Beko B55L 9785 5S - Arçelik 55 9785 5s

B Çevrimdışı

buraxx06

Yeni Üye
12 Nis 2018
15
34
2 aydır tv arıyorum daha karar veremedim ama arcelik beko grunding fiyatları cok yuksek bu fiyatlara deger mi bilmiyorum arcelik bekoya vereceğim paraya samsung a veririm daha iyi fiyatları hemen hemen aynı vestelin 9650 serisi fiyat olarak uygun
Hocam iste 4.100 liraya veriyorlar arceligi va panelse alınır gercek 100 hz. Beinsport hediyesiyle mantikli yani. 3binin az altina geliyor bu mantikla. Ama alip da kampanya kodu gelmeyen varmis sikayetvarda gordum. Arcelikte irtibatli biri bilgi verse rahatlayip alcam

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam iste 4.100 liraya veriyorlar arceligi va panelse alınır gercek 100 hz. Beinsport hediyesiyle mantikli yani. 3binin az altina geliyor bu mantikla. Ama alip da kampanya kodu gelmeyen varmis sikayetvarda gordum. Arcelikte irtibatli biri bilgi verse rahatlayip alcam
Yarın bana hatırlatırsanız arçelikteki arkadaşı arayıp sorun olup olmadığına dair bilgi alırım :ok

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Bu da bizim farkımız olsun kardeşim :kiskis

Birimiz panel beğenmez, birimiz anakart beğenmez, gözünün üstünde kaşın var derken sonuç bu oluyor :alala
:clap2 Aynen abi, dur bakalım yavaş yavaş gözümü karartır gibiyim, Teknosaya mesaj attım 2 modelin seri numarasını sordum:deli1 49ud 9400 ve 49 ud 9300, yollarlar mı bilmiyorum ama, tv lerden çok beklentim kalmadı, alıp geçeceğim, bir daha ki nesile inşallah OLED ile devam ederiz, Allah ömür ve sağlık versin. O zamana kadar panellerde düzelir belki. Şuan düşüncem uygun bütçe+tv box üzere yoğunlaşıyor.

M Çevrimdışı

mateseko

Aktif Üye
4 Nis 2018
67
42
spor yıldız paketiyle beraber uyguna geliyor tabi spor severler için almak istemeyenlerede keske digitürk paket indirim yapsalar benim gibi kullanıcılara ozmn hemen alırım :)

B Çevrimdışı

buraxx06

Yeni Üye
12 Nis 2018
15
34
spor yıldız paketiyle beraber uyguna geliyor tabi spor severler için almak istemeyenlerede keske digitürk paket indirim yapsalar benim gibi kullanıcılara ozmn hemen alırım :)
Film paketiyle de alabiliyosunuz. Bide digiturk kullaniyosaniz taahhüt bedeli olmadan iptal olup yeni seçtiğiniz paketi veriyorlarmış 1 yıllığına

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O zaman benim panele de bakalım abi neymiş, ne değilmiş.:kiskis
Senin panele baktım bu çıktı

aa11-jpg42045e6c0730a84a.jpg

:kiskis

Geri
Üst Alt