Axen 55'' 2.900 tl

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bu aralar uydu için gittiğim evlerde seg-axen-hılevel-vs gibi çok tvler görmeye başladım millette para yok bu cihazlara yönelmişler.döviz yükselmeden önce gittiğimde sony-panasonıc-vestel-arçelik-lg-samsung görüyordum.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bu aralar uydu için gittiğim evlerde seg-axen-hılevel-vs gibi çok tvler görmeye başladım millette para yok bu cihazlara yönelmişler.döviz yükselmeden önce gittiğimde sony-panasonıc-vestel-arçelik-lg-samsung görüyordum.
İthal televizyonlara ek vergi kararının sahaya yansıması sonrası çok daha çok görülmeye başlanacak maalesef. :ok

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ben bu markanın 32 inç olanını almıştım. Hatta iki adet almıştım. Fiyatı uygundu beşyüz TL ye almıştım. İhtiyacım kalmayıp satmıştım. Sonra beyaz renk aldım. Ses kaliteleri daha doğrusu berbat bir hoparlör kalitesi var. Beyaz olan daha iyi çıktı fakat çok uygun olduğu için almıştım. Görüntü kalitesi güzel fakat berbat bir panele sahip.. Lekeler oluşuyor. Servisleri desen aman aman tam bir hacının yeri..
Öncelikle ekonomik durumlar kısıtlamalar derken alım gücü oldukça düştü. Hele şimdi sony Samy hayal oldu. Bakıyorumda vestel 65 ud 8900 bile 3250 TL fiyatı görmüştüm tam bu zaman geçen sene... Almış başını gidiyor 4800 TL civarında... Fakat birde şu var. Bir kere alınıyor iyisi olsun ama nerde.. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim kavramıda varya hani.. Gerçi iyisi kötüsü hepsinin beş yıl ömrü var :ok
Fakat benim fikrim sunny axen awox tavsiye etmem.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
SUNNY AXEN grubu tv lere her zaman mesafeli oldum, sizin de mesafeli olmanızı önerebilirim.

Mühendislik alanında hiç bir gelişme göstermeyen. Satış sonrası hizmetlere ve servis ağına destek vermeyen, Millet Ay'a, AXEN yaya mantığında bir durumdur benim gözümde.

Mutlaka ki alıp kullanan ve memnun olan vardır lakin ben olsam riske girmezdin, sonuçta 2900tl de az bir para değil.

Diğer arkadaşlarımızın da görüşlerini alalım bakalım

F fikoloji
TEKNOwest teknovest
BlackSea BlackSea
Umut Barış Umut Barış
Aragorn Aragorn
Abi yeni gördüm kusura bakma ben hiçbir alt marka ya da 3.sınıf marka almaktan yana değilim saygılar

bybadem Çevrimdışı

bybadem

Yeni Üye
16 Ara 2018
9
30
Kardeşimiz sormuş gitmiş, umarım yazılanları görür ?
Hocam gorevdeydim giremedim pek esim yanliz kaldi bende konuyu actiktan sonra almak zorunda kaldim ve dun aksam aldim yorumlariniz icin tesekkurler... memnun kalmadim bu arada ... ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam gorevdeydim giremedim pek esim yanliz kaldi bende konuyu actiktan sonra almak zorunda kaldim ve dun aksam aldim yorumlariniz icin tesekkurler... memnun kalmadim bu arada ... ?

Yapma yaaaa. üzüldüm inan senin adına. Peki mesafeli satış mı yoksa görerek satış mı? İade yollarını denesen olmaz mı kardeşim? :alala

bybadem Çevrimdışı

bybadem

Yeni Üye
16 Ara 2018
9
30
SUNNY AXEN grubu tv lere her zaman mesafeli oldum, sizin de mesafeli olmanızı önerebilirim.

Mühendislik alanında hiç bir gelişme göstermeyen. Satış sonrası hizmetlere ve servis ağına destek vermeyen, Millet Ay'a, AXEN yaya mantığında bir durumdur benim gözümde.

Mutlaka ki alıp kullanan ve memnun olan vardır lakin ben olsam riske girmezdin, sonuçta 2900tl de az bir para değil.

Diğer arkadaşlarımızın da görüşlerini alalım bakalım

F fikoloji
TEKNOwest teknovest
BlackSea BlackSea
Umut Barış Umut Barış
Aragorn Aragorn
Televizyonu dun aksam aldim guya app store var ama smart tv de youtube uygulamassi yok nasil yukleyebilirim ne yapmayilim yardim edermisiniz hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yapma yaaaa. üzüldüm inan senin adına. Peki mesafeli satış mı yoksa görerek satış mı? İade yollarını denesen olmaz mı kardeşim? :alala
Gorerek aldim karanlikta isik suzmesi cok belli dandik kumandasi var smart tv guya app store da birsuru uygulama var ama facebook appstore falan yok... ne yapsam da iade etsem ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Televizyonu dun aksam aldim guya app store var ama smart tv de youtube uygulamassi yok nasil yukleyebilirim ne yapmayilim yardim edermisiniz hocam
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Gorerek aldim karanlikta isik suzmesi cok belli dandik kumandasi var smart tv guya app store da birsuru uygulama var ama facebook appstore falan yok... ne yapsam da iade etsem ?

Yanlış hatrlamıyorsam, Mesafeli satış sözleşmesinde geçerli olan 14 günlük koşulsuz iade hakkınız, Görerek satışlarda 7 gün diye biliyorum.
İşletme ile görüşüp memnuniyetsizliğe bağlı, koşulsuz iade hakkınızı kullanmak, bunu sulh yolu ile yapmak, THH ye gitmek istemediğinizi belirtin.
Eğer ellerinde başka markalar var ise direkt iade yerine marka değişikliğine giderseniz daha çok yardımcı olurlar :ok

bybadem Çevrimdışı

bybadem

Yeni Üye
16 Ara 2018
9
30
panelde ışık süzmeleri ve bulutlanma arttı bende tüketici hakem heyetine şikayet ettim.. bilirkişi gelip baktı televizyona veee karar açıklandı migros bana 3200 tl yi iade etcek 15 gün içinde... :) sunny awox axen mi aman aman .. şu an 3200 param var. 140 ekran bi tv lazım sizce ne önerirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri