Dijitsu DJTV50S YAZILIM

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
şu hata ekranı mevcut lütfen başka bir yerden link verirmisin belkide bu sorunumu çözecek çünkü bendeki dosyanın boyutu sizin gönderdiğinizden az
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

muhtemelen bu dosyayı upload eden kişi kapatmış oyle yazıyor ondan izin isteyin falan diyor

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
Tamamdır indiriyorum şuan umarım işe yarar teşekkür ederim bilgi veririm olumlu olumsuz buraya görüşmek üzere...

yalnız şöyle bi sıkıntımız var bu dosya formatı .bin ama .img uzantıları kabul ediyordu benim tv dün yine böyle bi dosya attım flasha hiç görmedi ama resimdeki sağda olan o 2 dosyayı attığımda gördü,soldaki 5 dosya sizin attığınız linkteki dosyalar sağdakiler flashladığım. bakalım denemeden bilemeyiz ama göreceğini sanmıyorum flashı. TEKNOwest TEKNOWEST

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
aynen görmedi bu yazılımı flashda maalesef TEKNOwest TEKNOWEST

.img uzantılı dosya olmalı

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
ilk yazılım? son göderdiğinizi yüklemeye calıstım diğeri hangisi farklı bir yazılım daha mı vardı? bunu mu diyorsunuz

şimdi kontrol sağladım
burada kendi sayfalarında paylaştıkları yazılım o 587mb bu sayfada ki tüm djtv50s yazılımları denedim başka da bulamıyorum,keşke eski yazılımı bulabilsem onu yüklerdim en azından uygulama yükleyebiliyordum mağazasından...

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
tv yi fişten çekiyoruz bi 10/15 saniye bekledikten sonra flashı takıp tv nin sağ tarafındaki açma tusunu basılı tutarken tv nin fişini prize sokuyoruz ve elimizi tv nin açma kapama tusundan çekmiyoruz taa ki mavi bir yükleme ekranını görene kadar, zaten olduysa tvnin ışığı yanıp sönmeye başlayacaktır,elimizi çekmeden bekliyoruz yukleme ekranı geldiğinde bırakıyoruz yukleme 5 dakika falan suruyor, tabii yazılımı atacağımız flashı önce FAT32 varsayılan olarak biçimlendirip yazılımı atıyoruz...

B Çevrimdışı

bylaw

Yeni Üye
20 Kas 2020
11
37
50 s modeli en son yazılımı kaç acaba kendi sitesindeki mi 6.2
kendi sitesindeki faka tamamen sorunlu yazılım ve en son mayısta yüklenmiş dosya daha hiç güncellenmemiş,kanallar sürekli yer değiştiriyor,bazen kanal değiştirirken menüye atıyor yani okadar sorunlu ki saymakla bitmez,kimseye de ulaşamıyoruz dijitsu markasıyla alakalı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt