(Çok şükür bulundu) Hatay'da kayıp Mehmet Taşkıran - Cihan Elektronik

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Depremden sonra ulaşılamayan Hatay Cihan Elektronikten -Redline- sevgili Mehmet Taşkıran.
Fotoğrafını ve adresini buraya bırakıyorum,tanıyan bilen ,veya "oradayım adresi kontrol edeyim" diyenler için şimdiden teşekkür ediyorum.

20230209_235650-1.jpg

Mimar Sinan Sk. No:11

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah memoli usta,da yaralanmış kaburgaları kırılmış ankaraya akrabalarının yanına gitmiş satcafesi forumdan haber aldım rabbim ne kadar göçük altında kardeşimiz varsa yar ve yardımcısı olsun inşallah kurtulan yaralılarımıza,da şafi isminle şifalar versin inşallah dualarımız onlarla🤲

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah memoli usta,da yaralanmış kaburgaları kırılmış ankaraya akrabalarının yanına gitmiş satcafesi forumdan haber aldım rabbim ne kadar göçük altında kardeşimiz varsa yar ve yardımcısı olsun inşallah kurtulan yaralılarımıza,da şafi isminle şifalar versin inşallah dualarımız onlarla🤲
Valla satcafesini bimiyorum ama 01:22 de ben burada vermiştim sevgili osmanke,yine de teşekkür ederim :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Valla satcafesini bimiyorum ama 01:22 de ben burada vermiştim sevgili osmanke,yine de teşekkür ederim :ok
gördüm teraspy dostum teşekkürler ben buraya gelmeden önce oraya uğramıştım orda gördüm onun için yazdım sonra senin paylaşımını gördüm hayırlı geceler dilerim ha birde görmüşsündür büyük ihtimalle adem usta forumdan ayrıldı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt