Binamızda internet altyapısı yok

OKANTÜRK Çevrimdışı

OKANTÜRK

Aktif Üye
21 Mar 2020
150
48
Tüm maddeleri gezdim ama konuyla ilgili bir başlık bulamadım. Hangi bölüm üzerinden başvurmak gerekir.

Hizmet Bilgileri​

Hizmet Bilgileri
Hizmet BaşlığıHizmet Alt BaşlığıAçıklama
DİĞERTelefon internet servis sağlayıcılara ilişkin başvurularFiber altyapı talep ediyoruz...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Aynen, BTK veya CİMER ile bence olabilir.
Bu devirde bir binaya nasıl altyapı çekemezler, oldukça saçma.
Müteahhit gerçekten müteahhit değil de, bit yavrusu (yavşak) ise böyle oluyor maalesef...

İnşaat ruhsatını alınca, doğal gaz, elektrik, su, internet abonelikleri ve tesisat için başvurması gerekiyor(Du)... İnşaat bittiğinde de, bütün tesisat kullanıma hazır hale geliyor. Prosedür bu...

Şimdi, bireysel olarak bunları yaptırmak zor olur... Tanıdık, torpil morpil varsa orası ayrı...

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Bizim evimiz müstakil bizde yıllardır arkada ki binadan yararlanıyorduk kablo koptu araya baska bina diktiler bizim internet 4 ay gelmedi . En son turktelekom a gide gele 4 ay Sonunda baska bir binadan kablo cektirebildik. Orada bir tanıdık bulursanız isler kolaylasabilir .

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
İlginç bizim binada kendimize ait yeni bir yapı değil giriş ankastresinden internet aldığjmda hızda düşme ve kopma sorunları yaşıyordum telekomcu direkten yeni hat çekip eve attı :cay
Denemediğiniz yol kalmamış gibi arkadaşlarında söylediği gibi btk ve cimer e de yazabilirsiniz

E Çevrimdışı

Ergnsn

Yeni Üye
21 Şub 2021
4
34
Online olduğunuzda adresinizi gönderin DM'den Alt yapı durumunuza bakayım.
Alsancak mahallesi 2154 sokak barış apartmanı Etimesgut Ankara
Konuyu btk'ya bildirim bakalım ne gibi bilgi verecekler.
Üzgünüz binanızda alt yapı bulunmamaktadır. Diye bir mesaj atıp isterseniz kablosuz internet alabilirsiniz cevabını aldım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu btk'ya bildirim bakalım ne gibi bilgi verecekler.
Üzgünüz binanızda alt yapı bulunmamaktadır. Diye bir mesaj atıp isterseniz kablosuz internet alabilirsiniz cevabını aldım.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Alsancak mahallesi 2154 sokak barış apartmanı Etimesgut Ankara

Bimere, cimere yazmanız, olmayan alt yapıyı var etmeyecek zaten... Yapılacak iş; telekomun alt yapıyı yapacak birimine ulaşarak, alt yapı projesini hazırlatıp, ihale ederek yaptırmasını sağlamak... Bimere, cimere yazılanlar da yazdığım işlemler için zaten o birime gönderecek... :hmm

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Siz direk kendiniz için bağlı olduğunuz şube müdürlüğüne gidip konuşun.Hatta neden hat çekilmediğine dair yazı isteyin bakalım ne olacak?

K Çevrimdışı

kild-

Yeni Üye
6 Mar 2021
5
44
Hocam ben de bir desteğini rica etsem. Dm atmak için baktım fakat DM atamadım. Tahmin ettiğin üzere yine bir fiber konusu :) Binaya TT'den geldi turuncu kablo fakat sonrası için TT'yi arıyorum ama TT'de herhangi bir ürün kullanmadığım için müşteri temsilcisine bile bağlanamıyorum. Bir desteğini rica etsem

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam ben de bir desteğini rica etsem. Dm atmak için baktım fakat DM atamadım. Tahmin ettiğin üzere yine bir fiber konusu :) Binaya TT'den geldi turuncu kablo fakat sonrası için TT'yi arıyorum ama TT'de herhangi bir ürün kullanmadığım için müşteri temsilcisine bile bağlanamıyorum. Bir desteğini rica etsem
hemen başvur arayalım seçeneğine tıkla bilgilerini gir seni TT'den arasınlar bilgi versinler

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam selamlar,

2 gün önce doldurdum fakat dönen olmadı hala :(
Türknet süper online vs ne hız alırım sorgulaması yaptınız mı

adres bilgilerini girip sorgulama yapın çıkan sonucu paylaşın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri