BAYRAM TEBRİĞİ

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Mutlu
Huzurlu
Stresten uzak
Sağlık dolu
Bol kazançlı
Bereketli
Trafik kazalarının hiç olmayacağı
Sıcaklardan bunaltmayacak

Şeker tadında bayramlarımız olsun sevgili arkadaşlarım, kardeşlerim, abilerim :ok
:cay
Aminde sıkınıtısız günümüz yokki ado hocam değerli abim bu dünya artık tat vermiyor yaşamak bile istemiyorum.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Para işini dert etmeyin hocam o herkesin derdi.Başınızı kapatacak bir çatınız , oturacak koltuğunuz varsa en önemlisi sağlığınız yerindeyse birçok kişiden şanslı olarak hissedin hocam kendinizi.Fazlası hepimizin hakkı.
Valla şimdi yeni konu açıcam madem tavsiye forumu Valla hocam sağlımız yerinde deyilki insanlar yüzünden :bye

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
hocam sabah foruma yazdım ama size ayrıcada yazmak istedim.Bayramınız mübarek olsun nice sağlıklı mutlu huzurlu Ramazanlar ,bayramlar dilerim.
meebbe meebbe, teraspy teraspy
Sevgili mert,çok teşekkür ederim,ayrıca özel olarak yazman çok mutlu etti,tabii sevgili fikoloji ve digiulamayı da unutmayayım :)

Valla şimdi yeni konu açıcam madem tavsiye forumu Valla hocam sağlımız yerinde deyilki insanlar yüzünden :bye
Sevgili Koro96 ,insanoğlu çiğ süt emmiştir,hayatı başka türlü öğrenemezsin,benim şansım senin yaşlarındayken müziğe başlamamdır,bu sayede binbir türlü insanla tanıştım,inan binbir türlüsü.Çok kazık yedim çok,herşey iyi gitseydi zaten tek düze insan olurduk,yani robottan farkımız kalmazdı , konunda yazdım buradan da ekleme yapayım,etrafını iyi tanı,iyi dost seç,1 tane arkadaşın olsun ama adam gibi adam olsun,işte o zaman korkma,sırtın hiç yere gelmez :ok

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Sevgili mert,çok teşekkür ederim,ayrıca özel olarak yazman çok mutlu etti,tabii sevgili fikoloji ve digiulamayı da unutmayayım :)

Sevgili Koro96 ,insanoğlu çiğ süt emmiştir,hayatı başka türlü öğrenemezsin,benim şansım senin yaşlarındayken müziğe başlamamdır,bu sayede binbir türlü insanla tanıştım,inan binbir türlüsü.Çok kazık yedim çok,herşey iyi gitseydi zaten tek düze insan olurduk,yani robottan farkımız kalmazdı , konunda yazdım buradan da ekleme yapayım,etrafını iyi tanı,iyi dost seç,1 tane arkadaşın olsun ama adam gibi adam olsun,işte o zaman korkma,sırtın hiç yere gelmez :ok
rica ederim hocam.?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kurban-bayrami-mesajlari-13d9e3749df23e3a5.jpg

kurban bayramınızı tebrik eder, keseceğiniz kurbanların kabul ve makbul olmasını dilerim, allah kurban kesemeyenlerede bol rızık nasip etsin ki seneye inş o da kessin.
Bütün tavsiye forumu ailesine sevgi ve saygı ile selam diler, büyüklerimin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperim.
bayram harçlığı vereceklere iban paylaşılır :hihi :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt