Botech uydu alıcı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yazılımları gx loaderle yüklemeye gerek yok usb flas bellek ile yüklemeniz yeterli
Botech Tüm Seri *** Yükleme Açıklaması
BOTECH *** yükleme

1:Pc ile cihaz bağlantını Rs232 kaplo ile sağla (com ayarına gerek yok bunda otomatik bulur)

2:uydu alıcısı acık ve kanal seyretme modunda olacaktır

3:***maker prg çalıştır (ca10000vacı için LSI seceneginin yanındadaki kutucugu işaretle)

(Diğer tüm modeller için STİ 5518 yanındaki kutucugu işaretle )

4: Download ikonuna basın gelen menüden tamam deyip

gelen menüden GÜNCEL KBN dosyasını secin (yani *** dsy)

yükleme kısa sürecek ve cihaz kapanıp tekrar acılacaktır..İşlem sona ermiş demektir..

Not:Buşekilde yaparsanız eski ***leri silip yeni ***leri yüklemiş olursunuz.
rs232 ile yükleme yapıldı ise ,usbden yüklenmez artık .Önce rs232 ile boot yüklemesi gerekir ki sonradan aynı yazılımın usb boot olanını yüklesin :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
not: Dosyalar zip içinde zip,den çıkarıp yükleyeceksiniz
buda dnupman dosyası:

en son yazılımlarına bu link,den ulaşılabilir ürünler bölümüne tıkladığınızda cihazınızı görebilirsiniz.

buda ikinci link buradan tüm cihazlarınıza yazılım indirebilirsiniz bu sitede,de alt bölümde hem cihaz adları ve linkleri var hemde alfabetik olarak cihaz baş harfine göre indirme var .

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Sayın teraspy ve osmanke yüklenecek olan dosyayı (http://www.eurosatbase.net/slist.html) adresinden alıp zip'ten çıkartarak yükleme yaptım fakat yükledikten sonra bu hale geldi..
Önce rs232 ile boot yüklemesi gerekir ki sonradan aynı yazılımın usb boot olanını yüklesin
Yeni öğrenen birine ( yani ben) nasıl yapacağımı tarif etmeni rica edebilirmiyim:fiskos

Belirtilen yazılım aynı rs232 ile belirtildiği gibi yapıcaksa tamamdır..

Önce rs232 ile boot yüklemesi gerekir
Pardon zaten belirtmişsiniz ki ancak düştü :bilmiyom

@teraspy, indirip yüklediğim dosya budur..

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,650
59
flaş yazılım dosyası olması lazım bende yok 500hd olmadığı için ama buna memoli usta çözüm bulabilir belki büyük ihtimalle flas zarar görmüş olabilir benim,de bir çok uydu forumlarında üyeliğim var ancak biraz araştırdım kurtarma yazılımı bulamadım

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37
cihazın kurtulması için vermiş oldum yazılımı yukleyin buyuk ihtimal kumanda çalışmayacak,cihaz açılacaktır sonra sizin botech 500 yazılımı yukleyin sorun kalmayacak

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Teşekkür ederim emek harcadığınız zaman için
Dün yazmıştım yükleme programından bir foto ekle diye ama yazdıklarım silinmiş.Aşağıdaki linkten dosyayı indir ,zipten çıkart ve içindeki oku.txt yazısını okuyarak yükleme yap bakalım :ok

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
cihazın kurtulması için vermiş oldum yazılımı yukleyin buyuk ihtimal kumanda çalışmayacak,cihaz açılacaktır sonra sizin botech 500 yazılımı yukleyin sorun kalmayacak

Teşekkürler dostum en kısa zamanda yüklemeye çalışacağım..

Dün yazmıştım yükleme programından bir foto ekle diye ama yazdıklarım silinmiş.Aşağıdaki linkten dosyayı indir ,zipten çıkart ve içindeki oku.txt yazısını okuyarak yükleme yap bakalım :ok

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Şaka bir yana abi ben silmedim..
Ama inan en kısa zamanda önce sizin açıklamaya göre denicem olmazsa Egeliyiz kardeşimin belirttiği şekilde yapıcam..
Uyduyu çalıştırmam lazım malum mutfak ve hanım korkusu....

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Teşekkürler dostum en kısa zamanda yüklemeye çalışacağım..

Şaka bir yana abi ben silmedim..
Ama inan en kısa zamanda önce sizin açıklamaya göre denicem olmazsa Egeliyiz kardeşimin belirttiği şekilde yapıcam..
Uyduyu çalıştırmam lazım malum mutfak ve hanım korkusu....
Biraz önce dosyayı verdim ,açıklama da yazdım ona göre yüklemelisin :ok
Bu arada senden foto istemiştim ,yüklemeyi nasıl yapıyorsun bana foto at demiştim silinen mesajımda dün gece :)

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Abi yüklerken resim çektim dışardayım çektiğim resimle beraber son durumla ilgili bigilendirmede yapacağım merak etme
Biraz önce dosyayı verdim ,açıklama da yazdım ona göre yüklemelisin :ok
Bu arada senden foto istemiştim ,yüklemeyi nasıl yapıyorsun bana foto at demiştim silinen mesajımda dün gece :)

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37
ustalar işinize karışmak gibi olmasın betech 500 işlemci farklı.
piko 6605s ayrıca pico yazılım acılsa dahi tuner sorun olabilir
betech 500-gx3201 board dvbs-6605

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt