Cep Telefonlarından MALUM KANALLARI izlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
F Baha3310 program sifreli kanallara erisim sagliyor benim anladigim
Arkadasta kanal ismi vermemek yerine malum kanallar demis yanlışlik nerede anlamadim.!

Eski argo içerikli mesajlari denk geldikce temizliyorum.
Mumkunse sizede denk gelirse bildirin seveseve silerim :ok

Abi temizlemiştik biz ne var ne yok, Gözlerimizin feri gitti o mesajları arayıp bulup sileceğiz diye, halen görünenler mi var ki :alala

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Eski bir program redbox şimdi izletir bir ay izletmez
Burdaki prg indir alternatif çok 30 yakın maç kanalı vb gibi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cep telefonuna indirmekten korkanlara buyrun donma ve çamursuz yayın

user: sat
passwd: 2904188

Son düzenleme:
newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Adem Helvacı Ado hocam konu sahibini direk general lik rütbesi verin muazzam bi paylasım da bulunmus

Asil merak edilen diger konu bu uygulama me kadar sure daha calisacak

bu programlar yaklaşık 3 senedir sorunsuz çalışıyor, sadece yaz aylarında maç yayınları olmadığında ara ara kapalı oluyor Türk kanalları, onun haricinde üzmez muhanete muhtaç etmez :)

niye cvp yazmadan görüntüleyemiyoruz..saçma olmuş

foruma üye olmayan göremesin, bu vesileyle üye sayımız artar kötü bir düşünce mi ?

bu arada konuya zorla mesaj attırma gibi bir dayatma yok, bu tarz bir durumda bir dahakine mesaj atmazsınız içeriği görmezsiniz olur biter. :ok

İos a uyum sağlamıyor maalesef bu tarz porgramlar.

Daha önce bende bi programın .apk uzantısını tvye yüklemiştim. Sorunsuz izliyodum.

Bu sizin programları smart tv lere yükleme gibi şansımız var mıdır

işin ehli arkadaşlar daha iyi bilgi verir smartta denemedim hiç hocam

Malum kanallar derken hocam ^^

:haha

vallahi hiç aklıma gelmedi insanlar yanlış anlar mı diye çünkü birçok platformda ücretsiz platform içerikleri paylaşılırken bu ifade kullanılır bir nevi jargonu diyelim.

mesajını silmişsin ne yazdıysan özelden söyle istersen merak ettim

Aslında MALUM yerine “şifreli kanal” veya “digital platform “ da denilebilinir miydi?

hocam Google aramalarında ilgili kelimeler aranırken başlıklar öncelikli görüntülenir. haliyle bahsi geçen şifreli kanallar yada dijital platform ifadeleri aramalarda öncelikli çıkar. böylelikle hedef kitle forum takipçileri değil herkes olur. foruma sıkıntı olmasın üyelerin işi görülsün bizim için kafi :ok

Bu arada milletçe kafamız nerelere çalışıyor demek ki, Ben ''MALUM'' tanımlamasının sadece oraya yorulacağını hiç düşünmemiştim :bilmiyom

üstadım duygulara tercüman olmuşsun, teşekkürler :ok herkes dert etmiş kendisine "Malum Kanal" ibaresini , halbuki kelime anlamı müstehcen ayıplı vs... bile değil.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Secoloji

Yeni Üye
27 May 2018
7
43
Yorum yazmadan programin ismini gorebilseydik belkide daha önce kullanip memnun olmadığınız bir uygulama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt