ihtimali de var tabi.
Forumda Awox android TV'lere farklı yazılımlar atan arkadaşlar vardı sanırım. Pek takipçisi değilim.
Cihazın servis menüsüne girebiliyorsanız eğer şase bilgilerini vs fotoğraf çekip burada paylaşın, belki yardımcı olan çıkacaktır.

T Çevrimdışı

Tonctioxic

Yeni Üye
28 Nis 2020
2
32
Teşekkürler geri dönüşünüz için.

IMG-20200426-WA0003-01.jpg

Y Çevrimdışı

yerbakili

Yeni Üye
24 Ağu 2018
13
36
Merhaba, bu ürünün servis menüsüne nasıl girebiliriz? Televizyondaki versiyon numarasını öğrenmek istiyorum.

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
merhaba, djtv50s yazılımı güncelledim fakat netflix ve youtube uygulamaları yuklenemiyor, kendi app mağazasına girdiğimde ise cihaz lisanslandırılamadı hatası veriyor ve bu yüzden mağazaya bağlanmıyor, play storede ise youtube uyumlu değil,netflix var yükleniyor fakat açılmıyor kod:ui-803 hatası veriyor,eski 2019 sürümünde bunlar çalışıyordu sadece kanal sıralaması bozuluyordu en son versiyonu attım ama bu sefer de hem kanal listesi sorunu hemde youtube ve netflix sorunu çıktı eski fabrika çıkış versiyonuna nasıl geri dönerim bulabilirim ve yuklerim? sorunumu lütfen çözünüz cevap bekliyorum.Ben bu kadar sorunlu bir TV daha önce görmedim lanet olsun aldığım güne...

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
Error: Download page does not exist: /var/www/vhosts/tavsiyeforumu.com/yetishare/themes/spirit/views/download_page/timed.html.twig
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

link kırık kardeşim

App mağazasını nasıl lisanslandıracağım ki bilen var mı?

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Error: Download page does not exist: /var/www/vhosts/tavsiyeforumu.com/yetishare/themes/spirit/views/download_page/timed.html.twig

link kırık kardeşim

tekrar denermisin

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
kardeşim deneyeceğim bunu ama şimdi de bunu diyor indiremiyorum ki :
Downloading restricted. Please contact the file owner to request they enable downloading.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49

link kırık kardeşim

bende arkadaşdan rica ettim o verdi yazılımları dijitsu konusunda fazla bilgim yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri