botech piko 600 hd plus

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Estağfurullah hocam olurmu öyle şey, sen tavsiyede bulunuyorsun ticari kar amacı gütmeden gerisi bize kalmış iyiside kötüsüde bizi bağlar aldıktan sonra, herşey için teşekkürler, araştırayım ben bi bakayım.
O zaman iptv ise ilk amacın ,dediklerime bakabilirsin :ok

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
Usta selamun aleykum astra uydusunda spor kanalları için en uygun cihaz olarak ne önerirsiniz funcam server botech cihazlar mi yoksa next in free server phoneix server cihazlar mi .hatta.ethernet girisli de olabilir ve de ileri dönük server süresi bittiğinde donusum yapılduginda yeni server hediye edilebilecek uugun fiyatlı next botech ya da mediastar hangi cihaz tavsiye edersiniz ustalar özellikle astra 19 için alacağım Allaha emanet olun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Usta selamun aleykum astra uydusunda spor kanalları için en uygun cihaz olarak ne önerirsiniz funcam server botech cihazlar mi yoksa next in free server phoneix server cihazlar mi .hatta.ethernet girisli de olabilir ve de ileri dönük server süresi bittiğinde donusum yapılduginda yeni server hediye edilebilecek uugun fiyatlı next botech ya da mediastar hangi cihaz tavsiye edersiniz ustalar özellikle astra 19 için alacağım Allaha emanet olun
Nikinden Almanyada olduğun belli :) ,ben 19 da hani şu 22 kişi ha bire koşup duruyorlar ya,onlara bakıyorum ve bol bol film izliyorum (piko600 - funcam) ,server biterse de senin oradan alman bizden daha kolay gibime geliyor ,tabii benim düşüncem bu,belki daha iyi sonuçlar gelebilir ,next,piko,sungate,mediastar gibi :ok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
mesala paran az ise 230 liraya mediastar 2727 var server bitince 175 liradan yenileyebilirsin
vanilla yada phoenix tarzı cihazlar var onlarda 300 civarı alternatfi cok
ama benim önerim paran varsa 1400 kadar çıkarsan icone pro al derim ömür boyu server bedava arkanı yasla izle 3 senedir kullanıyorum nerdeyse
mesala redline m220 eski yeni değil bulursan montage 6001 işlemci onu dönüştür 730 gün server veriri 70-100 arası oda yenileri olmaz bilgin olsun
başka şuan için varsa bilmiyorum
funcam alman kanalları ve osn üzerine ağırlık verdiği için
forever vanilla phoenix orta yollu cihazlar
icone profesyonel üstüne tanımam :)

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54
Yok usta alamanci degilim istanbuldayim bu arada 701 hd siparis gectim botech yetkilisinden icersinde funcam destegi var teyidi aldıktan sonra ama bendeki wi-fi 7601 anten var diye almadım diye insAllah pürüz çıkarmaz cihaz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca redsahre süresi biten redline g40 cihazda var öylece masum masum duruyor evde server yüklenebilecek donusum yazılım varsa ona da eyvAllah derim ustalar Allaha emanet olun hayırlı cumalar herkese

S Çevrimdışı

schalke04

Yeni Üye
1 Ara 2020
33
54

• mesala paran az ise 230 liraya mediastar 2727 var server bitince 175 liradan yenileyebilirsin
    vanilla yada phoenix tarzı cihazlar var onlarda 300 civarı alternatfi cok
    ama benim önerim paran varsa 1400 kadar çıkarsan icone pro al derim ömür boyu server bedava arkanı yasla izle 3 senedir kullanıyorum nerdeyse
    mesala redline m220 eski yeni değil bulursan montage 6001 işlemci onu dönüştür 730 gün server veriri 70-100 arası oda yenileri olmaz bilgin olsun
    başka şuan için varsa bilmiyorum
    funcam alman kanalları ve osn üzerine ağırlık verdiği için
    forever vanilla phoenix orta yollu cihazlar
    icone profesyonel üstüne tanımam :)
    Usta icone diyorsun iyi güzel de bizde de almanyadan getirtdigim ax hd60 4k cihazı napcaz ev cihaz çöplüğüne dondu ...hem free server olduğu için pat diye kesilirse yayınlar kaldık mi dımdızlak orortada.....heee dersen ki getir o 4k cihazı ben sana icon temin ederim kabul ederim napalim yeterki uğraşmayalım yok funcam yok free share yok anasinin nikâhı vs.....

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Yok usta alamanci degilim istanbuldayim bu arada 701 hd siparis gectim botech yetkilisinden icersinde funcam destegi var teyidi aldıktan sonra ama bendeki wi-fi 7601 anten var diye almadım diye insAllah pürüz çıkarmaz cihaz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca redsahre süresi biten redline g40 cihazda var öylece masum masum duruyor evde server yüklenebilecek donusum yazılım varsa ona da eyvAllah derim ustalar Allaha emanet olun hayırlı cumalar herkese
next xbox forza yükle ömür boyu free server var işine yararsa devam edersin

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42

• Usta icone diyorsun iyi güzel de bizde de almanyadan getirtdigim ax hd60 4k cihazı napcaz ev cihaz çöplüğüne dondu ...hem free server olduğu için pat diye kesilirse yayınlar kaldık mi dımdızlak orortada.....heee dersen ki getir o 4k cihazı ben sana icon temin ederim kabul ederim napalim yeterki uğraşmayalım yok funcam yok free share yok anasinin nikâhı vs.....
oldman server al şuan indirime geçti 250 tl yıllıgı al kullan ozaman her sene yıllık server alabilirsin mesala

Geri
Üst Alt