Az yakan Çok kaçan Beyaz Eşya Arayışı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Bu gün bir tanıdığımı aradım Ankara'da yaşayan ama ulaşamadım bir türlü.Eskiden taksicilik yapardı ,kesin bilir demiştim ,yarın olsun bakalım bir daha arayacağım.(hem neden dönmemiş onun fırçasını da atacağım :kiskis )

H Çevrimdışı

HalilCimen

Yeni Üye
6 Mar 2018
29
Buzdolabı ve bulaşık makinesinin siparişini verdim, Flavel için bir kaç yorum daha okuyup ona göre çamaşır makinesinin de siparişini vermeyi düşünüyorum. Köşe takımı ve gardrop da alırsam geriye ufak tefek şeyler kalıyor :cak

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Buzdolabı ve bulaşık makinesinin siparişini verdim, Flavel için bir kaç yorum daha okuyup ona göre çamaşır makinesinin de siparişini vermeyi düşünüyorum. Köşe takımı ve gardrop da alırsam geriye ufak tefek şeyler kalıyor :cak
Aramayayım yani arkadaşı,hımmm :alala

H Çevrimdışı

HalilCimen

Yeni Üye
6 Mar 2018
29
hocam beyaz eşyaları aldım, şimdi köşe takımı gardrop gibi şeyler için çıkıyorum gezmeye :) çok teşekkürler

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Spotçulardan eşya alırken on defa düşünün derim. Bizim tanıdığın su akıtan buzdolabına 500 lira vereyim demişler. Tamir ettirip de mi satacak bilmiyorum. Bir de şu bilgiyi vereyim Vestel mini buzdolaplarına kurulum ücreti isterken Arçelik ücret almıyor. Youtube'da ürün inceleme videolarında çok yorum var bu yüzden Altus tercih ettim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Spotçulardan eşya alırken on defa düşünün derim. Bizim tanıdığın su akıtan buzdolabına 500 lira vereyim demişler. Tamir ettirip de mi satacak bilmiyorum. Bir de şu bilgiyi vereyim Vestel mini buzdolaplarına kurulum ücreti isterken Arçelik ücret almıyor. Youtube'da ürün inceleme videolarında çok yorum var bu yüzden Altus tercih ettim.
Ben İzmirdekilen onarım yaptırdıklarını çok iyi biliyorum ,özellikle İkiçeşmelik tarafındakilerin (elbet vardır içlerinde alıp onarmadan hemen satan)

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Ben İzmirdekilen onarım yaptırdıklarını çok iyi biliyorum ,özellikle İkiçeşmelik tarafındakilerin (elbet vardır içlerinde alıp onarmadan hemen satan)
Vardır muhtemelen. Eski klimayı sattığımda alan kişiye flap kapağında biraz sorun var dedim, olsun biz onu yaparız dedi o şekilde almıştı.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Devlet ve tedas prize birseyler takman için pusuda beklerken, böyle okkalı zamlardan sonra az yakan kavramını unutun ?

K Çevrimdışı

KingOfShadow 

Aktif Üye
13 Kas 2021
106
22
Seg9100e öneririm ben a101 de satilanin dijital ekranlısı 9kg çamaşır makinesi aslında senin için 9kg muhtemelen fazla ama bu fiyatın altına da pek makine yok

Ben a101 de ki makineyi aldıktan sonra bunun dijital ekranlı olduğunu fark edip aldığıma pişman olmuştum birde aynı fiyattı neyse nasip buymuş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri