Cep Telefonlarından MALUM KANALLARI izlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
[HIDEREPLY]
yine bir Fenerbahçe'li olarak dayanamadım ve Avrupa maçlarını üyelik isteyen platformlarda izlemek zorunda kalan sizlere bir güzellik yapayım dedim. Android telefonlar için ; Play Store'de olmayan güzel bir uygulama vereceğim size. aşağıdaki adresten telefonunuza Redbox uygulamasını indirin ve kurun , Sports bölümünde malum kanalların hepsi (1-2-3-4) mevcut. Turkey bölümündede diğer malum kanallar mevcut. (belgesel sinema vs...) progran için oynatıcı(player) olarakta Play Store'den mx player indirirseniz ekrandan ses ve parlaklık ayarı otomatik tam ekran vs... ile daha rahat ve keyifli izlersiniz.

izlemek istediğiniz kanala tıkladığınızda reklam çıkacaktır, 4-5 sn bekleyip yukarıda X işareti belirince geri tuşuna basın ikinci reklam çıkarsa onuda geri tuşuna basarak kapatın yayın açılır. bağlantı hızınız düşük olursa donma yapabilir, yada serverde aşırı bir yoğunluk olursa yine donabilir ama korkmayın yüzde 90 sorunsuz izlersiniz. yayın komple giderse 1-2 dk bekleyin yayın tazelenir mutlaka.

bende kaynak sıkıntısı olmadığı için problem yaşamıyorum hiçbir zaman ama hiç kaynağı olmayanlar için tecrübesiz olanlar için güzel bir alternatif . sağdan soldan çamur gibi yayınlar izleyeceğinize buradan hd olarak izlersiniz en azından. ayrıca hiç maç yayını olmamasından iyidir.

ikinci alternatifte yapı olarak yukarıdaki programla benzer bir uygulama. indirin telefonunuzda bulunsun, öbür programda sıkıntı çıkarsa bu alternatif olarak kalır en azından . aslında stabillik konusunda bence diğerinden daha iyi ama kanal sayısı diğeri kadar kalabalık değil. indirdiğiniz uygulamaları kurcalayın biraz, siler yeniden kurarsınız.

not ; ios kullanmıyorum o yüzden bu programların iosta stabil olarak çalışan versiyonları var mı yokmu bilgi sahibi değilim.

ikinci not ; hiçbir şekilde derin anlamlar yüklemeyin bu konulara. telefonuna zarar geleceğini düşünenler indirmesin, telefonuna zarar geleceklerde bana ekşimesin. herkesin aklı fikri var kimseyi zorla uygulama yüklemeye teşvik etmiyorum yada sizin bu uygulamaları indirmenizin bana bir faydası yok. :ok

üçüncü ve son not ; bu mesaj hatta belki konu bile daha sonra duruma göre kendi kendini imha edebilir :hihi

[/HIDEREPLY]

Moderatör tarafında düzenlendi:
K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
A Ado hocam konu sahibini direk general lik rütbesi verin muazzam bi paylasım da bulunmus
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Asil merak edilen diger konu bu uygulama me kadar sure daha calisacak

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Ben bahsi geçtiği şekilde yol izledim, programı kurdum, Dünyanın neredeyse bir çok ülkesinden tv kanallarını gördüm açtım baktım (ki benim futbol ile ilgim alakam olmadığını herkes bilir) anıormal bir şey görmedim.

Benim bilmediğim sakıncalı bir durum var ise eleştirmek yerine beni uyarabilirsiniz :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Sports bölümünde malum kanalların hepsi (1-2-3-4) mevcut. Turkey bölümündede diğer malum kanallar mevcut. (belgesel sinema vs...)

F Baha3310 program sifreli kanallara erisim sagliyor benim anladigim
Arkadasta kanal ismi vermemek yerine malum kanallar demis yanlışlik nerede anlamadim.!

Eski argo içerikli mesajlari denk geldikce temizliyorum.
Mumkunse sizede denk gelirse bildirin seveseve silerim :ok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt