Çamaşır Makinası Tavsiye

T Çevrimdışı

Tkl89

Yeni Üye
25 Ağu 2018
9
34
Herkese Merhaba ? Yillar evvel televizyon tavsiyesi icin mesaj atmistim. Adem Helvaci sahsim adina aciklayici bir YouTube videosu cekmisti ellerine saglik cok yardimci oldu elleri dert gormesin. Simdi de camasir makinesi icin bilgi almak istiyorum. Genel olarak bir cok makineyi inceledim hem gidip gorerek hem de internetten teknik ozelliklerini irdeleyerek. Ancak kafam biraz karisti birincisi yeni nesil bir enerji siniflandirmasi baslamis gordugum kadariyla artik A+++ seklinde olmuyor ya da +++ yeni nesil de c oluyor sanirim. Gelelim annemin begendigi modellere 3000 bandini pek gecmek istemiyor ve Grundig gwm 91014 Altus al9103db-d vestel 97102 wifi. Vestel forumda bolca elestiri almis bu yuzden biraz tedirgin oldum. Sizler bu makinelerden hangisini tercih edersiniz ya da tavsiye almak isterim. Saglicakla kalin
Tugra

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
çamaşır makinasıda şansı işi ben lg aldım memnunum bazıları lg çamaşır makinaları kötü diyor.arkadaş sıemens aldı memnun değil enişte arçelik aldı memnun değil yani çok iyi makina bulmak zor. para çok olsa al miele geç bak keyfine.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Tkl89

Yeni Üye
25 Ağu 2018
9
34

Bir de vestel cmi 96101 modeli var fiyati uygun wifi yok 97102 Ile benzer bir makine ama vestel yorumlari sebebiyle iki kere dusunuyorum tabi sans isi birazda

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
İnternette öylesine gezinirken "miele" sitesine denk geldim. 20 bin liralık bir makine satın alıyorsun ve servisin kurması gerekiyor, servise de "200 lira kurulum ücreti" ödüyorsunuz.
Bana çok komik geldi bu. Bin liralık üründe bile servis gelip bir ürünü kurdu diye para verdiğimi hatırlamıyorum. Servisler o kurulum ücretini firmadan alıyorlar. Durum komik mi yoksa ben mi dünyadan habersizim acaba?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
İnternette öylesine gezinirken "miele" sitesine denk geldim. 20 bin liralık bir makine satın alıyorsun ve servisin kurması gerekiyor, servise de "200 lira kurulum ücreti" ödüyorsunuz.
Bana çok komik geldi bu. Bin liralık üründe bile servis gelip bir ürünü kurdu diye para verdiğimi hatırlamıyorum. Servisler o kurulum ücretini firmadan alıyorlar. Durum komik mi yoksa ben mi dünyadan habersizim acaba?
Yurtdışında sistem bu şekilde .Eşi rus olan bir müşteriye montaja gitmiştik. Bayan eşine cihazları açmasını ve hortum elektrik bağlantısını yapmasını söylemiş eşi bayana bu ürünleri servis açar bağlantılarını servis yapar demiş.Rusyada bile sistem bu şekilde herkez kendi cihazını kendisi kuruyor.Neyse biz montaj için eve girdik kablo hortum vs montajını yaptık kullanımı anlatmak için bayanı çağırdık.Bayan kırık Türkçesi ile bağlantılar tamamsa ben kullanma kitapçığından gerisini hallederim dedi ve biz evden çıktık .Ben bunu maalesef eğitimli Türk müşteriden duymadım .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yurtdışında sistem bu şekilde .Eşi rus olan bir müşteriye montaja gitmiştik. Bayan eşine cihazları açmasını ve hortum elektrik bağlantısını yapmasını söylemiş eşi bayana bu ürünleri servis açar bağlantılarını servis yapar demiş.Rusyada bile sistem bu şekilde herkez kendi cihazını kendisi kuruyor.Neyse biz montaj için eve girdik kablo hortum vs montajını yaptık kullanımı anlatmak için bayanı çağırdık.Bayan kırık Türkçesi ile bağlantılar tamamsa ben kullanma kitapçığından gerisini hallederim dedi ve biz evden çıktık .Ben bunu maalesef eğitimli Türk müşteriden duymadım .
Bilirim :)
Bir de ürün ile beraber servisi de aldık durumları yaparlar :hihi

SenolEker Çevrimdışı

SenolEker 

Aktif Üye
31 Tem 2021
127
60
Eğitimsizlerden mi duydunuz? :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt