Botech uydu alıcı

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Merhaba kusura bakmayın işlerim vardı cevap veremedim...

@teraspy,abi ilk yüklememin resmi

IMG-20211128-WA00011.jpg

ve işlemin tamamlanma resmi

IMG-20211128-WA00021.jpg

ayrıca sizin verdiğiniz açıklamalı usb'den yükleme de kalıyor ve yükleme yapmıyor
resmi

IMG-20211130-WA00121.jpg

E Egeliyiz, kardeşim
cihazın kurtulması için vermiş oldum yazılımı yukleyin buyuk ihtimal kumanda çalışmayacak,cihaz açılacaktır sonra sizin botech 500 yazılımı yukleyin sorun kalmayacak

verdiğin dosyayı yükleme yapıyorum sonra kendi sitesindeki yazılımı yüklüyorum ama değişen bişey yok kırmızı ışıkta bekliyor..

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37
yazılım uyumsuz oldundan bazı yazılımları yukliyor gibi gorunsede almıyor , bunları tek tek deneyin
ve her atınız yazılım sonrasında cihazı tv ye balayıp acılıp acılmadını takip edin.

programda mode kısmı
serialdown olacak

1.. bununla başlayın ..

2..

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhaba kusura bakmayın işlerim vardı cevap veremedim...

@teraspy,abi ilk yüklememin resmi

IMG-20211128-WA00011.jpg

ve işlemin tamamlanma resmi

IMG-20211128-WA00021.jpg

ayrıca sizin verdiğiniz açıklamalı usb'den yükleme de kalıyor ve yükleme yapmıyor
resmi

IMG-20211130-WA00121.jpg

E Egeliyiz, kardeşim

verdiğin dosyayı yükleme yapıyorum sonra kendi sitesindeki yazılımı yüklüyorum ama değişen bişey yok kırmızı ışıkta bekliyor..
Aaaa, bir yanlışlık olduğu çok belli ,ya yazılımda ya yüklemede hata var veya flash bozulmuş.Neden dersen fotolarda görüyorum ,yüklenen boyut yazılım 4mb olduğu halde 1mb sanki :alala
Dur foto editleyip tekrar yükleyeyim bak sevgili luckyfather .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
L luckyfather :
Kırmızı içinde boyutu göreceksin"114112" ,senin yazılımda bu satır 408 gibi başlamalı ,farklı cihaz var yanımda,boteki arkadaş test etmek için aldı) yoksa tam rakam yazardım.
lucy2.jpg

lucy1.jpg

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
E Egeliyiz, Dostum liste için gerçekten çok teşekkür ederim üşenmemiş yüklemişsin bende bugün cihaza yükleyerek işe başladım 1'le başla dediğin şekilde yükleyerek işe koyuldum (sırasına göre gidersen 2&3&6 da hatalı dosya mesajı vermekte diğerlerinde sıkıntı olmadı) ve evet cihaz tekrar ilk haline (yani Botech yazısında kalma hali) geldi sonra sırasıyla yüklemelere devam ettim amma velakin cihaz enson verdiğin yazılımdan sonra tekrar kırmızı ışık haline geldi sıkıntı şu artık yazılımda yüklenmiyor sizler benden daha iyi bilirsiniz galiba cihazın flash'ı gitti artık cevapta vermiyor ( fail diyor) flash değiştirme olurmu? olursa İstanbulda nerede olur fiyata değermi gibi sorular şu an uçuşmakta...

serkan_0057 Çevrimdışı

serkan_0057

Süper Üye
14 Ağu 2020
108
43
E Egeliyiz, Dostum liste için gerçekten çok teşekkür ederim üşenmemiş yüklemişsin bende bugün cihaza yükleyerek işe başladım 1'le başla dediğin şekilde yükleyerek işe koyuldum (sırasına göre gidersen 2&3&6 da hatalı dosya mesajı vermekte diğerlerinde sıkıntı olmadı) ve evet cihaz tekrar ilk haline (yani Botech yazısında kalma hali) geldi sonra sırasıyla yüklemelere devam ettim amma velakin cihaz enson verdiğin yazılımdan sonra tekrar kırmızı ışık haline geldi sıkıntı şu artık yazılımda yüklenmiyor sizler benden daha iyi bilirsiniz galiba cihazın flash'ı gitti artık cevapta vermiyor ( fail diyor) flash değiştirme olurmu? olursa İstanbulda nerede olur fiyata değermi gibi sorular şu an uçuşmakta...
ustam ıstanbuldayım flash bozuk muhtemelen yollarsan yada getırırsen halederız

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37
geçmiş olsun size verdim tum yazılımları kendim tektek denedim
cıhaza zara verecek bir yazılım yok bazıları tuner ve kumanda uyumsuzdu fakat hepsinden goruntu aldım
flaş deyişebilir ama istanbul bilmiyorum.

vermiş oldum yazılımlar dolayı cihaz zar gordunu duşunuyorsanız sizden özurdilerim.Saygılar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt