Bluetooth Oto Teyp Çevirici Çekilişi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Bluetooth Oto Teyp Çevirici

Gelen Çağrıyı kayıt özelliği
Bluetooth 5.0
FM Radyo
SD kart & Flash Bellek 32 GB'a kadar destekler
Dahili mikrofon, 2 adet soketli hoparlör çıkışı
2 adet aux gişiri
SD kart & USB Belleğe ses kayıt
USB girişi üzerinde telefon şarj edebilme
Çift kod çözme MP3/WMA/WAV/FLAC/APE formatında müzik destekler;
Elektrik kesintisi hafıza fonksiyonu;
10 metre mesafe kızılötesi uzaktan kumanda işlemi

Çekiliş Sponsoru (Kesesine Bereket)
@denysmih6

Çekilişe katılmak için : https://tavsiyeforumu.com/raffle/4/view

606352346_0.jpg

606352346_1.jpg

606352346_2.jpg

606352346_3.jpg

606352346_4.jpg

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çekilişe sponsor olmamı kabul ettiği için Sota Sota hocama teşekkür ederim sanslı bir arkadaşımız
Oto Teyp Çevirici Bluetooh 5.0 kazanacak bu ürün dahili 2 adet soketli hoparlör çıkışı bulundurduğundan araca montaj şart değildir araç sahibi olmayan arkadaşlarda kullanabilir 2 adet hoparlör 5V 2a adaptör ile ev kullanımı içinde uygundur dilerseniz uygun uygun volt değeri ile eski teyp müzik seti tv vs modifiye edip Bluetooh sd kart telefon konuşma ses kayıt telefon görüşmesi çağrı kayıt özelliği kazandırabilirsiniz
araç için volt değerleri 12v1a EV için 5v2a adaptör cihaz 5volt 2amper-12volt 1amper arası güç ile çalışır aracına montaj yapacaklar gücü çakmaklık sarj aletinden alırsa sorunsuz çalışır 12V 3amper üstü cihazda parazit yapar cızırtı yapar fazla voltaj cihazı yakar ark yapar cihaz kullanılmaz hale gelir eli yatkın olmayan destek almadan montaj yapmasın cihaz ile ilgili sorusu olan arkadaşlar burdan sorabilir herkese iyi çekilişler...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Daha önce böyle bir çekiliş yapmamış mıydık? Ben niye öyle hatırladım? :alala
konu burada açılmıştı o aklında kalmış Umut Barış Umut Barış hocam o çekiliş değildi talepti

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Benim aracım yok ama evde de kullanılabileceğinden çekilişe katıldım.Çekilişe katılanlara kendim de dahil bol şanslar.Çekiliş ödülünü verecek olan Sn.dnysmh6 arkadaşımıza ve yönetime de teşekkürler. :clap2

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt