(Çok şükür bulundu) Hatay'da kayıp Mehmet Taşkıran - Cihan Elektronik

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bu kez kesin bilgi;
Sevgili mehmet Adana'da hastahanededir,durumunun iyi olduğu görünüyor yarın babasını arayıp bilgi alacağım tam bilgiyi yarın yazarım :ok

WhatsApp-Image-2023-02-13-at-11.02.06.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,730
Mehmet Taşkıran kardeşimizi azönce hastanede ziyaret ettim.
Çok şükür genel olarak iyi ilerleyen günlerde dahada iyi olacağını düşüyorum.

5gün boyunca enkaz altında kalmış buna bağlı olarak ayak parmakları soğuk ısırığı olmuş ve şuan için parmaklarında hissiyat kaybı var.

kendisini sık sık ziyaret edip gelişme olursa bilgi vereceğim.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Tüm depremzede arkadaşlara geçmiş olsun ölmüşlerimize rabbim rahmet eylesin yaralılarımıza acil şifalar versin inşallah bu depremden ders alırız inşallah bu hatalar bir daha tekrarlanmaz,da canlarımızı yitirmeyiz çok canımız yandı sorumluların en büyük cezaya çarptırılmaları lazım,ki bilgisiz insanlar bir daha buna cesaret edemesin önce insan hayatı, insan hayatı ticari olmamalı ticaretini yapana,da idam cezası verilmeli:uzgun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Mehmet Taşkıran kardeşimizi azönce hastanede ziyaret ettim.
Çok şükür genel olarak iyi ilerleyen günlerde dahada iyi olacağını düşüyorum.

5gün boyunca enkaz altında kalmış buna bağlı olarak ayak parmakları soğuk ısırığı olmuş ve şuan için parmaklarında hissiyat kaybı var.

kendisini sık sık ziyaret edip gelişme olursa bilgi vereceğim.
Bende görüştüm mehmet ile sayende Sota Sota ,tabii sen gidene kadar ben de memoli ile görüştüm, biraz daha iyi olduğunu söyledi.İkisine de çok sevindim çok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Tüm depremzede arkadaşlara geçmiş olsun ölmüşlerimize rabbim rahmet eylesin yaralılarımıza acil şifalar versin inşallah bu depremden ders alırız inşallah bu hatalar bir daha tekrarlanmaz,da canlarımızı yitirmeyiz çok canımız yandı sorumluların en büyük cezaya çarptırılmaları lazım,ki bilgisiz insanlar bir daha buna cesaret edemesin önce insan hayatı, insan hayatı ticari olmamalı ticaretini yapana,da idam cezası verilmeli:uzgun
İnan aklımdakini yazmışsın,cezalar ağır olmalı ki bir daha yapılmasın bu ihmaller :ok

Geri
Üst Alt