Vestel 65qa9700 ve bitmeyen sorunlar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Screenshot_2023-06-01-18-12-09-123_com.whatsapp.jpg
Screenshot_2023-06-01-18-11-15-966_com.whatsapp.jpg
Screenshot_2023-05-27-15-38-47-879_com.miui.videoplayer95e665e1d7468b53.jpg

Peki Bu resimlerde görüyormusunuz,
TV android modunda takılıyor kafasına göre ne yapmaya çalışıyor bende anlam veremedim 🤣🤣🤣
O ne ya çizgili metod defteri gibi ekran :kiskis

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Screenshot_2023-06-01-18-12-09-123_com.whatsapp.jpg
Screenshot_2023-06-01-18-11-15-966_com.whatsapp.jpg
Screenshot_2023-05-27-15-38-47-879_com.miui.videoplayer95e665e1d7468b53.jpg

Peki Bu resimlerde görüyormusunuz,
TV android modunda takılıyor kafasına göre ne yapmaya çalışıyor bende anlam veremedim 🤣🤣🤣
Gerçekten sanki android modunda çizgi çıkıyormuş gibi. Sanki android ekran sürücüsü uyumlu değilmiş gibi. :hmm Bu arada benim göremiyorum dediğim görselde siz en net kararı verebilirsiniz. Siz o görüntüde çizgiyi görüyor musunuz?

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Gerçekten sanki android modunda çizgi çıkıyormuş gibi. Sanki android ekran sürücüsü uyumlu değilmiş gibi. :hmm Bu arada benim göremiyorum dediğim görselde siz en net kararı verebilirsiniz. Siz o görüntüde çizgiyi görüyor musunuz?
Çizgiler siyah renkte komple siyah ekranda siyah çizgileri göremiyorum 🤣

o sözü söyleyen bu işi bıraksın halı dokuma işine girsin.
Ne isterse yapsın ama televizyon piyasasından uzak dursun bence 🤣🤣🤣

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,328
39
Eğer yanlış görmediysem, ekranın tam ortasında görünüyor çizgi.
Cizgi.jpg

Eğer yukarıda gördüğüm şey çizgi değil ise ve bu çizgi sadece android menüde görünüyorsa, güncelleme ile düzelmesi lazım. Benim Sony televizyona güncelleme geldi mesela, nasıl bir şey yaptılarsa, ses arttırıp/kısarken ekrana gelen kutunun etrafında çizgiler çıkıyordu. Bu mesela tamamen güncellemeden sonra gelen yazılımsal bir hata.
X900Hf996226f818ad895.jpg

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Menu < gelişmiş seçenekler < 4725 < diğnastic < hw yada sw versiyon

sevgili Vestel fabrikası bu görselleri istemiş neyi kontrol edecek acaba

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Menu < gelişmiş seçenekler < 4725 < diğnastic < hw yada sw versiyon

sevgili Vestel fabrikası bu görselleri istemiş neyi kontrol edecek acaba
Panel değişimi ya da panel kontrolü için dosya versiyonlarını istemiş, değişim ya da panel değişimi için durumu kontrol edecekler sanırım.

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Panel değişimi ya da panel kontrolü için dosya versiyonlarını istemiş, değişim ya da panel değişimi için durumu kontrol edecekler sanırım.
Panel değişimi kabul etmem
Kontrol etsinler bakalım panel değişimi kabul etmem peki bendeki panel değişim görmüş mu orjinal panelmi anlama şansımız varmıdır

Hdmı dan bir cihaz bağlımı?

IMG_20230603_155212.jpg

Hiç birşey bağlı değil

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
Bir Vestel "TV" durumu;yaklaşık son bir kaç yıldır

adamlar Servis/MH v.s kısımlarında hala çok iyiler hatta kesinlikle en iyisi VESTEL
(TV kısmından bahsediyorum)
ANCAK mallar giderek dandik olmaya başladı! "TV" den bahsediyorum hala

oran olarak artık kabul edilebilir seviyesinin ciddi üzerine çıktılar,elemanlar dandik
oldukça!
Eleman=donanım dan bahsediyorum,yapan adamlar dan değil,dalgaya düşmeyin!

Genel de Vestel al Vestel v.s deniyor,TV için,iyi de nereye kadar gidecek bu iş
sürekli değişim veya MB değişimi v.s nereye kadar??

Sürekli bir "yazılım" tantanası gidiyor,bu da ayrıca doğru veya geçerli/tutarlı bir
durum değilki,tutmayınca hadi hoop yeni TV gelsine dönüyor iş

Bütün MARKA larda iş tamamen ÇİN işine döndüğü için bunların olması da çok doğal

ANCAK Çin de muadil bir sürü eleman vardır,dandik de var en iyisi de vardır!
ama herkes dandik tercih ediyor! ilk sıkıntı buradan başlıyor,sonra "yazılım attık" ile
iş kotarılmaya çalışılıyor yaw:haha1

Vestel artık bu yazılım işini komple değiştirip yeni bir sisteme geçip ona göre devam etmesi gerekiyor!
olmadı getirin Ukrayna dan ilgili adamları size kralıını yapsınlar yaw!
Vestel yazılım kötü artık,komple yeni bir sistemle çıkılması gerekiyor!

onbin çeşit TV var yaw,bu nedir kardeşim ??
Kaliteye yönel,çeşitleri adam gibi kabul edilebilir bir seviye çıkar
OLED lere yönel!! miniLED lere yönel HiEnd TV dendimi senin adından da artık bahsedilsin
Sony/Samsung la beraber!!

ülen hala DEMO yapmasını bile öğrenemediler bizimkiler!!!
bu arada bunu da yapın gari!

Fiyatı da ona göre tuttur,mok gibi mal satarsın yaw
zaten TR ye herşey ithal geliyor Çin den,bu KUR lar ile de daha da dandik elemanlar ile
üretim olacak,beri yandan birileri de habire "Milli ve Yerli" tantanası ile kafa şişiriyorlar!

Doğru,Vestel de milli ve yerli var=çalışanlar sadece!

seademon Çevrimdışı

seademon

Aktif Üye
21 Mar 2023
216
46
Bir Vestel "TV" durumu;yaklaşık son bir kaç yıldır

adamlar Servis/MH v.s kısımlarında hala çok iyiler hatta kesinlikle en iyisi VESTEL
(TV kısmından bahsediyorum)
ANCAK mallar giderek dandik olmaya başladı! "TV" den bahsediyorum hala

oran olarak artık kabul edilebilir seviyesinin ciddi üzerine çıktılar,elemanlar dandik
oldukça!
Eleman=donanım dan bahsediyorum,yapan adamlar dan değil,dalgaya düşmeyin!

Genel de Vestel al Vestel v.s deniyor,TV için,iyi de nereye kadar gidecek bu iş
sürekli değişim veya MB değişimi v.s nereye kadar??

Sürekli bir "yazılım" tantanası gidiyor,bu da ayrıca doğru veya geçerli/tutarlı bir
durum değilki,tutmayınca hadi hoop yeni TV gelsine dönüyor iş

Bütün MARKA larda iş tamamen ÇİN işine döndüğü için bunların olması da çok doğal

ANCAK Çin de muadil bir sürü eleman vardır,dandik de var en iyisi de vardır!
ama herkes dandik tercih ediyor! ilk sıkıntı buradan başlıyor,sonra "yazılım attık" ile
iş kotarılmaya çalışılıyor yaw:haha1

Vestel artık bu yazılım işini komple değiştirip yeni bir sisteme geçip ona göre devam etmesi gerekiyor!
olmadı getirin Ukrayna dan ilgili adamları size kralıını yapsınlar yaw!
Vestel yazılım kötü artık,komple yeni bir sistemle çıkılması gerekiyor!

onbin çeşit TV var yaw,bu nedir kardeşim ??
Kaliteye yönel,çeşitleri adam gibi kabul edilebilir bir seviye çıkar
OLED lere yönel!! miniLED lere yönel HiEnd TV dendimi senin adından da artık bahsedilsin
Sony/Samsung la beraber!!

ülen hala DEMO yapmasını bile öğrenemediler bizimkiler!!!
bu arada bunu da yapın gari!

Fiyatı da ona göre tuttur,mok gibi mal satarsın yaw
zaten TR ye herşey ithal geliyor Çin den,bu KUR lar ile de daha da dandik elemanlar ile
üretim olacak,beri yandan birileri de habire "Milli ve Yerli" tantanası ile kafa şişiriyorlar!

Doğru,Vestel de milli ve yerli var=çalışanlar sadece!
Emek verip baya yazmışsınız öncelikle kaleminize sağlık sonsuz teşekkürler 🙏
Ne yapalım bu paraya bu Tv 🤣🤣🤣
Çok şey beklemek mantıksız pişmanlık varmı biraz var biraz yok televizyon kalitesiz fakat benimle ilgilenen servis çalışanları yetkilileri harika insanlar 🙏🙏🙏
Bu televizyona verdiğim 15-20 bin bana birşey kaybettirmez fakat buradan bu sorunları yorumları gören tuketicilerden bile almaktan vazgeçen arkadaş olursa düşünün siz gerisini...ben daha önce bu forum sayfasını ve sizin gibi bilgili değerli yardımsever arkadaşları yorumlarini fikirlerini keşfetmiş olsaydım ve bu konu başka bir arkadaşın olsaydı okurdum ve bu televizyonu asla almazdım 🤣 totalde şuan karşımda duran tv 4 üncü gelen tv 4 diyorum bakın 4 🤣🤣🤣 ha suda var bazı noktalarda bence iş bilmediklerinden değiştirelim kurtulalım modundalar ama oda çare değil ki yeni gelen eskisini aratıyor resmen, 50-60 bin bandında olan icatlar 4 kere değişmezdi belki bu kadar tüketicinin arkasında bile durmazdi ama saçma sapan sorunlarda çıkarmazdi sanırım 🤣🤣🤣

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt