BİM'E GELEN Meizu Note 8 Cep Telefonu 1149 TL HAKKINDA

M Çevrimdışı

mstfyln

Yeni Üye
27 Eki 2017
35
GM 9 pro 1250 tl civarı gayet güzel telefon alternatif olarak düşünülebilir

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ben de önyargılıyım açıkçası.
Ama yine de düşük bütçede şans verilebilir belki.
Pil tüketimi anormal değilse ve pil çabuk ölmezse.
İki tane mtk işlemcili telefon kullandım, ikisi de pili sömürüp, ısınıyordu... Şu anda Sd 625 ile her işimi görüyorsam Mtk'lı telefonu eve sokmam.

Şarj performansı berbat, pil ömrü düşük maalesef.

Müşteki Çevrimiçi
22 Ara 2018
381
Telefona luzmundan fazla anlam yükleyip 3-5 bin verenlere ithaf edilecek bir konu aslında. Gayet iyi, yeterli bir telefon.

Ben de TP-Link Neffos kullanıyorum, yeni modellerinde de kesinlikle öneriyorum.

Not: Maalesef mevzuat gereği cep telefonuna taksit yapılmıyor. Ticari kredi kartları bu durumdan muaf.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Telefona luzmundan fazla anlam yükleyip 3-5 bin verenlere ithaf edilecek bir konu aslında. Gayet iyi, yeterli bir telefon.

Ben de TP-Link Neffos kullanıyorum, yeni modellerinde de kesinlikle öneriyorum.

Not: Maalesef mevzuat gereği cep telefonuna taksit yapılmıyor. Ticari kredi kartları bu durumdan muaf.
Ziraat Kredi Kartı ya da Enpara Kredi Kartınız varsa aldıktan sonra online işlemler ya da mobil şubede peşin aldığınız fiyata 3 ya da 6 taksit yapma imkanınız var. Garanti Bonus da üstüne vade farkı koyup taksit yapıyor online işlemlerde , benim bildiklerim bunlar ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ziraat Kredi Kartı ya da Enpara Kredi Kartınız varsa aldıktan sonra online işlemler ya da mobil şubede peşin aldığınız fiyata 3 ya da 6 taksit yapma imkanınız var. Garanti Bonus da üstüne vade farkı koyup taksit yapıyor online işlemlerde , benim bildiklerim bunlar ?
Çoğu firma telefon için vade farklı taksiti kabul etmiyor, yasa var çünkü... Kolay yolu, kredi kartından taksitli nakit avans çekmek... :bye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt