Bluetooth Oto Teyp Çevirici Çekilişi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sağolsun sponsor banada gönderdi isteği TV ye bağlayıp video çekilmesi. ?
Onu mu kiracağım müsait zamanda çalışma yapıp videoyu tamamlarım.
Sanırım evindeki TV için uygulayacak. BT olmayan TV ye BT ekleyeceğiz ?
TV'ye montaj çok kolay 5v2a adaptör 2,li tos rca kablo hoparlör çıkışını rca kabloya ekle Back av sec kullanmaya başla not:: ses tv,den geliyor ama görüntü olmadığı için sinyal yok geri sayım başlıyor onu devre dışı bırakmak için sis ayarlarından menü oto kapanmayı devre dışı bırakırsan back av,a geçtiğinde menü tuşuna bas menü devamlı açık kaldığı için geri sayım başlamıyor F fikoloji hocam modifiye BT'li TV videosu güzel olacak foruma BT modifiyeli TV eklenmiş olacak ?

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,279
64
TV'ye montaj çok kolay 5v2a adaptör 2,li tos rca kablo hoparlör çıkışını rca kabloya ekle Back av sec kullanmaya başla not:: ses tv,den geliyor ama görüntü olmadığı için sinyal yok geri sayım başlıyor onu devre dışı bırakmak için sis ayarlarından menü oto kapanmayı devre dışı bırakırsan back av,a geçtiğinde menü tuşuna bas menü devamlı açık kaldığı için geri sayım başlamıyor F fikoloji hocam modifiye BT'li TV videosu güzel olacak foruma BT modifiyeli TV eklenmiş olacak ?
Geri sayımı modlama ile iptal etmek lazım (benim tüm tvlede iptaldir bu gerisayım :) )
Yan AV yerine scart kullanılır,8.ci pinden de 8 volt veridiği zaman modül açıldığında otomatik çalışmaya geçer(bazen 5 volt da tetiklemeye yetiyor) :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Geri sayımı modlama ile iptal etmek lazım (benim tüm tvlede iptaldir bu gerisayım :) )
Yan AV yerine scart kullanılır,8.ci pinden de 8 volt veridiği zaman modül açıldığında otomatik çalışmaya geçer(bazen 5 volt da tetiklemeye yetiyor) :ok
teraspy teraspy hocam ben öylesine küçük bir deneme yaptım 55UHL950 ile scart girişi yok tv;nin back av var sesi öyle tos rca ile aldım tabiki scart girişi olanlar senin dediğin gibi alırsa iyi olur geri sayımı modlama ile iptal etmekte iyi fikir teşekkürler

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,279
64
teraspy teraspy hocam ben öylesine küçük bir deneme yaptım 55UHL950 ile scart girişi yok tv;nin back av var sesi öyle tos rca ile aldım tabiki scart girişi olanlar senin dediğin gibi alırsa iyi olur geri sayımı modlama ile iptal etmekte iyi fikir teşekkürler
Ne demek,ben teşekkür ederim :ok
Genelde modlama-yazılıma girme ile uğraştığımdan bazen tv açık kalıyordu,ben laptopta yazılımla oynarken,tabii 4 dakikayı geçtiğinden pat diye tv kapanıyordu,bende bunu kapattım ,aslında tavsiye de ederim herkese :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Güncel montaj şeması

Kazananı şimdiden tebrik ederim iyi günlerde kullansın ...:cal müziğin dibine vurmak için 2 adet 100 wat'lık hoparlör+ linkteki amfi

BT5.0.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri