botech piko 600 hd plus

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Eee,nasıl yüklenmiyor rs ile anlamadım :) bir yerde hata yapıyorsundur mutlaka ,daha cuma günü arkadaşın cihaza (4mb , 600 plus) yazılım yükledim rs ile sıkıntısız yüklendi,seninki neden olmuyor ki acaba :alala
Bu yazılım ile alakalı abi, kurduğum bu yazılıma update usb den yapılıyor, rs232 ile atmam için ilk yazılımı var, dowgrade yazılımı ancak o zaman rs ye izin veriyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu yazılım ile alakalı abi, kurduğum bu yazılıma update usb den yapılıyor, rs232 ile atmam için ilk yazılımı var, dowgrade yazılımı ancak o zaman rs ye izin veriyor.
Haaaaa, lahavleeee ,öyle yazsaydın ya.Verdiklerimi rs ile atabilirsin ,rs için zaten ikisi de ,öyle ayarladım ben bunları :)

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Kullanıcılar için gizli metin: teraspy 

funca.jpg

bu da sayfa abi

resmin çevirisi

Kardeş Hajj Al-Rifi ile işbirliği içinde, bir FNUCA sunucusu ile GX6605S cihazlarına dönüştürüldü

ISTAR'a

Ve yakında Echolink Bravo gibi KANAL sunucularına sahip HW203 cihazları değiştirilecek

İnşallah

Çok önemli uyarı, lütfen dönüşümden sonra İnternet üzerinden güncelleme yapmayın.

BOOT sorununa girmemek için

1. 3 Yıl Ücretsiz Dshare Sunucusu
3 yıllık Dshare sunucusu

Sunucuyu etkinleştirmek için lütfen yeşil düğmeye basın

Bu , 19 derece doğu Aster uydu üzerinde Fransız kanallarını çalışır

Femto pro 4 cihazlarında ve benzeri fancam sunucularında, yükleyici ile kaydırma ve geri kaydırma ile modifiye edilmiştir.

Bedava serveri bitirenlere aktarıyorum yoksa tavsiye etmem

Önemli bilgiler Dönüştürmeden önce barajın sorunsuz bir şekilde geri dönebilmesi için her iki USB'ye de kaydedilmesi gerekir.

Aşağıdaki adımları takip ediniz.Cihaz üzerinde USB

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

funca.jpg

bu da sayfa abi

resmin çevirisi

Kardeş Hajj Al-Rifi ile işbirliği içinde, bir FNUCA sunucusu ile GX6605S cihazlarına dönüştürüldü

ISTAR'a

Ve yakında Echolink Bravo gibi KANAL sunucularına sahip HW203 cihazları değiştirilecek

İnşallah

Çok önemli uyarı, lütfen dönüşümden sonra İnternet üzerinden güncelleme yapmayın.

BOOT sorununa girmemek için

1. 3 Yıl Ücretsiz Dshare Sunucusu
3 yıllık Dshare sunucusu

Sunucuyu etkinleştirmek için lütfen yeşil düğmeye basın

Bu , 19 derece doğu Aster uydu üzerinde Fransız kanallarını çalışır

Femto pro 4 cihazlarında ve benzeri fancam sunucularında, yükleyici ile kaydırma ve geri kaydırma ile modifiye edilmiştir.

Bedava serveri bitirenlere aktarıyorum yoksa tavsiye etmem

Önemli bilgiler Dönüştürmeden önce barajın sorunsuz bir şekilde geri dönebilmesi için her iki USB'ye de kaydedilmesi gerekir.

Aşağıdaki adımları takip ediniz.Cihaz üzerinde USB
Yarın (bu gün bakarım :ok)

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Max lar açılmadı o zaman öylemi kumanda da galiba çalışmıyor anladığım kadarıyla

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri