Derneğimiz İçin Logo Talebimdir.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Voov, bi hafta kayboldum, baya yol gidilmiş.
Gittiğim yerde ne telefon, ne internet maşallah yani, tam kafa dinlenecek yer.
Bu arada A Adem Helvacı net adresi ile ilgili yanlış yönlendirmelerim için özür, ben de bu işi bildiğini sandığım ama bu vesile ile bi b*k bilmediğini öğrendiğim bi arkadaşımdan bilgi almıştım amma; çantacı ile iş yapmamak gerektiğini bir kez daha öğrenmiş oldum?

Neyse;

Umut Barış Umut Barış istock'a fotoğraf yolluyordum ben. Soru nedir?
Tabi Getty'ye satılıp sistemleri çorba olduğunda 1000$'a yakın alacağım p*ç olunca, bozuldu ilişkimiz, 3-5 yıldır bir şey yollamıyorum.

B Çevrimdışı

börü1905

Aktif Üye
3 Eki 2019
51
32
Ekran-Alintisi8c3c4aa495e68b8b.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Voov, bi hafta kayboldum, baya yol gidilmiş.
Gittiğim yerde ne telefon, ne internet maşallah yani, tam kafa dinlenecek yer.
Bu arada A Adem Helvacı net adresi ile ilgili yanlış yönlendirmelerim için özür, ben de bu işi bildiğini sandığım ama bu vesile ile bi b*k bilmediğini öğrendiğim bi arkadaşımdan bilgi almıştım amma; çantacı ile iş yapmamak gerektiğini bir kez daha öğrenmiş oldum?

Neyse;

Umut Barış Umut Barış istock'a fotoğraf yolluyordum ben. Soru nedir?
Tabi Getty'ye satılıp sistemleri çorba olduğunda 1000$'a yakın alacağım p*ç olunca, bozuldu ilişkimiz, 3-5 yıldır bir şey yollamıyorum.

Abi ne demek, hepimiz aynı güzel sonuç için mücadele ediyoruz ve hepimiz de iyi niyetli girişimlerde bulunuyoruz.

Bu arada Kaymakamlıktan aradılar, "Adem bey komisyon üyelerine dahil edeceğiz ne zaman bitiyor işlemler" diye sordular.

Valiliği aradık, tek personel olduğu için bizim onay işlemleri bekliyormuş halen, biz gelsek yardımcı olsak dedik, "olur ama müdür bey burada olur mu bilemem" cevabı aldık.

İki saat süren bir yolculuk sonrası müdür yok diye geri dönmek de istemediğimiz için beklemeye karar verdik ne yapalım artık :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
20200304_210014_0000.png

Telefondan hızlı bir şekilde
Abi çok eski yıllarda bir siyasi parti seçim sloganı olarak sıkılmış limon fotosu kullanarak

Sıkılmış limon gibi olmak istemiyorsanız bize oy verin

Demişti.

Bu kum torbasını görünce,

Vatandaş aklını başına al, bu kum torbası gibi olma

Şeklinde slogan üretesim geldi :kiskis

Ellerine sağlık ???

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri