Bim Satışı KEYSMART 40'' 102 Ekran TV İncelemesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar selamlar hepinize;

BİM mağazalarında satışa sunulacak olan Keysmart 40'' yani 102 ekran FHD tv yi incelemek üzere aldım, Kutu açılışını bilerek yapmadım ki açılışından montaj şekline kadar herşeyi videoya çekerek yapacağım, yani bir nevi ben de ilk defa sizlerle birlikte görüp inceleyeceğim Televizyonu.

Merak ettiğiniz ne var ise yazın lütfen, yazın ki her merak edilip sorulan soruyu isminize hitaben cevaplayacağım videoda :ok

Bu akşam nasipse 21:30 da görüşmek üzere :ok

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu üründe SRS yok sanırım. Arçelik SRS olmayan ürün çıkarmazdı genelde. :sirit

Kanal / menü geçişleri ve görüntü performansını merak ediyorum. Altyazılarda falan takılma olmuyorsa iyi.
Düz TV zaten fazla birşey beklememek lazım. Fiyatını hak etsin yeter.

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Şu an çekimler başladı, soru var ise videoda cevaplayayım diye bakmaya geldim foruma :ok
Sanki artik 40" küçük kaciyor gibi :) yinede fiyatinin karşılığı bir performans veriyor mu merak ediyorum. Malum dolar kuru aldi basini gitti, eski dolar kuru uzerinden alinan montajlanan herseyede yeni dolar kuru gecirmesi yapildi :) fiyat makul servisleri cok sevmesekte kurumsal bir yapinin destegi olacak. Renklerin nasıl olduğunu merak ediyorum. Canlı mi soluk mu ses çıkışı yeterli mi ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

fişin tak kullan olması güzel.Zira vestel i yıllardır bu konuda eleştiriyorum.kabloya birşey olduğunda değiştirmesi sıkıntı.Eski radyo kablosu güzel :)

fişi takınca panel açılmaması güzel.Vesteller elektrik gidip geldiğinde ekran açılıp kapanıyor.

anakart tümleşik olması kötü olmuş.Güç kartındaki arıza onarılamaz durumda olduğu zaman ürün direk çöp :)

Bu arada işlemcisi neymiş hocam?

anakart üretimi beko nun kendi üretimimi acaba? :)

En çok korktuğum ışık sızması var mı hocam ?

yazılımı görsellik olarak beğendim.Yeni vesteller nasıldır bilmem ama görsellik olarak vestelin yemesi gerektiği ekmeğin çok olduğunu düşünüyorum .Tabi yeni tvlerde değiştirebilir menü seçenekleri yazmışlar bilmiyorum.

menü benimde axen e benziyor.kanal listesinin küçük açılması güzel .

vestelle kıyasladım çünkü bunun tek kıyaslanabilir marka olarak vestel ve awox u görüyorum maalasef.Vestel in giriş seviyesi modellerinde birtek ses tonunu sevmiyorum. Awox tada aynı sıkıntı varmış.Ancak benim yatak odasındandaki 70 ekran axen in sesinden mennun kaldım.

inceleme için teşekkürler hocam .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
fişin tak kullan olması güzel.Zira vestel i yıllardır bu konuda eleştiriyorum.kabloya birşey olduğunda değiştirmesi sıkıntı.Eski radyo kablosu güzel :)

fişi takınca panel açılmaması güzel.Vesteller elektrik gidip geldiğinde ekran açılıp kapanıyor.

anakart tümleşik olması kötü olmuş.Güç kartındaki arıza onarılamaz durumda olduğu zaman ürün direk çöp :)

Bu arada işlemcisi neymiş hocam?

anakart üretimi beko nun kendi üretimimi acaba? :)

En çok korktuğum ışık sızması var mı hocam ?

yazılımı görsellik olarak beğendim.Yeni vesteller nasıldır bilmem ama görsellik olarak vestelin yemesi gerektiği ekmeğin çok olduğunu düşünüyorum .Tabi yeni tvlerde değiştirebilir menü seçenekleri yazmışlar bilmiyorum.

menü benimde axen e benziyor.kanal listesinin küçük açılması güzel .

vestelle kıyasladım çünkü bunun tek kıyaslanabilir marka olarak vestel ve awox u görüyorum maalasef.Vestel in giriş seviyesi modellerinde birtek ses tonunu sevmiyorum. Awox tada aynı sıkıntı varmış.Ancak benim yatak odasındandaki 70 ekran axen in sesinden mennun kaldım.

inceleme için teşekkürler hocam .

Merhaba. Karta onarım yapılamazsa yenisi temin edilir ancak güç ve anakart aynı kartta olduğu için daha maliyetli olur diye düşünüyorum.
Vestel'lerde logo çıkıp stand-by'a geçme olayı smart özellikli ürünlerde var bildiğim kadarıyla.
Bu tv düz televizyon. Sadece dahili uydu alıcısı var.
O açılıp kapanmanın nedeni de cihazın yazılımı boot etmesi ile ilgili olması lazım.
Vestel'in aslında arayüz yönünden sorunu yok ancak 4K ile birlikte geçtikleri o sarı siyah arayüz biraz kullanışsız bence.
Önceki arayüz daha kullanışlıydı.
A101'de satılan Toshiba'daki arayüz yeni çıkacak Vestel'lere gelecekti sanırım.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Merhaba. Karta onarım yapılamazsa yenisi temin edilir ancak güç ve anakart aynı kartta olduğu için daha maliyetli olur diye düşünüyorum.
Vestel'lerde logo çıkıp stand-by'a geçme olayı smart özellikli ürünlerde var bildiğim kadarıyla.
Bu tv düz televizyon. Sadece dahili uydu alıcısı var.
O açılıp kapanmanın nedeni de cihazın yazılımı boot etmesi ile ilgili olması lazım.
Vestel'in aslında arayüz yönünden sorunu yok ancak 4K ile birlikte geçtikleri o sarı siyah arayüz biraz kullanışsız bence.
Önceki arayüz daha kullanışlıydı.
A101'de satılan Toshiba'daki arayüz yeni çıkacak Vestel'lere gelecekti sanırım.

bende maliyet açısından yazdım hocam.

ninemde de düz tv var oda açılıyor hocam.

yazılım olarak vestel ,sony samsung lg ile yarışıyorum deyecekse en az onlar kadar görsel ve kullanışlı olmalı.birtek philips i katmıyorum buna yazılımı biçimsiz zor ve hantal geliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt