Covid-19 ve Klima Bakımı

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bizim yan binadaki komşunun söylemi üzere gittiler üst kattaki Nesrin ve Yelda. İkisi de kendi maskeleri ile birlikte benim tc ile de benim maskeleri almış, 10 gün sonra yine gelin demişler. Halbuki Fethiyede iş yerinin oradaki eczane ''öyle bir uygulama yok'' demişti.

Koro96 Koro96 siz TC ile maske veriyormusunuz? :alala
Abi Kişinin TC Kimlik No Doğum yılı Baba adı lazım sistem okeylerse veriyoruz 50 den fazla hastaya verdik.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hani ben gerçi bilerek etiket atmamışsındır takipteyim anlık seni :haha1:haha1:haha1

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ayrı bir korku empoze etme senaryosu... Klima ile virüsün yayılacağına inanmıyorum...

Havayla
Suyla
Klimayla
Çarşı pazardaki sebze meyvelerle bulaşıyorsa eğer, hiç zahmete girmeyin derim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ayrı bir korku empoze etme senaryosu... Klima ile virüsün yayılacağına inanmıyorum...

Havayla
Suyla
Klimayla
Çarşı pazardaki sebze meyvelerle bulaşıyorsa eğer, hiç zahmete girmeyin derim.

Klima ortamda hava akışı yaratarak virüslü damlacığın daha uzağa gitmesini sağlayabilir.
Burada amaç klima kirliliği sonucu oluşacak ciğer hastalıklarını önlemek.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Klima ortamda hava akışı yaratarak virüslü damlacığın daha uzağa gitmesini sağlayabilir.
Burada amaç klima kirliliği sonucu oluşacak ciğer hastalıklarını önlemek.
Klima zaten belirli bir rahatsızlığa sebep oluyor, galiba lejyoner hastalığı deniyor...

Ben; Korona'nın, etinden sütünden faydalanma amacıyla, klima ile ilişkilendirilmesine karşıyım sadece... Havadaki zımbırtıları klima yayarak, virüse yakalanacaksak, bundan kaçış yok diyorum sadece...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Klima zaten belirli bir rahatsızlığa sebep oluyor, galiba lejyoner hastalığı deniyor...

Ben; Korona'nın, etinden sütünden faydalanma amacıyla, klima ile ilişkilendirilmesine karşıyım sadece... Havadaki zımbırtıları klima yayarak, virüse yakalanacaksak, bundan kaçış yok diyorum sadece...

Kaçış bir yere kadar işte. Kişisel önlem almaktan zarar gelmez.
Clickbait yapmıyoruz en azından.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Burada covid-19 a karşı önlem almak lazım diyerek sevgili A Adem Helvacı ustamız bizleri aydınlattı ama galiba çok yanlış anlayanlar var bu işi, biraz önce instagram da gezerken bir reklama denk geldim videosu vardı ama paylaş linki yoktu ekran görüntüsü aldım, böyle bir şey olabilir mi, yorumlara açıktır, ustaların fikrini merak ediyorum

Screenshot_20200614-192139.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt