Bu Konu Sakıncalı Görülerek Kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Bana ait olmayan hesaplar la adimi lekemeye ugrasanlar görev basinda!
Onu Murat Abatli ya bi sorun neden yapti?

Artik destege son vermeyi düsünüyorum.

Sizlere kucak dolu selamlar

Tam olarak sorunu anlayabılmıs degılım. Sıze Bu Forumda yaptıgınız paylasımları taktır etmekten baska bırsey dıyen oldumu. ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sevgili adem,son fikrimi yazayım,ahmede bırakayım,tabii nasıl geliniyorsa öyle de gidilebilir ama bu 2.ci veya 3.cü kişinin demesiyle olmamalı,sevgili Tekzenin dediği kişiyi tanımam,etmem ama şahsen ben doğru bulmadım,bence kalmalı,haaaa kendi isteği olursa bişey diyemem tabii,ama 2.ci veya3.cü kişiler buna karar vermemeli diye düşüncemi tekrarlayıp sustum şimdilik:)

Ben, ''Giderim haaaa'' denmesinden pek hoşlanmıyorum sevgili teraspy teraspy , yoksa arkadaşımızı tanımadığım için ne negatif, ne de pozitif bir söylemim olmadı. Lakin elbette ki konuya duyarsız da değilim zira az önce yönetimde arkadaşlara konuyu danıştım ve vardığım kanaat şu;

Arkadaşımızın üyelere katkısı var ve bu katkı yasalara karşı sorumluluk altında kalacağımız bir şey değil ise, O durumda arkadaşımızı tasic veya rahatsız eden üye ile ilgili yaptırım yoluna gideriz.

Biz konulara ticari yaklaşmıyoruz. Elimizde çok büyük bir imkan varken böyle bir platformda ücretsiz yazılım paylaşıyoruz biliyorsun. O nedenle alışık da değiliz biz ticari çıkar çatışmalarına.

Bunu arkadaşlarla inceler, üyelerimiz (Daha doğrusu arkadaşlarımız olan sizler) tarafından kabul gören bir durum ise biz de sonuna kadar destekçisi oluruz.

Konunun ne olduğunu anlayayım yeter :kop

(Anlayan varsa izah ederse sevinirim)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tam olarak sorunu anlayabılmıs degılım. Sıze Bu Forumda yaptıgınız paylasımları taktır etmekten baska bırsey dıyen oldumu. ?

Ayrıca forumda bir isim zikrediliyor bu konuya da dikkatini çekerim kardeşim.

Yani kimse kusura bakmasın da, Ortada bir açıklama yok, Yönetim kanadına bir bildirim yok, Kimsenin ne olduğundan haberi yok, Biz burada yazıp duruyoruz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Ayrıca forumda bir isim zikrediliyor bu konuya da dikkatini çekerim kardeşim.
Yani kimse kusura bakmasın da, Ortada bir açıklama yok, Yönetim kanadına bir bildirim yok, Kimsenin ne olduğundan haberi yok, Biz burada yazıp duruyoruz.
:ok Aynen doğru

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Tekzenin yorumuna göre yazıyoruz :)
Kod:

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
neden böyle dendi bende çıkartamadım...:bilmiyom
Ben, ''Giderim haaaa'' denmesinden pek hoşlanmıyorum
katılıyorum:ok
Yani kimse kusura bakmasın da, Ortada bir açıklama yok, Yönetim kanadına bir bildirim yok,
aynen...

TAVSİYE FORUM'dan devam edilecekse
turkey forumda yazmayacaksa burdan devam eder diye düşündüm :alala
demesi :alala:alala kafayı karıştırdı.
yinede kendi bilir. ben fazla izlemiyoru zaten:bilmiyom:mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Abi Murat Abatlı Kim ? :kiskis
:bilmiyom

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Kod:
Sizlere kucak dolu selamlar

alo abi murat isimli şahıs çift hesap kullandığı için ban etmiş ama tekzen arkadaşımız böyle birşey olmadığını belirtmiş konu bu
Ama ben yukarıdaki bu yazıdan farklı algılıyorum olayı,aslında olayı anlatması gereken sevgili T Tekzen ,biz sevgili ademin dediği gibi kendi aramızda konuşuyoruz sadece sevgili teknovest,gerçi sustum artık bu konuda :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O zaman ben şunu anlarım. Bizim forumumuzu kullanıp, başka forumlara gönderme yapılıyor diye düşünürüm ki hoş karşılanması da mümkün değil sevgili teraspy teraspy .

Murat dediğiniz arkadaş da başka bir forumun yöneticisi ise bu zaten daha farklı bir boyut sevgili TEKNOwest teknovest zira TF gibi bir forumun T Tekzen isimli arkadaşı ''tipini beğenmedim'' gerekçesi ile banlamış olacaklarını düşünmüyorum. Orası DH mi yahu bu gerekçelerle adam banlansın :kiskis

Sevgili T Tekzen ;

Konuya giriş şeklim gibi halen saçma bulduğumu belirtmek isterim :ok

Sevgili Sota Sota Ahmet;

Bu konu hakkında böyle ortaya cümleler kurulup sonra da '' sizinle ilgisi yok'' denmesini kabul etmiyorum.

Konu ya kilitlensin, Ya son mesajlar silinsin, ya da her şeye bir açıklık getirilsin zira, tavsiyeforumu adresinin, çıkarlar doğrultusunda hareket eden bir forum olması en son isteyeceğimiz durum olur ki senin de böyle düşündüğünü tahmin ediyorum.

Başka bir mecradan bir ismin, forumumuzda zikredilip suçlanması ve bizim de buna çanak tutmamız beklenmemeli hiç bir üye tarafından. Üstelik bu forumda olmayan ve her ne kadar herkese açık mecra olsak da platformumuzda kaydı bulunmayan birisine sataşma olarak görürüm bunu.

O zaman daha geçenlerde TEKNOwest teknovest F fikoloji ve beni, Kendi çökerttiği televizyonu ile ilgili suçlayan üye de gidip TF de hesap açıp sonra da

''bla bla bla bla bla

O zaman gidin bunu Adem Helvacı ya sorun''

Gibi ucu bucağı belirsiz anlamsız bir cümle kurup adımızı töhmet altında bırakmasına çanak tutmuş olmayacakmıyız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt