Canlı Yayın Sohbete Davet

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
20211215_231622.jpg
Hayırlı olsun.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet dostlar şimdi herkes bi yamacıma yanaşsın lütfen.
Canlı yayında ne olduğunu şaşırdım, çok ince düşünülmüş ve organize edilmiş konu ama dostlar ne diyeceğimi bilemedim.
Sota Sota
Aragorn Aragorn
İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz
By_Trol By_Trol
TEKNOwest TEKNOwest
F fikoloji
Yıldırım senin yazı karakterini bulamadım
Ve daha nice değerli dostlar.

Birisi tam olarak açıklarsa sevinirim :)

İlterişi aradım, müsait değilim seni arayacağım dedi kaçtı, Aragorn kardeşimi aradım o yattı sanırım açmadı.

Evet çok çok çok güzel ve beklenmedik bir sürpriz oldu bu ? ?
Abi herkes gönlunden, bütçesinden, duasından ne koparsa özellikle herkesin durumuna bağlı olarak çam sakızı çoban armağanı biseyler organize etmeye çalıştık.
Güle güle kullan detaya gireriz zamanla.
Asıl önemli konu bı kaç yerden siapris verdik iptal etti, kur nedeni ile stok yok çekip, 1 gün sonra daha pahalıya stoga aldılar parmak salla adem abi onlara ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Canlı yayında ne olduğunu şaşırdım, çok ince düşünülmüş ve organize edilmiş konu ama dostlar ne diyeceğimi bilemedim.
Sota Sota
Aragorn Aragorn
By_Trol By_Trol
TEKNOwest TEKNOwest
F fikoloji

İlterişi aradım, müsait değilim seni arayacağım dedi kaçtı, Aragorn kardeşimi aradım o yattı sanırım açmadı.

Abi gerçekten sesim hiç çıkmıyor wp dan yazdım yarın görüşürüz dm ni açarsan senı ekleyelim dm grubuna baştan okursun sabaha kadar olanı biteni, başımıza neler geldiğini, güle güle kullan kullandıkça hep kardeşlerini hatırla

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hayırlı olsun güzel günlerde kullan usta tavsiye forumu ne bir şirket nede bir kuruluş tavsiye forumu bir aile ve bizde aileden birine sevilen birine hediye verdik o kadar
Ustam ne olduğunu anlayamadım inan. Yani forum biriyle görüştü de firma mı yolladı ne oldu bu ne ben neredeyim canlı yayın vardı ne oldu ne olacak bu memleketin hali sorularının tamamı aynı anda geldi geçti kafamdan.

Yani bu da planın bir parçasımıydı anlamadım tam da işte bizim forum forum değildir ailedir vs vs mevzuları dönerken tam bir aile işi olmuş gerçekten.

Emeği geçen herkese gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
50
Ustam ne olduğunu anlayamadım inan. Yani forum biriyle görüştü de firma mı yolladı ne oldu bu ne ben neredeyim canlı yayın vardı ne oldu ne olacak bu memleketin hali sorularının tamamı aynı anda geldi geçti kafamdan.

Yani bu da planın bir parçasımıydı anlamadım tam da işte bizim forum forum değildir ailedir vs vs mevzuları dönerken tam bir aile işi olmuş gerçekten.

Canlı yayında verleceğini bende bilmiyordum ama güzel bir sürpriz oldu ve yayındaki diğer katılımcılar bile çok şaşırdı dm ni aç seni seni ekliyelim sende 43 sayfayı baştan aşağıya oku

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota
Aragorn Aragorn
By_Trol By_Trol
TEKNOwest TEKNOwest
F fikoloji

Adem Abi canlı yayında seni yalnız bırakmayacağız Tavsiye Forumunu yanında hissedeceksin ?
Aniden gelişen bir olay plansız doğaçlama oldu Adem Abi Sota Sota başkan seni Dm gurubuna davet etsin
detaylar orda :kiskis

İyi günlerde kullan Adem Abi Anılar videoları için güzel bir içerik daha çıktı seviliyorsun ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Abi herkes gönlunden, bütçesinden, duasından ne koparsa özellikle herkesin durumuna bağlı olarak çam sakızı çoban armağanı biseyler organize etmeye çalıştık.
Güle güle kullan detaya gireriz zamanla.
Asıl önemli konu bı kaç yerden siapris verdik iptal etti, kur nedeni ile stok yok çekip, 1 gün sonra daha pahalıya stoga aldılar parmak salla adem abi onlara ?
ABim ne diyeyim bilemedim.

Yani biz bu forumun bir aile olduğunu söylerken çakma racon kesmiyoruz, içimize öyle herkesi kabullenememe nedenimiz de bu, hakikaten ailemiz burası.

Var olun dostlar, Zaten aşırı duygusal olduğum bir günde, daha yüksek bir duygu yoğunluğuna sahibim şu an.

Hakkınızı helal edin hepiniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,860
Sota Sota
Aragorn Aragorn
By_Trol By_Trol
TEKNOwest TEKNOwest
F fikoloji

Cuma günü görüntüleri yayınlayacağız. :hihi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47

Evet

Yani biz bu forumun bir aile olduğunu söylerken çakma racon kesmiyoruz, içimize öyle herkesi kabullenememe nedenimiz de bu, hakikaten ailemiz burası.

Var olun dostlar, Zaten aşırı duygusal olduğum bir günde, daha yüksek bir duygu yoğunluğuna sahibim şu an.

Abi validen hanımefendiye tekrar Allahtan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun, böyle bir güne denk gelmesi bu olayın belki de tevafuktur. seviyoruz seni merkez ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Canlı yayında verilmesi benim aklıma geldi ama güzel oldu demek mikrofon sende Adem Abi :haha

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Bu arada Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Geri
Üst Alt