Cep Telefonlarından MALUM KANALLARI izlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
yok be hocam ne sıkıntısı olacak belliki ikimizden birisi diğerini yanlış anlıyor yada ifade edemiyor, orta yolu buluruz elbette :ok
Videoya ne diyorsun?

Ben bu arkadaşın anlatım dilini çok beğendim abicim, Galileo yu da anlattığı bir videosunu izledim valla girdim sırf teşekkür etmek için yorum yazdım :ok

Cevap vermedi ayrı konu :kiskis

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Adem Helvacı Ado, videoya girişi gençler ve genç hissedenler ama ses tonuyla arkadaki müzik birleşince uykum gelmedi desem yalan olur. :hihi ayrıca bimin pilinin yarışmayı kazanacağına bilinçli bir tüketici olarak adım gibi emindim. bence çok faydalı bir video olmuş, özellikle marka algısını kırıp haybeye para vermemek gerektiğini bununla birlikte ucuz pillerinde bir işe yaramayacağını çok güzel açıklamış.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado, videoya girişi gençler ve genç hissedenler ama ses tonuyla arkadaki müzik birleşince uykum gelmedi desem yalan olur. :hihi ayrıca bimin pilinin yarışmayı kazanacağına bilinçli bir tüketici olarak adım gibi emindim. bence çok faydalı bir video olmuş, özellikle marka algısını kırıp haybeye para vermemek gerektiğini bununla birlikte ucuz pillerinde bir işe yaramayacağını çok güzel açıklamış.

İşte bu marka mevzusu hemen her alanda aynı şekilde ilerliyor azizim.

Bu gün mesela bir mobilyacı kardeşimiz gelse kim bilir o çok bilinen ve araba parasına satılan mobilyalarla daha ekonomik olanları arasında nasıl bir bağ kuruludur kimbilir :ok

Yine de BİM piline ben şaşırdım yalan değil :kiskis

F Çevrimdışı

freedom1259

Yeni Üye
29 May 2018
44
39
Yukarıda arkadaşların tavsiyesi ile derbytv ve illegaltvyide yükledim. 2 side süper tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt