Beko wd964yk kurutmalı çamaşır makinesi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ne diyeyim hocam kolay gelsin :sirit

Benim makinanın maşallahı var hocam size mesaj olarak sıkma videolarını attım ancak yoğunluktan görmediniz sanırsam.Bir tek kazan körüğü biraz sallanıyor ancak ses yapmıyor esneklik iyidir diye düşündüm.

Makine alıştı sanırsam artık ilk sıkmada azda olsa yaptığı zıplama sarsıntıyıda yapmıyor.Ancak ben haftasonu yine de ayakları tam teraziye alacağım öyle önr kalkık şekilde garip duruyor ilerde zararıda olur belki.

Kurutma da denedik ilk 40 dk hiç yoğuşma için su almadı.Sonra tekrar kurutmadayken sıkma yaptı .

sonra yine ara ara su almaya başladı ancak önceki model gibi pompa susuz kalınca katur kutur çıkan sesi çıkarmadı.

vestel 9914 te epey geliştirme yapmış.En önemlisi kapaktaki bombeleşme yok.Sarsıntı titreşim minimum.

Hatta uğraşmayın 9914 değişim isteyin diyeceğim de neyse:fiskos:kiskis:kas:cool

Aslında izlemiştim sıkma videolarını :alala

Biz değişim talep edince farklı algılanıyor azizim, Fabrikaya gittiğimde onlara o kinaye dolu bakış şansını vereceğime çöpe atarım makineyi sorun değil. Benim gönlüm her zaman VESTEL den daha zengindir :ok

Nickimsonikimsi Çevrimdışı

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
41
Bu işin peşine düseyim dedim mail attim merkezden arandim tamam efendim şöyle böyle dediler servis ücretinden bile feragat etmediler ücretsiz servis tarafından tespit vs bile yaptirtamadim illada alacaklarmiş 50 liramı.
Benim size verecek param yok dedim
Vana açıp kapamaya devam
Buraya kullandgm urunun fiyatini koyayim
Benim gibi az garantili çok pahalı ürün alacak arkadaşlara ibret olsun
Screenshot_20181007-150129.png

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
41
Beklenen oldu 9kg lik makinaya 12-15 kg yukleye yukleye tambur cokmus
Bir baktim su icerisinde yerler
Kapagi actim yaylar firlamis tambur aşagida
Simdi bir makine parasi ucret cikar....

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Beklenen oldu 9kg lik makinaya 12-15 kg yukleye yukleye tambur cokmus
Bir baktim su icerisinde yerler
Kapagi actim yaylar firlamis tambur aşagida
Simdi bir makine parasi ucret cikar....

9 KG kapasitesi olan bir makineye 12-15 kilogram yük yüklemeniz sonucu normal.
Peki neden ısrarla böyle birşey yaptınız? Yeni makine almak için bahane olsun diye mi? :sirit

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
9 KG kapasitesi olan bir makineye 12-15 kilogram yük yüklemeniz sonucu normal.
Peki neden ısrarla böyle birşey yaptınız? Yeni makine almak için bahane olsun diye mi? :sirit

bu çamaşır makinelerinin belirtilen ağırlıkları kuru çamaşır bazında mı hocam?Zira çamaşırlar ıslanınca heleki havlu ve yünlülerde neredeyse 2 katını aşıyor gibi ağırlık olarak?

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
41
O telin çıkması için zamanında iyi oturtulmamış olması lazım :alala

o teli takmadan da tamburun dönüp dönmediğine bakabilirsiniz.
Baktim cikan camasirlara boşuna parlamışım...
Cok yuklenmemis...
Dediginiz gibi beko servisi hala beni süründürüyor bu teli takarken o servisi izlemistim en asagiya dogru getirmisti yay yerini oysaki sol tarafta yeri var simdi geri takarken gördüm A Ado hocam calistirsim bir su kacagi yok simdilik umarim akan su makineye zarar vermemistir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Baktim cikan camasirlara boşuna parlamışım...
Cok yuklenmemis...
Dediginiz gibi beko servisi hala beni süründürüyor bu teli takarken o servisi izlemistim en asagiya dogru getirmisti yay yerini oysaki sol tarafta yeri var simdi geri takarken gördüm A Ado hocam calistirsim bir su kacagi yok simdilik umarim akan su makineye zarar vermemistir.
Alt arka tarafta motor soketi ve rezistans uçları var (Zeminden yaklaşık 20-25cm yüksek) , sizin su akış noktası ise ön kapak alt taraf, sirayet etmemiştir azizim :ok

Nickimsonikimsi

Aktif Üye
10 Eyl 2018
54
41
Alt arka tarafta motor soketi ve rezistans uçları var (Zeminden yaklaşık 20-25cm yüksek) , sizin su akış noktası ise ön kapak alt taraf, sirayet etmemiştir azizim :ok
A Ado ustam kurutma yikqma yaptim sorun yok ancak sizin yazinizi okumadan once takmistim beko servisinin taktigi gibi resimleri ekliyorum doğrusu nasil tarif ederseniz iyle takayim birdaha boyle birsey yasamak istemem
IMG-20181018-WA0006.jpg
IMG-20181018-WA0007.jpg
IMG-20181018-WA0009.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt