Canlı Yayın Sohbete Davet

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Aniden gelişen bir olay plansız doğaçlama oldu Adem Abi Sota Sota başkan seni Dm gurubuna davet etsin
detaylar orda :kiskis

İyi günlerde kullan Adem Abi Anılar videoları için güzel bir içerik daha çıktı seviliyorsun ?
Bundan daha güzel anı videosu mu olur. :)

Hayatımda yaşadığım ikinci büyük sürpriz bu oldu gerçekten. İlkini bir yılbaşı gecesi benden habersiz doğum günümü (5 Ocak) planlayan Değerli eşimin organizasyonu ile Vestel servis arkadaşlarla yaşamıştım :)

Şu fotoda birdenbire sağımdan solumdan pastalar şampanyalar vs girmeye başlamıştı hakikaten çok şaşırmıştım.
WhatsApp-Image-2021-12-15-at-23.28.30.jpg

Bu gün de birdenbire kapı açılınca (ki eşim hayatta yapmaz bunu) Noooluyoruz dedim bir an.

Sonra yayındaki arkadaşlara bisn vs derken eşim bir şeyler söylemeye başladı anlamadım. Karışık bir şeyler oldu bir an :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
şahane fikirdi eli ayağı birbirine girdi
Ben çok çok soğuk kanlıyımdır bu arada. Kolay kolay öyle sürpriz vs bana işlemez, Tanker patlasa kaçmak yerine kimi nasıl kurtarırız modundayız hep ama hakikaten hiç beklemediğim anda, beklemediğim kişinin açtığı kapıdan beklemediğim bir sürpriz geldi gerçekten emeği geçen katkı sunan gönlü bizimle olan herkese selam olsun ?

Ama bak o an o şaşkınlıkla dahi zikrettiğim isimler belliydi :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Ben çok çok soğuk kanlıyımdır bu arada. Kolay kolay öyle sürpriz vs bana işlemez, Tanker patlasa kaçmak yerine kimi nasıl kurtarırız modundayız hep ama hakikaten hiç beklemediğim anda, beklemediğim kişinin açtığı kapıdan beklemediğim bir sürpriz geldi gerçekten emeği geçen katkı sunan gönlü bizimle olan herkese selam olsun ?

Ama bak o an o şaşkınlıkla dahi zikrettiğim isimler belliydi :)
Sota Sota Ahmet başkanım en büyük stresi yaşayan oldu hakkı ödenmez

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu arada Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Allah razı olsun kardeşim. Babada hiç yaşamadığım derecede çok çok çok yoğun bir duygu yoğunluğum var Annem söz konusu olduğunda. Her sene Aralık ayı bana böyle geçecek artık belli. Yüzümüz hep gülecek ama araba kullanırken, yemek yerken, tv bakarken, forumda yazarken akan o yaşları durdurmak mümkün olmuyor işte :(

Geri
Üst Alt