Bim Satışı KEYSMART 40'' 102 Ekran TV İncelemesi

G Çevrimdışı

_gambit_

Yeni Üye
30 Ağu 2018
2
34
Keysmartı arçelik kalitesinde sanıyordum ama videoyu izleyince öle olmadığını anladım. Sizce a101 de satılan hi-levelı mı yoksa bunu mu satın almalıyım?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
23 ağustosta gelen 49 inc olan 1500tl ye satılan modeli. Model numarasını tam bilmiyorum ama düz bir tv, tek farkı büyük ekranlı olması ama 400tl daha pahalı.

İşletim olarak bu cihazdan daha iyidir diye düşünüyorum.
Detaylarını bilmiyorum. Yeterli izleme mesafeniz varsa ve panel özellikleri beklentinizi karşılayacaksa alın derim Hi-Level'ı.
Bu Keysmart TV fiyatını hak etmiyor maalesef.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
743
Bugün BİM Mağazasının önünden geçerken kapıdaki Sarı kağıt dikkatimi çekti. Yaklaşıp baktığımda, sınırlı sayıda olacağı için o mağazada satışa sunulmayacağı yazmış. Almayı düşünen varsa bölgesindeki mağazadan emin olsun :ok

keysmart.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Bugün BİM Mağazasının önünden geçerken kapıdaki Sarı kağıt dikkatimi çekti. Yaklaşıp baktığımda, sınırlı sayıda olacağı için o mağazada satışa sunulmayacağı yazmış. Almayı düşünen varsa bölgesindeki mağazadan emin olsun :ok

keysmart.jpg

Her mağazaya yetecek kadar sipariş geçilmemiş herhalde. :alala

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Teknik olarak benim de bu tarz mesajlara tahammülüm yok ve silmeyi düşündüm okuduktan sonra lakin bu sefer de despot forum, despot yönetici oluyoruz.

Bu mesajınızı bir avantaj olarak görüyor ve şikayet olarak kabul edip müsaadenizle ilgili mesajı, sizin mesajınızı ve siz okuduktan sonra bu mesajı siliyorum :ok

hocam tecrübe ve bilgiyi paylaşmaktır forum adabı. kelime oyunları, iftira ve dedikodulara uygulama yapıldığı zaman buna despotluk değil yöneticilik icraatı denir. forum adabı ve sükunet gereği her türlü icraaatinize saygı duyar destek veririm :ok

W Çevrimdışı

warrock

Yeni Üye
31 Ağu 2018
2
37
bu kadar iftira ve komployu bir arada yazabilmek için nefretten çok kimyasal madde etkisi altında olması lazım bir insanın. dikkat ettiğim bu tarz yazılar forumlarda Ali Koç'un Fenerbahçe başkanlığı sonrası çoğaldı, birde Koç ailesinin siyasi olarak mevcut siyasi ortama hiç yanaşmamasınında etkisi var, bir nevi yossi kohen saçmalıkları gibi, bir bakıyorsun her yerde mantar gibi bu üslup ve tarz mevcut .

bak güzel kardeşim, burası gördüğüm kadarıyla üsturuplu aklı başında insanların paylaşım yapıp fikir/bilgi alışverişi yaptığı bir yer. kullandığın üslup sadece buraya değil hiçbir ortama yakışmıyor.

Koç ailesi bu ülkenin en köklü en milliyetçi en düzgün ailelerinden birisidir. bugünün zenginleri gibi kodaman şımarık ukala yoz insanlar değillerdir. adamlar kimseye silah zoruyla ne ford satıyor nede beko. ayrıca bekodan alıpta memnun kalmadığım bir tane ev aleti olmadı, velev ki olsaydı bile tutupta iftira atmazdım kimseye, seninde varsa şayet memnuniyetsizliğin almazsın olur biter, şu yazdıklarını Koç Holding okusa ve ülkede hukuk bağımsız olarak işlese başına bela alırsın.

forum yönetiminden rica ediyorum bu tarz mesajlara müsaade etmeyin lütfen forumun kalitesi ve bekaası açısından.

gölcük fabrikası ford otosan çalışanları tarafından fabrika soyuldu ne sevilmesi. ali koçu kedi gibi seviyorlar iş alabilmek için (yalamacılar) ford otosandan emekli olmuş mühendis vardı vefat etti bir kişi bile arayıp sormadı. mühendisi üç kuruşa köle gibi çalıştırdılar adamın hayatı taksitlerle geçti. sen neden bahsediyorsun. yanlış montaj yüzünden ford davalık oldu. ford otosan müdürünü ve çalışanını işten attılar. adam 1 yıl olmuş haladaha iş bulamamış.

dogru düzgün montajı beceremeyen insanları üç kuruşa çalıştırınca ürettiği ürünler yarı yolda bırakıyor. servis ücreti ucuzda değil. çevredeki insanların şikayetini dinle. aval aval ali koçu seyretme.

New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg'in "2 yıl sonra arabanın tekerlerinin düşmesini görmek istemeyiz"

New York Belediye Başkanı Bloomberg'in Türk otomotiv endüstrisinin bilincinde olmadığını söyledi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teknik olarak benim de bu tarz mesajlara tahammülüm yok ve silmeyi düşündüm okuduktan sonra lakin bu sefer de despot forum, despot yönetici oluyoruz.

Bu mesajınızı bir avantaj olarak görüyor ve şikayet olarak kabul edip müsaadenizle ilgili mesajı, sizin mesajınızı ve siz okuduktan sonra bu mesajı siliyorum :ok
evlat yaptığın doğru bir şey değil. benim yazdıklarımda yalan yok. marka reklam ajansında vestelin işlerini elinden alıp yapı kredi bankasını işlerini verdiler. koç holding çokpara vermez. şirket sahibi paronayak oldu işlerim elimden alınıyor sandı. 3 yıldır çalışan grafikeri işten çıkardı.

tavsiyeforum koç holdingden reklam alırım sanıyorsan yanılıyorsun. bir çok forum sitesi var. reklam alırsan benim yüzümdendir. dolar yükseliyor hatırlatırım.

mecazi anlamda koç holding kilise kurmuş inandırmış. uyanın uyumayın. yerli ürün değil paranın çogu yabancılara gitti. dolar yükseliyor hatırlatırım.

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,665
W warrock, sizi ilk ve son uyarim

Bilgilendirme amacli acilmis konulari
siyasi ve ekonomik tartisma alanina cevirmeyin.
Konudisi yada Siyaset forumlarinda
Yeni konunuzu olusturup yazmak istediklerinizi ordan yaziniz

Kimseden zerre kadar beklentimiz yok
Baska yerlerde ne gordunuz beni ilgilendirmez.
Er kisi Karsisindakini Kendi gibi Bilirmis
Oyuzden bızı kımseyle karıstırmayın. :ok

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
gölcük fabrikası ford otosan çalışanları tarafından fabrika soyuldu ne sevilmesi. ali koçu kedi gibi seviyorlar iş alabilmek için (yalamacılar) ford otosandan emekli olmuş mühendis vardı vefat etti bir kişi bile arayıp sormadı. mühendisi üç kuruşa köle gibi çalıştırdılar adamın hayatı taksitlerle geçti. sen neden bahsediyorsun. yanlış montaj yüzünden ford davalık oldu. ford otosan müdürünü ve çalışanını işten attılar. adam 1 yıl olmuş haladaha iş bulamamış.

dogru düzgün montajı beceremeyen insanları üç kuruşa çalıştırınca ürettiği ürünler yarı yolda bırakıyor. servis ücreti ucuzda değil. çevredeki insanların şikayetini dinle. aval aval ali koçu seyretme.

New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg'in "2 yıl sonra arabanın tekerlerinin düşmesini görmek istemeyiz"

New York Belediye Başkanı Bloomberg'in Türk otomotiv endüstrisinin bilincinde olmadığını söyledi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

evlat yaptığın doğru bir şey değil. benim yazdıklarımda yalan yok. marka reklam ajansında vestelin işlerini elinden alıp yapı kredi bankasını işlerini verdiler. koç holding çokpara vermez. şirket sahibi paronayak oldu işlerim elimden alınıyor sandı. 3 yıldır çalışan grafikeri işten çıkardı.

tavsiyeforum koç holdingden reklam alırım sanıyorsan yanılıyorsun. bir çok forum sitesi var. reklam alırsan benim yüzümdendir. dolar yükseliyor hatırlatırım.

mecazi anlamda koç holding kilise kurmuş inandırmış. uyanın uyumayın. yerli ürün değil paranın çogu yabancılara gitti. dolar yükseliyor hatırlatırım.

kimyasal falan demiştim ama yanılmışım, dayı ahaberi kapat ceryanda kalmış kafan:hihi

4 Çevrimdışı

43mustafa

Yeni Üye
3 Eki 2018
3
37
yorumu yeni yapıyorum. televizyon cidden hoşuma gitti.
ama yazılım olarak sıkıntılı gibi geldi . kanal araması olsun liste düzenlemesi olsun.
hazır kanal listesini içine atamıyoruz gibi sebeplerden.

arastırırken gördüm arçelik keysmartı almış , ama üvey evlat olarak görüyor zannımca.

4 Çevrimdışı

43mustafa

Yeni Üye
3 Eki 2018
3
37
merhaba abim videolarınızı izledim ve yazıları okudum.
bu cihazda 2 uyduyu nasıl kurup, ayarlar, sıkıntısız izleyebilirim

Adem Helvacı Ado

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt