Bu Konu Sakıncalı Görülerek Kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
6666666666666661.png

sanırım bu

Moderatör tarafında düzenlendi:
N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Arkadaşlar garavelli
Tamam anladım. Tesekkür ederim
Dediğiniz gibi yaptım kaydettim.Uygulamaya yükledim.Ama pcde sitesinde playtlist olarak gözüküyor ama Tv'de sol altta sadece favoriler var liste çıkmıyor.Bisetler eksik ama bulamadım.Bir yardım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Arkadaslar tamam mi devam mi?

Turkeyforum da birileri rahtsiz olup oradaki hesapi iki hesap actin diye kapttirdilar.
Sunum ücretsiz olunca IPTV Satanlar rahatsiz olmaya basladi.
Bunu neden yazma gereği duydun anlamadım sevgili Tekzen? yoksa buradan bir tepkimi yapıldı paylaşımın için,devam devam, birde utf8 yap bu arada:ok

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
T Tekzen, TEKNOwest teknovest , teraspy teraspy, Sota Sota , Adem Helvacı Ado

Arkadaslar tamam mi devam mi?

Turkeyforum da birileri rahtsiz olup oradaki hesapi iki hesap actin diye kapttirdilar.
Sunum ücretsiz olunca IPTV Satanlar rahatsiz olmaya basladi.

TAVSİYE FORUM'dan devam edilecekse aynı durum yaşanmasın diye sadece özele-konuşmaya dahil olanların gördüğü bölüm açılıp buradan devam edilse nasıl olur :alala:alala:alala

T Çevrimdışı

Tekzen

Aktif Üye
15 Kas 2018
108
Bunu neden yazma gereği duydun anlamadım sevgili Tekzen? yoksa buradan bir tepkimi yapıldı paylaşımın için,devam devam, birde utf8 yap bu arada:ok

Bana ait olmayan hesaplar la adimi lekemeye ugrasanlar görev basinda!
Onu Murat Abatli ya bi sorun neden yapti?

Artik destege son vermeyi düsünüyorum.

Sizlere kucak dolu selamlar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konu hakkında fikrim de bilgim de yok. Ne olmuş, Kim kime ne demiş, Kim kimden veya neyden rahatsız olmuş oldukça uzağım konudan ve hatta bu konu başlığına da etiketlendiğim için geldim lakin, üyelerimiz gitmek istiyor ise gidebilir elbette. Nasıl ki gelişler serbest ise, gidişler de serbesttir :ok

Sota Sota Ahmetim Top sende kardeşim, alanımın dışında olduğu için dahil olmuyorum konuya :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Konu hakkında fikrim de bilgim de yok. Ne olmuş, Kim kime ne demiş, Kim kimden veya neyden rahatsız olmuş oldukça uzağım konudan ve hatta bu konu başlığına da etiketlendiğim için geldim lakin, üyelerimiz gitmek istiyor ise gidebilir elbette. Nasıl ki gelişler serbest ise, gidişler de serbesttir :ok

Sota Sota Ahmetim Top sende kardeşim, alanımın dışında olduğu için dahil olmuyorum konuya :ok
Sevgili adem,son fikrimi yazayım,ahmede bırakayım,tabii nasıl geliniyorsa öyle de gidilebilir ama bu 2.ci veya 3.cü kişinin demesiyle olmamalı,sevgili Tekzenin dediği kişiyi tanımam,etmem ama şahsen ben doğru bulmadım,bence kalmalı,haaaa kendi isteği olursa bişey diyemem tabii,ama 2.ci veya3.cü kişiler buna karar vermemeli diye düşüncemi tekrarlayıp sustum şimdilik:)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Benim anlamadığım konu
Tekzeni tanımıyorum da bi ara dikkatimi çekmişti sağolsun sorularıma da cevap verdi. Konu nedir bilmiyorum ama burda biz yapma diyip te bir sürü yapan. Bize suç atıp suç bulanda oldu. Benim Tekzen e tavsiyem; her yerde böyle kişiler var. Beğeni alıp, yorum alıp, dua alıp, ücretsiz hizmet sağlayan sana her zaman bu form minnet duyar. He karar senindir. Umarım devam ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt