Çamaşır Makinası Tavsiye

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181
5 ay önce aynı şey annemin başına geldi.Eski Bosh çamaşır makinası mefta oldu.Yerine Vestel 7710 aldım. Önceleri Vestel olması dolayısıyla biraz düşünceliydi ama şimdi gayet memnun.Tavsiye ederim.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Sota Sota Hocam Geçmiş olsun. Eski Arçelikler dayanıklıydı, Şimdiki Arçelikleri bilmiyorum ama o zamankiler Siemens Lisansıyla üretiliyorlardı.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,545
Aynen Oyle Rulmanlar ve Kayıs Degıstırılse Uzun Yıllar Gıder , Gel Gorkı Artık Istenmıyor Annem Tarafından. :slap

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Sağlık olsun, kayışsız Direct Drive Motorlu olanlardan alın diyeceğim ama onlarda pahalı. Umarım Az yakan Çok KaÇan Butçeyi Yormayan Makına bulursun :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,545
Dıjıtal Olan Makınaları Zaten Alamam, Annem Kullanamaz (okuma yazması yok)

Butonlu Olacak Ona.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
bir inceleyin, Hotpoint-İndesit, fiyatıda indirimli 819 TL yorumlara bakarsınız. Şimdi forumda arama yaptım @Ado hocam gerçi bu markanın klimasından şikayetçi olmuş,

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dıjıtal Olan Makınaları Zaten Alamam, Annem Kullanamaz (okuma yazması yok)

Butonlu Olacak Ona.

Kardeşcaazım,

BrushlessDC dediğimiz ve A+++ özellikli Ultra sessiz bir makine olan modeli araştırmanı öneririm. Dersen ki ''daha kısıtlı bir bütçe ve daha düşük kiloda bir makine de olur'' Ona göre bir makine bakalım.

Yine de ''Neden REGAL?'' sorusuna ceva vermek isterim.

VESTEL Özelliklerinde ama VESTEL den ucuz, VESTEL kadar karizmatik, VESTEL kadar da 3 yıl garantili ve çağrı açtır AHB belgesi olmak zorunda vs gibi saçmalıkları yok.

Plug&Play oh yeaaa

''Marka takıntım yok'' dersen eğer,

araştrımanı tavsiye ederim, Bu makine bu özellikleri ile ileri derece ekonomiktir ancak 2 yıl garantilidir. (Ben kısa garantili ürünleri çok tercih etmiyorum aslında)

''Kozmetik benim için Önemli değil yeter ki sağlam olsun, kafa karıştırmasın ve tek tuşla yıkama yapsın '' dersen inceleyebilirsin kardeşim zira 689T ye 5KG makine gayet iyidir ve 3 Yıl garantili ücretsiz montaj vs. Çevir düğmeyi, bas tuşa yıkasın, bitti.

İlride bir sorun olur, açarsın bir telefon ''Şu parça lazım'' dersin yollarım sen de takarsın :kiskis

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Kardeşcaazım,

BrushlessDC dediğimiz ve A+++ özellikli Ultra sessiz bir makine olan modeli araştırmanı öneririm. Dersen ki ''daha kısıtlı bir bütçe ve daha düşük kiloda bir makine de olur'' Ona göre bir makine bakalım.

Yine de ''Neden REGAL?'' sorusuna ceva vermek isterim.

VESTEL Özelliklerinde ama VESTEL den ucuz, VESTEL kadar karizmatik, VESTEL kadar da 3 yıl garantili ve çağrı açtır AHB belgesi olmak zorunda vs gibi saçmalıkları yok.

Plug&Play oh yeaaa

''Marka takıntım yok'' dersen eğer,

araştrımanı tavsiye ederim, Bu makine bu özellikleri ile ileri derece ekonomiktir ancak 2 yıl garantilidir. (Ben kısa garantili ürünleri çok tercih etmiyorum aslında)

''Kozmetik benim için Önemli değil yeter ki sağlam olsun, kafa karıştırmasın ve tek tuşla yıkama yapsın '' dersen inceleyebilirsin kardeşim zira 689T ye 5KG makine gayet iyidir ve 3 Yıl garantili ücretsiz montaj vs. Çevir düğmeyi, bas tuşa yıkasın, bitti.

İlride bir sorun olur, açarsın bir telefon ''Şu parça lazım'' dersin yollarım sen de takarsın :kiskis
Hiç demi yani, arkanda A Ado hocam varken :clap2

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bir inceleyin, Hotpoint-İndesit, fiyatıda indirimli 819 TL yorumlara bakarsınız. Şimdi forumda arama yaptım @Ado hocam gerçi bu markanın klimasından şikayetçi olmuş,

Aman azizim firma ilgisiz, servis yetkisiz, üretimler kalitesiz.
Düşünebiliyormusunuz, Müşteri hizmetlerini aramazsanız Yetkili denilen servis sizin için arıza kaydı dahi açamıyor, böyle saçmalık mı olur?

Benim değişik markaları almamın en önemli nedenlerinin başında bu gelir, hem ürünler hem de hizmetler için YAŞANMIŞ tecrübeleri paylaşabilmek. Aldıktan 1 ay sonra arızasını tespit ettiğim klimanın arızalı olduğunu ispat edebilmek ve hizmt alabilmek için 2 ay uğraşmış, 1 Aylıkken arıza yapan klimasına kompresör değiştirtmiş, 1 Aylık klimasına komprsör değişmsine rağmen sorunu çözülmemiş bir vatanda olarak yazıyorum bunları.

HOTPOİNT klima piston senfoni 2 videosu çok yakında Adonun youtube kanalında :kiskis

Değerli kardeşim, benim derdim ürünün bozulması değil, cihazıdr bozulur hiç takmam kafama lakin yaşadıklarımı şuraya yazmaya ben utanırım, Böyle firma olmaz olsun.

Bu makineyi alacağınıza gidin ALTUS alın azizim en azından koskoca ARÇELİK var arkasında :ok

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Haklısınız Hocam, benim Mini Buzdolabı arıza yapmadı, yapsaydı belki bende sizin sorunları yaşardım. Abi vallahi ben 5 sene önce Kliksa dan İndesit Mini Buzdolabı aldım, Ambar evime getirdi, Servis 10 Km uzaktaydı. Aradım biz kurabiliyormuyuz diye, küçük olduğu için sorun yok kurun dediler. Servis ile birtek o zaman konuştum. Çok araştırmıştım, üstteki dondurucu kısmı -18 derece 4 yıldız olduğu için seçmiştim. Şükür sorun yok hala. Arıza yapsaydı aynı sorunları yaşayacağımdan eminim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Sota Sota Hocam Geçmiş olsun. Eski Arçelikler dayanıklıydı, Şimdiki Arçelikleri bilmiyorum ama o zamankiler Siemens Lisansıyla üretiliyorlardı.

Bizde 2 tane Siemens lisanslı Arçelik vardı. Biri hala yaşıyor ve hiç arızası olmadı. Sadece temiz su hortumunu yeniledik.
Siemens bile pişman olmuştur bu kadar kaliteli parça ürettiği için. :kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt