Buzdolabı Tavsiyesi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,702
Gree Sökünce Ne Degısecek kı Duvarda Calısırken Gormek Istıyorum Onu

Baska Turlu Ikna Olmam, Stabılete Konusunda :hayir

B Çevrimdışı

break

Yeni Üye
16 Nis 2018
16
35
Tabiki de Twincooling teknolojisi Samsung. Liebherr, Hitachi gibi markalar aynı teknoloji.

M Çevrimdışı

Msuris

Yeni Üye
23 May 2018
24
29
Altus ALK 470 NSX nasıldır alınır mı veya bu fiyat bandında başka ne tavsiye edebilirsiniz

D Çevrimdışı

domon

Yeni Üye
28 May 2018
7
40
beyler bu ürünü kullanan varmıy dı veya bu ürünün gideri var mı ?
Hotpoint Enxtgh 19322.1Fw O3 (Tk)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Agababangida Çevrimdışı

Agababangida

Yeni Üye
16 May 2018
45
Adem hocam

6 yıl önce 820tl maliyet ile METRO gross marketten HOTPOINT 19223 03 Aktif oksijenli INOX modelini satın aldım ve aktif olarak kullanmaktayım.

Şeytan kulağına kurşun en ufak sorun dahi yaşatmadı. Kullanıcısı olarak çok ama çok MEMNUNUM.

Saygılar...

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem hocam

6 yıl önce 820tl maliyet ile METRO gross marketten HOTPOINT 19223 03 Aktif oksijenli INOX modelini satın aldım ve aktif olarak kullanmaktayım.

Şeytan kulağına kurşun en ufak sorun dahi yaşatmadı. Kullanıcısı olarak çok ama çok MEMNUNUM.

Saygılar...

Aman azizim gerçekten Şeytan kulağına kurşun. Sahadaki tamirci arkadaşlarımın genel olarak ''Aman abi ARİSTON ise servisi baksın'' yaklaşımlarından da bildiğim üzere (En son ben de arkadaşım olan HOTPOİNT servisi ile birlikte bir buzdolabı arızasına gitmiştim) Bu dolaplar biraz bizim sahalara uygun değil. Gittiği yere kadar mantığı var o dolaplarda (Ben bir şeylerini görmedim ki müdahale ettiğim birkaç ARİSTON buzdolabında hiç bir anormallik de görmedim) Yalnız yedek parça ve servis hizmeti konusunda Söylemimin arkasındayım, tekrar ediyorum ki aman azizim ''Şeytan kulağına kurşun'' :ok

M Çevrimdışı

Msuris

Yeni Üye
23 May 2018
24
29
Teknik olarak fark yok, Özellik+ litre ve bütçe olarak uygun olana bakabiirsiniz. :ok
Tavsiye edermisiniz Adem Helvacı Ado hocam internette ikisiyle de ilgili hiç yorum veya herhangi bir bilgi bulamadım, özellikleri ve fiyatı mantıklı geliyor diğer markalara oranla

Geri
Üst Alt