BAYRAM TEBRİĞİ

Ü Çevrimdışı

Ümit.

Yeni Üye
30 Tem 2019
19
32
Erkenden konuyu gündeme getirdiğine göre bu konuda oldukça azimlisin demek :kop

Mutlu huzurlu bayramlarımız olsun gönüldaşlar ❤❤❤???
Hayırlı bayramlar diliyorum arkadaşlar.

Adem bey merhaba, uygun bir zamanınızda, yani tavsiye vermek için foruma girdiğiniz zaman, tv tavsiye bölümünde açtığım konumun en altındaki mesajını yorumlar mısın. Teşekkürler.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Ya Rabbi! Öncelikle dünyanın neresinde olursa olsun Allah(c.c), Peygamber(s.a.v) ve Kur'an-ı Kerim kısaca islam yolunda yürüyen müslüman olduğu için akla hayale gelmiyen eziyet gören horgörülen ağzında ALLAH Allah Allah lafzıyla yardım bekleyenlerin biran önce yardımlarına hastalara şifa dertlilere deva borçlulara edalar nasip eylle!!! Allah yolunda yaptığınız ve yapacağınız tüm ibadetlerin katında en güzeli ennn yükseğiyle kabulu ile öncelikle forumdaşların sonrada tüm islam aleminin müslümanların kurban bayramını kutluyorum Allah'ın izniyle inşaALLAH.

Ya Rabbi! Bize verdiğin bütün nimetlerden dolayı sana şükrediyoruz. Bizi Şükredenlerden eyle! Nankörlerden eyleme! Ya Rabbi! Fayda vermeyen ilimden, korkmayan kalpten, doymayan gözden, kabul olunmayan duadan sana sığınırız, Senden ;sıhhat afiyet ve ahlakın en güzelini dileriz, işlerimizde kolaylıklar ver. Belâsız bir geçim, riyâsız bir amel ihsan eyle. Lütfunla ey keremlilerin en keremlisi ve ey merhametlilerin en merhametlisi! Bizi Affet!!! Doğru yoldan ayırma.. İslamı yücelt Ya Rabbi!!!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri