ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ TAVSİYESİ

H Çevrimdışı

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
Ben profilonun buzdolabini almıştım dış saç çok ince ve iç plastik raflar çok dayanıksız çıktı malum Arçelik Beko Grundig gibi Profilo da bosch siemens grubunda ama kullandığım buzdolabı kesinlikle bir bocsh yada Siemens değil ama servisi çok iyi oda belki de İzmir merkezde oturduğum içindir

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ben profilonun buzdolabini almıştım dış saç çok ince ve iç plastik raflar çok dayanıksız çıktı malum Arçelik Beko Grundig gibi Profilo da bosch siemens grubunda ama kullandığım buzdolabı kesinlikle bir bocsh yada Siemens değil ama servisi çok iyi oda belki de İzmir merkezde oturduğum içindir
Profiloda kalite azlığı var maalesef ama arçelik tarafında öyle bir sıkıntı yok

Y Çevrimdışı

yerbakili

Yeni Üye
24 Ağu 2018
13
36
Merhaba,

Konuşulan ürünler dışında bir ürün/marka hakkında fikirlerinizi almak istedim.

Gerek 2500 TL. ve üzeri bir bütçem olmayışından gerekse de marka adına fazlaca ücret ödemek istemiyor olmamdan dolayı ürünü markajıma aldım. Evet, ürün çok bilinmeyen bir marka olan Hoover'in yan markası, Candy markasına ait bir ürün. İtalya menşeili bir marka sanırım. Malzeme kalitesi ve servis ağı ve hizmeti için çok bir şey diyemem belki ama modelde 3500 TL. bandındaki bir çok üründe yer alan hemen hemen tüm özellikler yer alıyor. Belki yakışıklı bir görüntüsü yok ama işlevi konusunda sanki beni üzmeyecekmiş gibi hissediyorum niyeyse.

Tüm bu olumlu görüşlerimi ezip geçecek, göz önünde bulundurmam gereken karşıt bir durum var mı acaba? Paylaşırsanız sevinirim.

O Çevrimdışı

Onuer

Aktif Üye
24 May 2020
51
33
2149 tl ye grundig var ısı pompalı 8kg a+, 577 kişi yorum yapmış hepsiburada da. Ben de bu makinayı tercih ettim henüz gelmedi. Ama en alınabilir bu geldi bana.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Biz kış mevsiminde kullanıyoruz diye b sınıfı olan düz sistem arçelik kti 2772 aldık.Şuan için memnunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt