BİM'E GELEN Meizu Note 8 Cep Telefonu 1149 TL HAKKINDA

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Hayırlı olsun. Video çekimi nasıl denediniz mi? Yani çekim kararma yapıyor mu? Git gel gibi..

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Ben geçenlerde honor 8c aldım, 23aylık bir cihaz 900tl. aldım ve gayet memnunum özellikle şarj süresi konusunda, eski telefonum gm5 plus'tan sonra çok iyi geldi bana.

B Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Hanıma aldım saat Sabah 8 de kuyruğa girdim bim in önünde 1 tane gelmişti oda bana nasip oldu ? telefon genel olarak güzel zaten piyasada 1300 bandında bulunabiliniyor garantiye takılmayın hepsi birbirinden rezalet (meuzi not 8)

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
İnceleme adı altındaki videolarda başka markayı övme adına incelediğini köreltme ya da tam tersi incelediğini övme olabiliyor. O yüzden tarafsız, saf kullanıcı yorumuna dair bi inceleme demek istemiştim.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Benim video ile pek aram yoktur hocam çeksemde anlamam gördüğümden ? ama şurada bir inceleme video su var belki yardımı dokunur.

Teşekkür ederim. Teknoseyirde izlemiştim. Oradaki incelemede bu tip bir sorun vardı. Birazda o yüzden sordum...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bu arada cihaza sd kart takılabiliyor , takılamadığından bahsedilmiş galiba video da

1 sim kart + 1 sd kart yada sadece 2 sim kart olarak kullanılıyor

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Oooo,hayırlı olsun bakalım T toydosakni ve The_SreT The_SreT ,güle güle kullanın ,kutlarız artık bunu :hihi
teşekkürler teraspy teraspy, taksit olmaması rahatsız etti şimdilik açmadım.
sar değeri yüksek diyorlar android 9 a yükselirmi bilmiyom yeniymiş telefon 2018 çıkış, umarız vermemezlik etmezler android 14 bile alır bana göre:alala
teknoseyilirli anlatım TIKİZLE Umarım pişman etmez
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada cihaza sd kart takılabiliyor , takılamadığından bahsedilmiş galiba video da

1 sim kart + 1 sd kart yada sadece 2 sim kart olarak kullanılıyor
çif sim iptal oluyor o zaman.
memnünmüsün ben daha açmadım,video foto çekimi nasıl. -sorulmuş ama bu sürede nasıl geldi,başka telefon kullandıysan fark varmı?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
teşekkürler teraspy teraspy, taksit olmaması rahatsız etti şimdilik açmadım.
sar değeri yüksek diyorlar android 9 a yükselirmi bilmiyom yeniymiş telefon 2018 çıkış, umarız vermemezlik etmezler android 14 bile alır bana göre:alala
teknoseyilirli anlatım TIKİZLE Umarım pişman etmez
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

çif sim iptal oluyor o zaman.
memnünmüsün ben daha açmadım,video foto çekimi nasıl. -sorulmuş ama bu sürede nasıl geldi,başka telefon kullandıysan fark varmı?
Ben çok memnunum telefondan , şarjı çok uzun gidiyor gerçi daha yeni telefon uzun gitmesi normal heralde , şarj olma süreside çok hızlı bunu çok beğendim. Android güncellemesi geleceğini sanmıyorum , sadece güvenlik güncellemelerini alıyormuş diye okudum. Sar değeride galiba 2 sim takılı haldeyken çıkan değerler , tek sim kartla daha düşük. 2 sim ile kullanılacaksa sd kart kullanılmıyor malesef , sd kart kullanımı için tek sim ile kullanılması gerekiyor. Gerçi zaten 64gb bana yetiyor sd karta ihtiyaç duymuyorum , video çekmedim hiç ama güzel resim çekiyor ben beğendim.

Kırılmaz cam taktırdım ekrana , kılıf bulamamıştım onuda n11 den buldum , almak istersen buradan kılıf alabilirsin tam oturdu telefona , çok şık bir kılıf geldi çok beğendim.

Meizu Note 8 Kılıf M6S M6T X8 9 Alcatel 5 A3 1S 3V iDoL 3 XL Cam 50,00 TL yerine 17,90 TL

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri