BİM'E GELEN Meizu Note 8 Cep Telefonu 1149 TL HAKKINDA

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Etrafımız manyetik alanla çevrili zaten,sar yüksekti-alçaktı pek önemi kalmıyor bana göre artık :)
Evet sar madem yüksek niçin üretiliyor.. Sigara sağlığa zararlı gibi bir durum...
zarar yoksa önemli değil öyleyse, LG bezdirdi.
Ben çok memnunum telefondan , şarjı çok uzun gidiyor gerçi daha yeni telefon uzun gitmesi normal heralde , şarj olma süreside çok hızlı bunu çok beğendim. Android güncellemesi geleceğini sanmıyorum , sadece güvenlik güncellemelerini alıyormuş diye okudum. Sar değeride galiba 2 sim takılı haldeyken çıkan değerler , tek sim kartla daha düşük. 2 sim ile kullanılacaksa sd kart kullanılmıyor malesef , sd kart kullanımı için tek sim ile kullanılması gerekiyor. Gerçi zaten 64gb bana yetiyor sd karta ihtiyaç duymuyorum , video çekmedim hiç ama güzel resim çekiyor ben beğendim.

Kırılmaz cam taktırdım ekrana , kılıf bulamamıştım onuda n11 den buldum , almak istersen buradan kılıf alabilirsin tam oturdu telefona , çok şık bir kılıf geldi çok beğendim.

Meizu Note 8 Kılıf M6S M6T X8 9 Alcatel 5 A3 1S 3V iDoL 3 XL Cam 50,00 TL yerine 17,90 TL
teşekkürler bilgi için. öyle gözüküyor sd kullanacaksam 1 sim iptal.
64 gb yetse de,kapanma durumlarında foto videolar güme gidiyor. LG mağdur etti,sanki ayarlanmış gibi süresi gelince bozuluyor.
Android güncellemesi en az 11'e kadar gelsin işte ,2018 de çıkmış telefon. meizu note 8'imiz taşıyamazmı android 11 i The_SreT The_SreT
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

almak istersen buradan kılıf alabilirsin tam oturdu telefona
@The_SreT,teşekkürler peki bana daha ziyade kapaklı lazım,varmı bulamadım.

Meizu Note 8 hakkında
Son olarak 3600 mAh batarya kapasitesi ile gelen Meizu Note 8 modelinde, kutu içeriğinden çıkan 24W şarj adaptörüyle birlikte ... demekki adaptörü var:ok

moral
bozanlar

daha yeni aldık arkadaş . açmadık yinede moral bozmaya gerek varmıydı?:deli

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
zarar yoksa önemli değil öyleyse, LG bezdirdi.

teşekkürler bilgi için. öyle gözüküyor sd kullanacaksam 1 sim iptal.
64 gb yetse de,kapanma durumlarında foto videolar güme gidiyor. LG mağdur etti,sanki ayarlanmış gibi süresi gelince bozuluyor.
Android güncellemesi en az 11'e kadar gelsin işte ,2018 de çıkmış telefon. meizu note 8'imiz taşıyamazmı android 11 i The_SreT The_SreT

@The_SreT,teşekkürler peki bana daha ziyade kapaklı lazım,varmı bulamadım.

Meizu Note 8 hakkında
Son olarak 3600 mAh batarya kapasitesi ile gelen Meizu Note 8 modelinde, kutu içeriğinden çıkan 24W şarj adaptörüyle birlikte ... demekki adaptörü var:ok

moral
bozanlar

daha yeni aldık arkadaş . açmadık yinede moral bozmaya gerek varmıydı?:deli
Android sürüm desteği vermiyorlar diye okudum hocam , bu yüzden bence beklememek lazım. Sadece güvenlik güncellemelerini alıyormuş , birde kendi arayüzlerini kullanıyorlar onu güncelliyorlarmış. Bu bilgilere ulaşabildim , kapaklı kılıfa gelince Türkiye'de satılmıyor şuan bende baktım göremedim , Aliexpress'den alabilirsin orada var , gelmesi uzun sürer ama en sonunda gelir ?

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
"Telefonunuzda şuan bir sorun olmadığı için güncellemeye gerek yok". Yani ben bile bir kullanıcı olarak şunu biliyorum ama CASPER bilmiyor mu? Şirketler işletim sistemi güncellemelerini sadece sorun olduğu için mi yapılıyorlar? Kullanıcılara yenilikler sunmak daha akıcı bir deneyim yaşatmak yeni özellikler eklemek nerede? Koskoca bir teknoloji şirketinin böyle bir politikası olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum ve tekrar söylüyorum yerli falan hikaye resmen pişman oldum. Keşke GM alsaydım en azından güncelleme veriyor telefonlarına. güncellemesi 8.1'de casper alan bir üyenin itirazı

Aklıma geldi,çok haklı arkadaş. yenilik lazım note 8'e
ECL7oP.png
en az Android 11'e kadar güncellenmeli.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
"Telefonunuzda şuan bir sorun olmadığı için güncellemeye gerek yok". Yani ben bile bir kullanıcı olarak şunu biliyorum ama CASPER bilmiyor mu? Şirketler işletim sistemi güncellemelerini sadece sorun olduğu için mi yapılıyorlar? Kullanıcılara yenilikler sunmak daha akıcı bir deneyim yaşatmak yeni özellikler eklemek nerede? Koskoca bir teknoloji şirketinin böyle bir politikası olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum ve tekrar söylüyorum yerli falan hikaye resmen pişman oldum. Keşke GM alsaydım en azından güncelleme veriyor telefonlarına. güncellemesi 8.1'de casper alan bir üyenin itirazı

Aklıma geldi,çok haklı arkadaş. yenilik lazım note 8'e
ECL7oP.png
en az Android 11'e kadar güncellenmeli.
GM'de yerli telefon ama hiç tavsiye etmiyorum , uzak durulması gereken bir marka.

E Çevrimdışı

edward 

Yeni Üye
9 Şub 2019
45
GM'de yerli telefon ama hiç tavsiye etmiyorum , uzak durulması gereken bir marka.

Aynen öyle yerli istiyorsanız Vestelin yeni modelleri daha mantıklı.

Gm google ortaklıgı ile sürekli güncellenecek diye göz boyuyor eski modellerinde tuş takımında vs kronik problem vardı galiba.

Gm bana güven vermiyor.
Mesela casper ve kaan yurtdışı başka markaların modellerinde isim degişikligi yapıp burda satıyorlar diye biliyorum.Bir ara turkcell verdigi telefonun Zte olması gibi.

Yerli diye alıp çok magdur olan var.Vestelin eski modelleri de sorunluydu ama yeni modeller eskilere göre daha iyi galiba.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Ben ilk çıktığında note 1 almıştım üstüne 8 model cıkardılar cihaz taş gibi ne kasma ne donma ne ekran kırıldı ne batarya öldü 5 sene falan oldu mükemmel telefon

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Ben ilk çıktığında note 1 almıştım üstüne 8 model cıkardılar cihaz taş gibi ne kasma ne donma ne ekran kırıldı ne batarya öldü 5 sene falan oldu mükemmel telefon
#meizu'mu garantin hangi firmadaydı. bizimki KVK yazıyor.

yazın moral verdi :clap

ama burada bimden alan note 8 kusurlu şikayeti atmış :alala

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Bu telefon pie alsa yine yeter.. Fakat 2018 telefonu olduğu için zor gibi.. Fiyatına göre bence oldukça f/p ürünü.. Mesela ben meizunun 16th modelini beğeniyorum. Güzel telefon her anlamda.. GMde ise sadece gm9 pro modelini iddialı görüyorum. Kamerada başarılı ve ödül almış.
Aslında telefon piyasası da aldı başını gidiyor. Sürekli yeni model çıkartıyorlar. İmkanım olsa ayda bir değiştiririm. Fakat xa1 ultra ile iki yılım bitti on numara devam :ok

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Şimdi Android güncellemesinden çok , bu marka kendi arayüzüne ( Flyme ) önem veriyor , Flyme güncellemeleriyle Android ile gelecek olan bir çok yeniliği veya Android'de olmayan bir çok yeniliği kendi arayüzünü güncelleyerek sağlıyor. Yani güncelleme ile Google'a para ödemek istemiyor kısacası ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Şimdi Android güncellemesinden çok , bu marka kendi arayüzüne ( Flyme ) önem veriyor , Flyme güncellemeleriyle Android ile gelecek olan bir çok yeniliği veya Android'de olmayan bir çok yeniliği kendi arayüzünü güncelleyerek sağlıyor. Yani güncelleme ile Google'a para ödemek istemiyor kısacası ?
Xiaomi'de aynı şekilde kendi arayüzüne (miui) önem veriyor, hal böyle olunca da, android sürümünün kaç olduğuna bakılmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt