Bağlantı kopması Tp link w9970 v4

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yalnız 4.5 dk da ıp alıyor modem max alabildiğin hızı göstermiyor bazen 2.4ghz bağlantı sorunu oluyor eski cihazlarda yeniden başlatmak lazım oluyor istersen VMG3625-T50b modem Alma Turknete özel üretildiği için kısıtlamalar var ileride güncelleme vs düzelir belki ama bende satıp başka modem almayı düşünüyorum ayarı vs yapıldıktan sonra çok iyi sorun olmuyor iyi modem ama belli başlı ufak sorunlar çıkabiliyor demedi deme. ben bir bakayım alternatif başka modem varmı
yazarım. yine

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Biraz bakındım L lolman hocam sen en iyisi Zyxel VMG3625-T50B Al şimdilik en iyisi bu gibi duruyor

Ufak defek hatalarını göz ardı etmek lazım kusursuz modem yok zaten herkes memnun fazla şikayetçi yok.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Biraz bakındım L lolman hocam sen en iyisi Zyxel VMG3625-T50B Al şimdilik en iyisi bu gibi duruyor

Ufak defek hatalarını göz ardı etmek lazım kusursuz modem yok zaten herkes memnun fazla şikayetçi yok.

Bu modemin turknet olmayan sürümü yok mu ? Hepsiburada vb sitelerde satılan.
Bazen bağlanmaması sıkıcı bir durum bir yerde daha okumuştum

Fiyatlar malum çok pahalı.
keneetic extra 1200
Zyxel VMG3625-T50B
Tplink vr400 v3

bunların üçüde aynı fiyat bandında çok kararsız kaldım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu modemin turknet olmayan sürümü yok mu ? Hepsiburada vb sitelerde satılan.
Bazen bağlanmaması sıkıcı bir durum bir yerde daha okumuştum

Fiyatlar malum çok pahalı.
keneetic extra 1200
Zyxel VMG3625-T50B
Tplink vr400 v3

bunların üçüde aynı fiyat bandında çok kararsız kaldım
keneetic extra 1200 alabilirsiniz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Başka bir firmadan aldım modemi. 5 saattir kullanıyorum gayet güçlü bir modem hem kablolu hem kablosuz tam hız alıyorum. Yanlız satıcı fatura göndermedi garantisi durumu nasıl olacak
1 hafta içinde e-mailine gelmesi lazım faturamın ara ara kontrol et gelmezse m.hizmetleri iletişime geç fatura talep et zyxel kayıt olursan seri no yazarsan garanti süresini ordan sorgulayabilirsin güzel haber senin adına sevindim hayırlı olsun...
Fatura almayı ihmal etme.

U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hat kopuyor ancak bunun nedeni isp mi, yoksa onceki modem mi suan icin belirlemek zor. Yeni modem elinize ulastiginda tekrar test edin hocam, eski modem icinde fw downgrade yapabilirsiniz. O modelin son guncellemelerinde gordugum yasanan bir sikinti vardi. Hayirli olsun simdiden yeni modeminiz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt