BİLGİSAYAR TAVSİYESİ

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
nereyi atlamışınız

ekran donup kalıyor mause oynamıyor sesler geliyor cırıltı sesleri en fazla 5 dk bazen 2 dk sürmeden eski haline kendi kendi dönüyor
Size değil Murat arkadaşımıza cevap verdim, ben komple kilitleniyor diye düşünmüştüm ama sanırım öyle değil bu durumda ssd ile düzelmesi ihtimal dahilinde

pensamper Çevrimdışı

pensamper 

Mesut
Aktif Üye
10 Eyl 2019
61
32
öyle çok işim olmuyor yaptığım yapacağım işler bilgisayarda

oyun kesinlikle oynamam

youtube müzik dinleme
sosyal medya
internette sörf gezinme gazete dergi haber vs vs

bilgisayara borsa programı kurma indireceğim 1 gb olmaz belkide
Ozman daha uygun olanlara bak
Şöyle onereyim alicagin laptop icin
Lenovo
Asus
Dell
Bu 3.den şaşma derim

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
öyle çok işim olmuyor yaptığım yapacağım işler bilgisayarda

oyun kesinlikle oynamam

youtube müzik dinleme
sosyal medya
internette sörf gezinme gazete dergi haber vs vs

bilgisayara borsa programı kurma indireceğim 1 gb olmaz belkide
Çok daha uygun bilgisayarlar sizin işinizi görür, önce ssd deneyin bence de olmazsa bakalım yeni bir model ne dersiniz.

T Çevrimdışı

Turbo k.arza78

Aktif Üye
18 Mar 2017
568
Ozman daha uygun olanlara bak
Şöyle onereyim alicagin laptop icin
Lenovo
Asus
Dell
Bu 3.den şaşma derim

fazla anlamadığımdan dolayı bu modellerden benim işime yarayacak modelli bakarmısın
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çok daha uygun bilgisayarlar sizin işinizi görür, önce ssd deneyin bence de olmazsa bakalım yeni bir model ne dersiniz.

bilgisayarcıya ssd taktırayım o zaman toshiba servisi de takar onu fiyat alayım ne marka takacak ssd kaç gb takacak

benim bilgisayar işi çok

batarya bitik durumda

cd rom dvd alınacak takılacak

temizlenecek macum çekilecek

bu masraf çıktı

bunlara 1000 tl vermektense 2500 / 3500 arasında yeni sıfır bilgisayar almak daha mı mantıklı

2500 / 3500 tl arasında benim işimi görecek yeni bilgisayarlara bakıp atabilirmisiniz buraya sizlere zahmet olacak ama
yardımcı olursanız sevinirim anlamıyorum hiç

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
fazla anlamadığımdan dolayı bu modellerden benim işime yarayacak modelli bakarmısın

bilgisayarcıya ssd taktırayım o zaman toshiba servisi de takar onu fiyat alayım ne marka takacak ssd kaç gb takacak

benim bilgisayar işi çok

batarya bitik durumda

cd rom dvd alınacak takılacak

temizlenecek macum çekilecek

bu masraf çıktı

bunlara 1000 tl vermektense 2500 / 3500 arasında yeni sıfır bilgisayar almak daha mı mantıklı

2500 / 3500 tl arasında benim işimi görecek yeni bilgisayarlara bakıp atabilirmisiniz buraya sizlere zahmet olacak ama
yardımcı olursanız sevinirim anlamıyorum hiç
Servise yaptırmayın. Eli yüzü düzgün bir bilgisayarcıya verin. Parça parası olarak cd rom ve ssd tutar. Bataryayı değişmenize gerek yok taşımıyorsanız yanınızda. Ama taşınacaksa hiç bu kadar uğraşmayın yeni bir tane alın ama dediğim gibi masada kullanılacaksa ssd cd rom yenilemesi ve bakımı yapıldıktan sonra o cihaz sizi bir süre daha götürür

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
3 tane lenova bilgisayar buldum bunlar benim işimi görür mü hangisi daha özellikli iyi

Bu üçü yerine amd ryzen 5 işlemcili modelleri tercih ederim yerinizde olsam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt