BİM'E GELEN Meizu Note 8 Cep Telefonu 1149 TL HAKKINDA

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
oAMQpq.jpg
oAbkve.png

iyimidir bilgisi olan varmı .. taksiti varsa almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir kaitelimi A aktuelurunler Sota Sota F fikoloji
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

oAbZkx.png

bir gün öncesi A101'DE Honor 10 lite varmış, HONOR'DA.. Meizu'da NFC yok
hangisi iyidir bilen varmı?
taksiti varsa fiyat uygunluğu 64 gb HAFIZA olması açısından
1149 TL uygun geldi . android 8.1 gözüküyor
olurmu acaba MEİZU

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Meizu bi tık daha donanımlı, ram, hafıza, batarya olarak.

2 telefon içinde yazılıma ne kadar sıklıkla destek verildiğini araştırmak lazım.

Şu an android 10 var mesela.

Bu teller bu yazılımın neresinde kalacaklar ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Meizu F/P sayılabilir.

T trkkrsy Huawei o cihaza en fazla 1 ana sürüm güncellemesi verecektir muhtemelen. (Güncelleme politikasını değiştirmediyse.)

EMUI 9 ile geldiğine göre muhtemelen Android 9 yüklüdür.
En fazla 10 alacaktır tahminimce, o da ne zaman hazırlarsa artık. :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu özelliklerde bu fiyata telefon hemde KVK güvencesiyle vaay bee , bence güzel fırsat.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Meizu bi tık daha donanımlı, ram, hafıza, batarya olarak.
bunun için meizu düşünüyorum zaten fiyatı da uygun telefon kaliteli ise alasım var ..LG batırdı beni sürekli kapanma sorunu var yoksa iyi lg..kapanması gözden düşürdü.
MEİZU iyi ise kapanma sorunu yoksa almayı düşünüyorum.TAKSİT olsa iyi olacak şu sıra işsizlik var da.
meizu NFC olmaması iyi olmadı.

EMUI 9 ile geldiğine göre
honoru diyorsan EPEY'DE yazıyor Android 9 yüklüymüş.
MEİZU için diyorsan umarım Android 9 vardır yada 9 'a yükseltilir... Bim'deki reklamda Android 8 Oero yüklü
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bence güzel fırsat.
evet fırsat güzelde telefon iyimi burası önemli.
istediğm NFC yok,bunun haricinde donanım kalite olarak iyimi ve Android 9 olurmu? kullanan yokmu acaba?

LG iyi ama kapanma sorunu bezdirdi...adeta kurulu saat gibi 2 sene dolunca kapanıyor ,kasıtmı var ne. aslında lg iyi 3 -5 saniyelik açılmalarda cam gibi ekran anakart nedense açılmıyor. anakart sorun desen cam gibi olmaz kasıtlı gibi geldi bana..? LG türkiyeye yazmıştım,ithalat garantili diye ilgilenmedi.
burası önemli değil aslında ithalatda olsa türkiye de olsa çoğunluk kapanmalardan şikayetçi...

Son düzenleme:
ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
KVK garantiye çok aldanmayın. Mesela KVK garantili Xiaomi telefonlar başka bir servise gönderiliyor, yaşanan mağduriyetler var. Bütçeniz müsaitse honor 8x modeline de bakın derim.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
KVK garantiye çok aldanmayın. Mesela KVK garantili Xiaomi telefonlar başka bir servise gönderiliyor, yaşanan mağduriyetler var. Bütçeniz müsaitse honor 8x modeline de bakın derim.
değil işsizim şuan,honor 8 üstü.. honor 10 lite 32 gb NFC varmış. 64 gb olsa neyse.
meizü nfc yok 64 gb 200 tl ucuz..
telefonlarda 4 ve 8 gb boş yetersiz artık... 16 gb az geliyor 32 gb bazen çekilen videolarda doluyor güncellemelerde hafıza yetersiz diyor 64 gb'den başlamak gerek

<tıkla gör. :alala
not: Türkiye'ye olurmu,tam olarak bilmiyom.kullanan olursa sorumluluk kullananın. <oku sorumlusun:ciks
bilen olursa hangisini kullanmak lazım yazarsa güzel olur.:clap2
odx20t.png

Son düzenleme:
ofis76 Çevrimdışı

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
değil işsizim şuan,honor 8 üstü.. honor 10 lite 32 gb NFC varmış. 64 gb olsa neyse.
telefonlarda 4 ve 8 gb boş yetersiz artık... 16 gb az geliyor 32 gb bazen çekilen videolarda doluyor güncellemelerde hafıza yetersiz diyor 64 gb'den başlamak gerek
İlan sahibi teknoseyir üyesi bir bağım yok. Cihaz tip ve 32gb olması dışında güzel. Maddi durumunuzdan dolayı aklıma geldi sadece.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464

<tıkla gör. :alala
not: Türkiye'ye olurmu,tam olarak bilmiyom.kullanan olursa sorumluluk kullananın. <oku sorumlusun:ciks
bilen olursa hangisini kullanmak lazım yazarsa güzel olur.:clap2
odx20t.png
Domestos Domestos usta diyorki ben olsam alırım iyi ortalamaya göre

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
zar zor aldım bakalım iyimi :alala 6 taksit yapılsaydı iyi olacaktı. peşin olması iyi olmadı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri