botech piko 600 hd plus

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Evet,piko600 için 2.85 -2.87 var 2.89 yok ama piko700 için 2.89 var,senin cihaz hangisiydi?
teraspy teraspy ustam piko 600 plus'a 2.89 piko 700 yazılım yüklesek sıkıntı olur mu? Birde bende mozaiklenme değilde özellikle canalsat max kanallarda sinyal gücü 90 seviyesi üstü olduğu halde ses ve görüntü de takılmalar oluyor, sebebi nedendir bilemedim, var mı bir çözümü falan...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy ustam piko 600 plus'a 2.89 piko 700 yazılım yüklesek sıkıntı olur mu? Birde bende mozaiklenme değilde özellikle canalsat max kanallarda sinyal gücü 90 seviyesi üstü olduğu halde ses ve görüntü de takılmalar oluyor, sebebi nedendir bilemedim, var mı bir çözümü falan...
Yanlış yönlendirme yapmayayım ,bendeki flash 8 mb ,ben ikisi arasında değişim yapabiliyorum ,ama kablo ile atıyorsan,denemekte fayda var,en azından eski yazılıma geri dönersin.
Diğer konu ise bence funcam ile akalalı,çünkü o kadar çok dönüşüm yazılımı attım yine de mozaiklenme veya takılma oluyor,zaten onun için dedim funcamla alakalıdır diye ,ama farklı bir nedenden de olabilir mi bilemiyorum :ok

R Çevrimdışı

rikit

Aktif Üye
17 Şub 2020
136
43
Arkadaslar bu cihazin (piko hd 600) tuneri hangisi ? Mesela octagon sx8 AVL

T Çevrimdışı

temel reis

Yeni Üye
9 Ocak 2020
26
41
karaköy yüksek kaldırımı altüst ettim bu cihaz hiçbir yerde yok

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
pico 600 serisi cihazlarda numaratörlü göstergede ışık ayarı yüksek seçildiğinde sanırım ısınmalar sonucu bu tuner sorunları bende de oluştu hem 600 hd de hem de 600z hd cihazda. Ancak yeni yazılımlarda ışık ayarı var 11 yerine ben 3 yapıyorum bu tuner sorunları ortadan kalkıyor. Öyleki cihazlarımın cpu soğutucularını yükselttiğimde de yine devam etmişti. 700 yazılımı yeni çıkan 3.0 versiyonu bu sorunları çok ender oluşturuyor şimdilik, bu yazılımda ışık ayarı da olsa güzel olur.
Cihazlardan 600z de 8 mb - 600 hd de 16 mb flash değişikliği yapılmış şekildedir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
pico 600 serisi cihazlarda numaratörlü göstergede ışık ayarı yüksek seçildiğinde sanırım ısınmalar sonucu bu tuner sorunları bende de oluştu hem 600 hd de hem de 600z hd cihazda. Ancak yeni yazılımlarda ışık ayarı var 11 yerine ben 3 yapıyorum bu tuner sorunları ortadan kalkıyor. Öyleki cihazlarımın cpu soğutucularını yükselttiğimde de yine devam etmişti. 700 yazılımı yeni çıkan 3.0 versiyonu bu sorunları çok ender oluşturuyor şimdilik, bu yazılımda ışık ayarı da olsa güzel olur.
Cihazlardan 600z de 8 mb - 600 hd de 16 mb flash değişikliği yapılmış şekildedir.
Ben hiç ışık ayarını değiştirmedim ,en yüksekte hep ,sorun yaşamadım ,gerçi değişik cihaz yazılımlarını kullanıyorum ondan da olabilir ,mesela mediastardan starsata geçtim funcam 1.31 için :)

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
teraspy teraspy ustam hayırlı geceler benim 600 hd plus sana göndersem adam olur mu cihaz? Şuan boş boş duruyor bakalım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
teraspy teraspy ustam hayırlı geceler benim 600 hd plus sana göndersem adam olur mu cihaz? Şuan boş boş duruyor bakalım.
Adam olur mu derken :) ,serveri bitik ise işe yaramaz pek,normal alıcı gibi kullanılır,ben öyle bir cihazı köyde birine verdim ,kullansın diye (yeğenim vermişti),yani sen server gibi bir durumdan bahsediyorsan ,maalesef :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Aynen server maalesef ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

En uygun hevc265 kodek özellikli cihaz ne önerirsiniz teraspy teraspy ustam?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aynen server maalesef ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

En uygun hevc265 kodek özellikli cihaz ne önerirsiniz teraspy teraspy ustam?
Bunu iptv olarak kast ediyorsan ,bende mantage işlemcili korax v4 var,fena değil bu konuda ,özellikle iptv olarak çok iyi,bunun dönüşümü sungate de güzel,-şu an sungate kullanıyorum zaten iptv için- ,ama yine de araştır derim,sonra "abi ,se söyledin aldım,almaz olaydım" deme bana :)

Düzeltme:
mantage olan "montage" olacaktı :)

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Bunu iptv olarak kast ediyorsan ,bende mantage işlemcili korax v4 var,fena değil bu konuda ,özellikle iptv olarak çok iyi,bunun dönüşümü sungate de güzel,-şu an sungate kullanıyorum zaten iptv için- ,ama yine de araştır derim,sonra "abi ,se söyledin aldım,almaz olaydım" deme bana :)
Estağfurullah hocam olurmu öyle şey, sen tavsiyede bulunuyorsun ticari kar amacı gütmeden gerisi bize kalmış iyiside kötüsüde bizi bağlar aldıktan sonra, herşey için teşekkürler, araştırayım ben bi bakayım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt