Binamızda internet altyapısı yok

K Çevrimdışı

kild-

Yeni Üye
6 Mar 2021
5
44
Türknet süper online vs ne hız alırım sorgulaması yaptınız mı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

adres bilgilerini girip sorgulama yapın çıkan sonucu paylaşın

Selamlar,

Şu an sadece ADSL gözüküyor zaten daha binaya turuncu kablo geldi. Sonra ki adımlar nedir nasıl ilerlenir tahmini süreç için bilgi almak istiyordum aslında.

Görseli de ekledim.

1440fabab7e1a4378.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Selamlar,

Şu an sadece ADSL gözüküyor zaten daha binaya turuncu kablo geldi. Sonra ki adımlar nedir nasıl ilerlenir tahmini süreç için bilgi almak istiyordum aslında.

Görseli de ekledim.

1440fabab7e1a4378.png
daha yeni gelmiş pano kutu vs yapacaklar ondan sonra fiber başvurusu yapabilirsiniz detaylı bilgi için bağlı bulunduğunuz TT Müdürlüğüne gitmeniz lazım telefonla konu hakkında bilgi almanız zor

K Çevrimdışı

kild-

Yeni Üye
6 Mar 2021
5
44
daha yeni gelmiş pano kutu vs yapacaklar ondan sonra fiber başvurusu yapabilirsiniz detaylı bilgi için bağlı bulunduğunuz TT Müdürlüğüne gitmeniz lazım telefonla konu hakkında bilgi almanız zor

Aslında amacım sadece tahmini bir süre almak. Atıyorum 1 sene kadar sürer mi bu işlemler ? Ya da başından geçen başka arkadaşlar var mıdır acaba binaya kablo geldikten sonra süreçlerin ne kadar sürdüğünü bilen :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aslında amacım sadece tahmini bir süre almak. Atıyorum 1 sene kadar sürer mi bu işlemler ? Ya da başından geçen başka arkadaşlar var mıdır acaba binaya kablo geldikten sonra süreçlerin ne kadar sürdüğünü bilen :)
süreçle ilgili bilgi bu link üzerinde mevcut

F Çevrimdışı

Fatihpsl

Yeni Üye
23 Kas 2021
6
25
Merhabalar
Alt yapı sorunundan bende sıkıntıdayım. Eski internet altyapısı var. Eski meski bağlatmak istiyorum. Başvuru yaptım port var dendi eve gelmeden alt yapı yok mesajı geldi. Neler yapmam gerek mahallenin muhtarının bir şey yapacağı yok.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhabalar
Alt yapı sorunundan bende sıkıntıdayım. Eski internet altyapısı var. Eski meski bağlatmak istiyorum. Başvuru yaptım port var dendi eve gelmeden alt yapı yok mesajı geldi. Neler yapmam gerek mahallenin muhtarının bir şey yapacağı yok.
Hangisine başvuruu yaptımız.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
TürkTelekom port sorunu varsa çözerler birazda size bağlı bölgenizdeki TT müdürlüğüne gidin Müdür veya m.yardımcısı ile görüşmeye çalışın....

Israr edin twitter vs gibi yerlere yazın sık sık üstüne gidin sorununuzu dile getirin çözüm üretilir...

F Çevrimdışı

Fatihpsl

Yeni Üye
23 Kas 2021
6
25
TürkTelekom port sorunu varsa çözerler birazda size bağlı bölgenizdeki TT müdürlüğüne gidin Müdür veya m.yardımcısı ile görüşmeye çalışın....

Israr edin twitter vs gibi yerlere yazın sık sık üstüne gidin sorununuzu dile getirin çözüm üretilir...
Twitterdan türk telekoma yazdım Yusuf Kıraç a yazdım adres ve telefon istedi Bakalım yarın türk telekom müdürlüğünede gidecem.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hiç duymamıştım :) ,yarın bizim muhtara sorayım bakayım ,inan merak ettiğimden soracağım :)
Bu arada köydemisiniz yoksa şehirde mi :alala
Yok Emmi muhtar bakmıyor o işe geçen altyapı çalışması oldu bizim muhtar internetsiz kaldı bir hafta bizimle beraber....:kiskis

TT bakıyor....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt