botech piko 600 hd plus

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Bu gün muhabbet oldu arkadaşla , bana "sende vardır alocum bakıver" dedi ,attım halbuki hepsini belediyenin elektronik çöplüğüne :) şimdi pişmanım ama, onu da yazayım :kiskis
Deme tüh kaçırdık desene zaten sonradan hep işe yaramaz mı demi abi. :)

Bendeki mavi pikatel abi eski telekom, yalnız ona yanlış adaptör takmıştık modem arıza yapmıştı umarım flaş zarar görmemiştir.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Alaattin abi hem muhabbet oldu hem de bilgilendik sayende yine iyiki varsın, gecen güzel olsun, hayırlı geceler abi.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Sa. Alaattin abi gmax dediğin gibi sn hatası verdi. Bende başka yazılım deneyim dedim fakat kumanda yüzünden kurcalayamadım sana zahmet bir bakarmısın yazılıma, dump kumanda editlenmiş bir şekilde bana atabilirmisin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Sa. Alaattin abi gmax dediğin gibi sn hatası verdi. Bende başka yazılım deneyim dedim fakat kumanda yüzünden kurcalayamadım sana zahmet bir bakarmısın yazılıma, dump kumanda editlenmiş bir şekilde bana atabilirmisin.

Tahmin etmiştim ,8 mb flash istiyor çünkü bazı yazılımları denemek için:ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Tahmin etmiştim ,8 mb flash istiyor çünkü bazı yazılımları denemek için:ok
Bu yazılım yüzünden cihaz yine off , yazılımda atamıyorum. Ama dump güzel gibi, arayüzü iyi duruyor, cam seçenekleri arasında forever plus gördüm sırf onun için yükledim fakat işte kumanda yine hevesimizi kursağımızda bıraktı. Dumpı yeniden kumanda bizim cihaza göre düzenliyebilir misin abi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu yazılım yüzünden cihaz yine off , yazılımda atamıyorum. Ama dump güzel gibi, arayüzü iyi duruyor, cam seçenekleri arasında forever plus gördüm sırf onun için yükledim fakat işte kumanda yine hevesimizi kursağımızda bıraktı. Dumpı yeniden kumanda bizim cihaza göre düzenliyebilir misin abi?
Senin yazılımı kurcalıyordum ,2 tane yaptım biri orjinal senin link dump olan update edilmiş hali ,ama önce ssat olanı yükle bakalım,kumand ikisinde de botek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri