Binamızda internet altyapısı yok

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
Yok Emmi muhtar bakmıyor o işe geçen altyapı çalışması oldu bizim muhtar internetsiz kaldı bir hafta bizimle beraber....:kiskis

TT bakıyor....
Ben de geçen gün evrak için gitmiştim ,bana "internet yok,şimdi veremem" demişti ben de ona telefondan interneti alabileceğini söyleyip telefon internetini paylaşmıştım da evrağı öyle almıştım :kiskis

teraspy 

The Emmi
TFC Team
Ayın En Aktif Üyesi
Şehir hocam Sakaryanın Söğütlü ilçesi
Sordum muhtara ,alt yapı ile alakaları yokmuş :) .Benim sattığım köyde üst tarafta eski tip telefon hattından alınıyordu ama alt taraf dediğimiz ovada telefon direği bile yoktu,gerçi tamanına yakını tarım arazisi ve içinde bulunan müştemilat denilen yaşam alanı vardı.Hatta internet alabilmem için sevgili ahmet çok dil dökmüştü ama 50 km içinde engebeli yerler olduğundan aktarıcı mı demişti ,neydi hatırlamıyorum olmayacağını söylemişti bu nedenle.Düz arazi olsaymış olabileceğini de söyledi.Bu arada belki köye de alt yapı oluşturulmuş olabilir ,konu eski idi baya çünkü :)

Fatihpsl

Yeni Üye
Sordum muhtara ,alt yapı ile alakaları yokmuş :) .Benim sattığım köyde üst tarafta eski tip telefon hattından alınıyordu ama alt taraf dediğimiz ovada telefon direği bile yoktu,gerçi tamanına yakını tarım arazisi ve içinde bulunan müştemilat denilen yaşam alanı vardı.Hatta internet alabilmem için sevgili ahmet çok dil dökmüştü ama 50 km içinde engebeli yerler olduğundan aktarıcı mı demişti ,neydi hatırlamıyorum olmayacağını söylemişti bu nedenle.Düz arazi olsaymış olabileceğini de söyledi.Bu arada belki köye de alt yapı oluşturulmuş olabilir ,konu eski idi baya çünkü :)
Altyapı çalışması varmış sordurdum 1 aya altyapı ve portlar açılacakmış öyle dendi inşallah bekleceğim bir ay herkesin ilgisi için teşekkür ederim🙏🏻