Canlı Yayın Sohbete Davet

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Nerede hangi mecrada var şöyle bir aile yapısı, böyle karşılıklı sevgi saygı güven?

Şuna bakın yahu, birbirini hayatında bir kere bile görmemiş insanların birbirleri için yaptıkları şu işlere bakın. ?

Olayın kahramanlarına atıf bir video gelecek elbette.

Barnak sallayacağımız ayrı bir video da olacak zira İlteriş bahsetti yaşadığınız sıkıntıları.

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
65
Bundan daha güzel anı videosu mu olur. :)

Hayatımda yaşadığım ikinci büyük sürpriz bu oldu gerçekten. İlkini bir yılbaşı gecesi benden habersiz doğum günümü (5 Ocak) planlayan Değerli eşimin organizasyonu ile Vestel servis arkadaşlarla yaşamıştım :)

Şu fotoda birdenbire sağımdan solumdan pastalar şampanyalar vs girmeye başlamıştı hakikaten çok şaşırmıştım.
WhatsApp-Image-2021-12-15-at-23.28.30.jpg

Bu gün de birdenbire kapı açılınca (ki eşim hayatta yapmaz bunu) Noooluyoruz dedim bir an.

Sonra yayındaki arkadaşlara bisn vs derken eşim bir şeyler söylemeye başladı anlamadım. Karışık bir şeyler oldu bir an :)
Güle güle kullan dostum. Nice güzel günlerde ve olaylarda bol bol videolar çek. Allah daha iyilerini nasip etsin inşallah. Gençler çok güzel bir olay gerçekleştirdiler. Çam sakızı hesabı... Bu arada annenizin de mekanı cennet olsun. Bu arada size hiçbir şey hissettirmeyip, sürprizi bozmayan eşinize de saygılar. Bu güzelliği hazırlayan gençlere de sevgilerimi gönderiyorum. Sevgiyle kalın.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Nerede hangi mecrada var şöyle bir aile yapısı, böyle karşılıklı sevgi saygı güven?

Şuna bakın yahu, birbirini hayatında bir kere bile görmemiş insanların birbirleri için yaptıkları şu işlere bakın. ?

Barnak sallayacağımız ayrı bir video da olacak zira İlteriş bahsetti yaşadığınız sıkıntıları.
Olayın kahramanları yok kahraman tavsiyeforumu.com ailesidir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Güle güle kullan dostum. Nice güzel günlerde ve olaylarda bol bol videolar çek. Allah daha iyilerini nasip etsin inşallah. Gençler çok güzel bir olay gerçekleştirdiler. Çam sakızı hesabı... Bu arada annenizin de mekanı cennet olsun. Bu arada size hiçbir şey hissettirmeyip, sürprizi bozmayan eşinize de saygılar. Bu güzelliği hazırlayan gençlere de sevgilerimi gönderiyorum. Sevgiyle kalın.
Teşekkür ederim hocam.

Benim güzel eşim aslında yalan söyleyemeyen, heyecanını vs hayatta hiç bir şekilde gizleyemeyen bir insandır.
O nedenle İlterişin evine gidip, kargo poşetini alıp bizim eve geliş sürecini şöyle bir düşündüğümde arabada onca saçma sapan konuyu neden konuştuğumuzu çok iyi anladım. Yani ben durup dururken neden Fırında tavuk ve yanına pilav konularını konuşuyoruz kısmını o an anlayamamıştım da şimdi gayet iyi anlıyorum.

Ben de yüksek özverisinden dolayı hakikaten saygılarımı sunuyorum Yeldoş'a ?

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40

İlk satırdaki kısım çok eğlenceli olacak orası kesin

İkinci satırdaki hahaaa valla ilk başta çok kızdım ama acıyorum şimdi adamlara hayatlarının hatasını yaptılar farkında değiller ???

Geri
Üst Alt