botech piko 600 hd plus

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Evet ,4 olmaz ama dursun elinde ,64 olsa süperdi :) sonu 64 olmalı :ok
Resmi ekleyemedim gördünmü flaşı abi, dediğin gibi en azından elimizdekine bişey olursa flaş aramamıza gerek yok.

Abi şuan senin attıklarını deneyemem, çünkü kumanda işlemiyor eskiye de dönemiyorum. Benim cep tel de eski olduğu için uygulama çalışmıyor. Uygulama çalışan bir tel ile artık cihazı halledecem.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Resmi ekleyemedim gördünmü flaşı abi, dediğin gibi en azından elimizdekine bişey olursa flaş aramamıza gerek yok.

Abi şuan senin attıklarını deneyemem, çünkü kumanda işlemiyor eskiye de dönemiyorum. Benim cep tel de eski olduğu için uygulama çalışmıyor. Uygulama çalışan bir tel ile artık cihazı halledecem.
Fotodaki flashı gördüm :ok Sende rs232 -usb yok mu elinde :alala ,ben var biliyordum ,bitpazarından bir tane 8in1 kumanda bul bari al ,elinde bulunsun :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Abi o konuda sıkıntı yok rs232 ile hallediyorum. Geçende baya uğraşmıştık ya , cihazın içindeyken menüden usb ile ilk yazılıma dönmek gerek ondan sonra rs232 ile eski yazılımıma dönebiliyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi o konuda sıkıntı yok rs232 ile hallediyorum. Geçende baya uğraşmıştık ya , cihazın içindeyken menüden usb ile ilk yazılıma dönmek gerek ondan sonra rs232 ile eski yazılımıma dönebiliyorum.
Haaa, ben yanlış anladım o zaman mübarek :) ,neden rs232 ile atmıyorsun da telefona kumanda yüklemeye kalkıyorsun bu sefer de onu anlamadım :kiskis

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
:) ila abi ya evrensel kumanda olmayınca geçen telefona uygulama yükledim ordan cihazı kontrol ederek menüden usb ile downgrade dosyası ile ilk yazılıma dönüyor ondan sonra rs232 ile yazılım atabiliyorum. Şimdi sanki flaşı kitliyor gibi hiç bir şekilde ne flaş erasell, usbdown işlem görmüyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
:) ila abi ya evrensel kumanda olmayınca geçen telefona uygulama yükledim ordan cihazı kontrol ederek menüden usb ile downgrade dosyası ile ilk yazılıma dönüyor ondan sonra rs232 ile yazılım atabiliyorum. Şimdi sanki flaşı kitliyor gibi hiç bir şekilde ne flaş erasell, usbdown işlem görmüyor.
Sendeki uydu alıcısı ne,piko600 veya 700 değil mi ,şaşırdım şimdi :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt