T Çevrimdışı

therockerroll

Yeni Üye
4 Eyl 2019
39
Vlc de test ediyorum çalışıyor liste tv de ayarladım ott de de görünüyor ama oynatmıyor. Stream Will not play diye Bi hata çıkıyor sağ altta

M Çevrimdışı

mystrous

Yeni Üye
16 Ara 2019
1
48
Arkadaşlar merhaba,
Henüz üye oldum bir konu hakkında uzmanlığınıza ihtiyacım var.
Sony Bravia KDL-47w805a televizyona bu işlemi uygulamak istiyorum bakalım çalışacakmı.
Ayrıca bu televizyonda Opera uygulaması silinmiş bir bilen varmıdır acaba ?

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Merhabalar teraspy teraspy ytigi ytigi Yaptığınız Konuşmalar İlgimi Çekti. Normalde Bir Otele Gittiğimizde yayınları TVler otelin içindeki serverlardan alıyorlar yani bir nevi iç ağda iptv sunucusu oluşturuyorlar. Bu tvlerde öyle bir sunu adresi gireceğimiz yer varmı? ayrıca PHP, Html ve Sunucu Konularında Elimden Geldiğince Yardımcı Olurum.

merhaba coder vestel smart tvlerde playready özelliği bulunmakta kısaca açıklamak gerekirse otel ve benzeri yerlerde yayını istedikleri şelilde iptv olarak vermek isterlerse drm server denilen bir paylaştırıcı server kuruluyor. vestel otel ve benzeri yerlere çözüm olarak bu tvlerden veriyor.Aslında bizimkiler aynı ama ekstradan yazılım farkı var sanırım playready özelliği ile ip tv olarak gözüken kanal listesi ve portalı kullanıla biliyor. yani otel atıyorum ahmet otelli drm server ile tvlere kendi portalını açtırıyo. burada oda siparişi boş odalar hava durumu yerel bilgileri vere biliyor.İş yerimi su bastığı için ilgilenemedim bu konuyla kendi drm denemelerim sürüyor.eğer başarılı olursa sizlere server ve dnsleri paylaşacağım ozaman portalımız değişicek ve daha kullanışlı halle gelebilecek
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yani sayın teraspy bir bakarsa program var ama aktif edildiğindede açılmıyor gibi belkide otel modu açılmalıdır yada telnet ile kurabilirmyiz ki.

5510da1ae1a924c78.jpg

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yani sayın teraspy bir bakarsa program var ama aktif edildiğindede açılmıyor gibi belkide otel modu açılmalıdır yada telnet ile kurabilirmyiz ki.
Bunu benim görebilmem için beni etikeltlemen gerekiyordu sevgili ytigi ,kalın olarak gösterdiğim ismim önüne "@" işareti koysadın görürdüm :(
Her konuyu maalesef takip edemiyorum,ama @ ile başlayan ismimde mutlaka görürüm,ocak ayında yazmışsın,ama şimdi gördüm ve üzüldüm inan .

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Bunu benim görebilmem için beni etikeltlemen gerekiyordu sevgili ytigi ,kalın olarak gösterdiğim ismim önüne "@" işareti koysadın görürdüm :(
Her konuyu maalesef takip edemiyorum,ama @ ile başlayan ismimde mutlaka görürüm,ocak ayında yazmışsın,ama şimdi gördüm ve üzüldüm inan .

ahh ahh tv çöktü ustadım bende pek bakamadım full yazılım istedim şimdi :1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
... İş yerimi su bastığı için ilgilenemedim ...

5510da1ae1a924c78.jpg
İş yerimi su bastığı için ilgilenemedim
Bak bunu bile görememişim,çok olmuş ama geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Ayrıca fotoyu görünce yazmadan geçmeyeyim dedim,vestel tvler genelde kanal değiştirirken reset atar ,bunu önlemenin tek yolu "Preset_Service" içindeki kanal listesini silip ,kullanıcının son arattığı ve izlediği kanal listesinin adını "default_preset_services.sdx" koyup (veya mb100 ve üstü kartlarda isim ne ise ) ,yerine kaydedilmesiyle önlenebiliyor.:ok

Z Çevrimdışı

ZaLiMM

Yeni Üye
8 Mar 2020
28
Çok daha önceleri tüm kullanıcılardan "Herkese" adı altında tvlerinden alınma dosyalar veya tvleriyle ilgili bilgiler istemiştim,çeşitli konular arasında bulabilirsiniz,bu sistemi de MB9x üstü kartlar için özel olarak denemek istemiştim,ama ne yazıkki önceki isteklerimde kimseden olumlu cevap alamadığımdan ayrıca da bunun için istek yapmadım,çünkü yine cevap alamayacaktım :) ama sanırım MBxxx kartlarda da çalışacaktır diye düşünüyorum,aslında sağlığım elverseydi buradaki Vestel bayiinde deneyecektim ama olmadı bir türlü,yinde de çarşıya çıktığımızda deneyeceğim.
Olay aslında çok ahım şahım birşey değil,ama kimsenin aklına gelmeyen bir durumdur,açık olarak yayınlama yerine beğenme ile yayınlamayı uygun gördüm,bunu asla beğeni sayım artsın diye yapmadığımı belirteyim.
Bu konuyu da açıkladım ki "kızgınlığım" bilinsin istedim :)
Bu arada meşhur index.html içindeki linki değiştirip, istediğiniz web sitesi linkini verebilirsiniz,yani:
Kod:
http://widget.ottplayer.es
yerine istediğiniz linki yazabilirsiniz,usb takınca o siteye direk gider :)
İşin aslı ISS midir nedir,hani wevd içindeki ,o da açılıyor ama akıllı adamlar,link olmasın diye cihaz bilgilerini istiyorlar ama karşılarında alo'nun var olduğunu unutuyorlar :haha1
Tabii o linki veremiyorum çünkü bana aittir kendileri,ama ben ott tercih ettim,belki kafam eserse ISS denilen uygulamanın linkini nasıl alacağınızı açıklarım,şimdilik susma hakkımı kullanıyorum :haha1

EK:
Hahahahaaaa,oğlana "süper bişey" demişim,şimdi fark ettim iyimi :)
Abi mb120 de medya player bolumunden deniyorum acmiyor resim ful ekranda kaliyor ama tarayiciya linki yazinca aciyor onada gerek yok zaten cunku storeda apk var..mb9x de sorun olmuyor denedim.mb 120 m3u ve m3u8 formatinida acmiyor..ts,mpeg benzeri formatlari destekliyor mb120.icin acaba diyorum ott dosyini mb120 nin destekledigi formatlardan yapsaniz belki acar..ben biraz ugastm ama yapamadim..bu arada SS İPTV yi bu yolla acmiyor.ott yi silip ssip tv yazdim apkya giremedi..parali icerik cikiyr karsimiza..

teraspy teraspy

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Abi mb120 de medya player bolumunden deniyorum acmiyor resim ful ekranda kaliyor ama tarayiciya linki yazinca aciyor onada gerek yok zaten cunku storeda apk var..mb9x de sorun olmuyor denedim.mb 120 m3u ve m3u8 formatinida acmiyor..ts,mpeg benzeri formatlari destekliyor mb120.icin acaba diyorum ott dosyini mb120 nin destekledigi formatlardan yapsaniz belki acar..ben biraz ugastm ama yapamadim..bu arada SS İPTV yi bu yolla acmiyor.ott yi silip ssip tv yazdim apkya giremedi..parali icerik cikiyr karsimiza..

teraspy teraspy
SS iptv adres farklıdır ,benim verdiğim adrese uymaz :)
Bu arada verdiğim ottplayer bir linktir,önce ott sitesine üye olacaksın,sonra elindeki m3u dosyasını bu siteye yükleyeceksin ve ottplayer çalıştırıp iptv izleyeceksin :)
Yani iptv dosyasını medya oynatıcısında değil,ottplayer sitesinden alacak tv,(basitçe anlattım) :ok

Z Çevrimdışı

ZaLiMM

Yeni Üye
8 Mar 2020
28
SS iptv adres farklıdır ,benim verdiğim adrese uymaz :)
Bu arada verdiğim ottplayer bir linktir,önce ott sitesine üye olacaksın,sonra elindeki m3u dosyasını bu siteye yükleyeceksin ve ottplayer çalıştırıp iptv izleyeceksin :)
Yani iptv dosyasını medya oynatıcısında değil,ottplayer sitesinden alacak tv,(basitçe anlattım) :ok
abi bende basitce mb120 de aclmiyor dedim farkndaysan mb96x de sorunsuz caisti dedim..ott playerde hsap acmak vs onlar zaten var..simdi kıt muamelesi yapma bize burda...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt