Bakışmaya Başladığım Meslektaşım Ve Komşu Kızı

Koro96'nun hali ne olacak...

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Çıkmaya baslayacaklar.

• Koray yenge adayına çıkma teklif edecek. Yenge adayı kabul etmeyecek

• Koray bu aşkı platonik olarak yaşamaya devam edecek.

• Yenge adayımız sonunda dayamayıp, koraya çıkma teklif edecek.

• Koray herseyi elinize yüzüne bulaştıracak, Yenge adayını başkasına kaptıracak.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hakkında hayırlısı neyse o olsun kız arkadaşım yok diye üzülme inan bazen yalnızlık daha iyi.
Abi iyide herkez diyor bir hayat arkadaşın olsun yanında iyi günde kötü günde olan sıkıldım yalnızlıktan.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Çevredeki erkeklere bakıyorum sorsan cebinde 50 lira bile çıkmaz sigara desen elden düşmez tesbihler dayı dayı gezmeler nedense kızlar hep orda Serserilerin peşinde bizdemi serseri olak yani ? Olmam abi niye olayımki.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Abi iyide herkez diyor bir hayat arkadaşın olsun yanında iyi günde kötü günde olan sıkıldım yalnızlıktan.

Çevredeki erkeklere bakıyorum sorsan cebinde 50 lira bile çıkmaz sigara desen elden düşmez tesbihler dayı dayı gezmeler nedense kızlar hep orda Serserilerin peşinde bizdemi serseri olak yani ? Olmam abi niye olayımki.

Ortama girersen bulursun birilerini.
Ama gireceğin ortamda uyuşabileceğin birilerini bulabileceğin de kesin değil.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ortama girersen bulursun birilerini.
Ama gireceğin ortamda uyuşabileceğin birilerini bulabileceğin de kesin değil.
Valla umut şöyle diyim sana kardeşim Yıllardan beri Sabah 8:30 Akşam 18:30 Haftanın 5 Günü Net cumartesi kışın yarım gün pazar kapalı yazın cumartesi pazar tam gün kapalı

Avm,Kahve,Arkadaşla buluşma Kısacası Sosyal Hayat Yok Geçen pazar allah inandırsın bir arkadaşım arıyor eski mesai arkadaşım gecenin 1 i Dostum kampüse kızların yanına gidiyoruz eğlence alem var gelsene

İyi geceler deyip kapattım teli :hayir:hayir

Ankete katılan %50 öngörüsü doğru çıktı.
Sağlık olsun Be Ahmet Alışıldık durumlar zaten illaki Önümüzü Kesmeye çalışan üstümüze çamur atmaya çalışan birileri çıkacak bu hayatta.

Aha şimdi karşımda bir çift el ele tutuşmuş Birbirlerine Bakaaaa Bakaa Yürüyorlar gelde kıskanma.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Valla umut şöyle diyim sana kardeşim Yıllardan beri Sabah 8:30 Akşam 18:30 Haftanın 5 Günü Net cumartesi kışın yarım gün pazar kapalı yazın cumartesi pazar tam gün kapalı

Anlıyorum, en azından sosyal medyayı kovalamayı deneyebilirsin.
Çok kafana takma, taktığına değmiyor çünkü.
Maddi olarak güçlenmeye bak.

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33

Kendini olsun diye şartlandırma ve bu psikolojiye bürünme zamanında bende senin gibiydim kendi kendini yemekten başka birşey değil hayatı akışına bırak saniyelerin,dakikaların,günlerin vs. ne getireceği belli olmaz senin serserilerden farkın efendiliğin olsun bu hazineyi görebilen kişi sana değer verebilecek sevebilecek doğru insandır serserilere tapanlardan yuvana ne hanım olur nede sana yoldaş.

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Anlıyorum, en azından sosyal medyayı kovalamayı deneyebilirsin.
Çok kafana takma, taktığına değmiyor çünkü.
Maddi olarak güçlenmeye bak.
Sende bekarsın sanırım :hihi:hihi Dur ya yeni konumu açsak ne kim bekar kim evli? :haha:haha:haha

Kendini olsun diye şartlandırma ve bu psikolojiye bürünme zamanında bende senin gibiydim kendi kendini yemekten başka birşey değil hayatı akışına bırak saniyelerin,dakikaların,günlerin vs. ne getireceği belli olmaz senin serserilerden farkın efendiliğin olsun bu hazineyi görebilen kişi sana değer verebilecek sevebilecek doğru insandır serserilere tapanlardan yuvana ne hanım olur nede sana yoldaş.
Kesinlikle Doğru abi hiç olmasın daha iyi.

Faldada çıktı Biri sana aşık olacak duygularını açamıyacak Kesin eski iş arkadaşlarım doldurdu kızı Zaten Uzman Tv de Aşk Doktoru Diyorki:Bir Kız 2.Hayırı Diyorsa Gerçekten istemiyor Demek. Şimdi Yeni Fal Baktırdım Falda Diyorki Duygularını kıran inciten birileri var o sana geri dönecek ve hatasını telafi edecek Tabi ben hayatımı fallara adamamışım Fallara inanırım ama Dozajında.:hoba1

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Yahu sana teklif ettim beni geri çevirdin ne diye hala bakıyosun arkadaşlar bu bakışmalar beni kesmeler beni delirtecek ya.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Yahu sana teklif ettim beni geri çevirdin ne diye hala bakıyosun arkadaşlar bu bakışmalar beni kesmeler beni delirtecek ya.
1. Göz ucuyla dahi olsa o kızla gözgöze gelme (Cilvelenmesine vss aldırma bildiğin ona doğru kıçını dön)
2. Bulunduğu ortamda bulunma (iş için bile olsa isini yap vakit kaybetmeden uza)

3. Kesinlikle selam,sabah muhabbetleri girme , selam verse dahi alma.

4. Şartlar ne olursa olsun o kızdan uzak dur.
Canını yakmaya çalıştığı gün gibi ortada.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt