AWOX U5600STR Kumanda Kilitlenme ve Sistem Durduruldu Uyarısına Çözüm

H Çevrimdışı

Hikmet43

Yeni Üye
13 Tem 2019
3
54
bende iki gün önce aldım. kurdum renkler güzel ayrıca smart. fakat bugün güncellem var 600küsür mb uyarısı aldım ve güncelledim..keşke güncellemez olaydım. sonrasında tv yi açtığımda smart tv yazısı geliyor altta 1 dakika dönüyor açamıyor tv sand by moduna geçiyor. bir türlü açamıyorum....şimdi adem beyin 6586 DVBT bin dosyasını (970MB)indiriyorum. birazdan bitince yüklemeye deneyeceğim. sonucu paylaşırım..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ADEM BEY FAT 32 OLARAK FLASI BİÇİMLENDİRDİM. 970MB LIK DOSYAYI ATTIM. TV KAPALIYKEN FLASHI TV YE TAKTIM. ANAHTARI AÇTIM.TV HALA STAND BY DA HİÇ Bİ HAREKET YOK SİZİNKİ GİBİ MAVİ EKRAN YÜKLEME EKRANI GELMEDİ NE ÖNERİRSİNİZ.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bende iki gün önce aldım. kurdum renkler güzel ayrıca smart. fakat bugün güncellem var 600küsür mb uyarısı aldım ve güncelledim..keşke güncellemez olaydım. sonrasında tv yi açtığımda smart tv yazısı geliyor altta 1 dakika dönüyor açamıyor tv sand by moduna geçiyor. bir türlü açamıyorum....şimdi adem beyin 6586 DVBT bin dosyasını (970MB)indiriyorum. birazdan bitince yüklemeye deneyeceğim. sonucu paylaşırım..

ADEM BEY FAT 32 OLARAK FLASI BİÇİMLENDİRDİM. 970MB LIK DOSYAYI ATTIM. TV KAPALIYKEN FLASHI TV YE TAKTIM. ANAHTARI AÇTIM.TV HALA STAND BY DA HİÇ Bİ HAREKET YOK SİZİNKİ GİBİ MAVİ EKRAN YÜKLEME EKRANI GELMEDİ NE ÖNERİRSİNİZ.
2'gün önce alınan tv,güncelemeyi de kendisi yaptı ama tv sapıttı,doğrumu anlamışım ,eğer cevap evet ise,bence derhal servise bildir ,senin hatan değil çünkü,durumu anlat ,gereğini yapsınlar, bence sen müdahale etme ,nacizane düşüncem bu yöndedir sevgili Hikmet43 :ok

H Çevrimdışı

Hikmet43

Yeni Üye
13 Tem 2019
3
54
Evet arkadaşlar sorun çözüldü. Nasılmı;güncellemeden sonra tvyi açtığımda smart tv yazısı geliyor bir dk sonra kendiliğinden kapanıyor stand by a geçiyordu.tv ye usb den bağladığım logitech klavyeye ait adaptörü çıkardım.sonra nasılsa açıldı. açılınca sistemi sıfırladım fabrika ayarlarına döndüm şu an tv düzledi. klavyeyi bir süre takmayacağım.(takmayakorkuyorum.) 1 hafta 10 gün kullanayım sıkıntı çıkmassa klavyeyi yeniden bağlayacağım. sanki bana klavye adaptörü tv yi sapıttırdı gibi geldi...şu an normal tv çalışıyor. (ADEM BEYE AYRICA TEŞEKKÜRLER)

H Çevrimdışı

Hikmet43

Yeni Üye
13 Tem 2019
3
54

adem bey 970 mb lık dosyayı başka flash diske kurdum. bu sefer upgrading yaptı televizyonuma yeni yazılımı yükledim. süper oldu takılma donma kapanma yok teşekkür ederim. szi olmasanız. Allah razı olsun.sıkıntı önceki flash taymış sanırım.

S Çevrimdışı

Serkankalender

Yeni Üye
16 Tem 2019
1
37
[SUP]Merhaba bende dün u5600str modelini aldım servis kurulum yaptı fakat kullanıcı ekran goruntu ayarları hakkında bılgı verebilirmisiniz ben ayarlauamadım pek bılgım yok degerler hakkında ben playstation kullanıcısıyım ona gore ayar soylersenız sevınırım[/SUP]

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
[SUP]Merhaba bende dün u5600str modelini aldım servis kurulum yaptı fakat kullanıcı ekran goruntu ayarları hakkında bılgı verebilirmisiniz ben ayarlauamadım pek bılgım yok degerler hakkında ben playstation kullanıcısıyım ona gore ayar soylersenız sevınırım[/SUP]
Görüntü ayarları kişiye göre değişir,bana çok güzel gelen başkasına kötü gelebilir,bu yüzden kendine göre ayarlarsan süper olur,hatta ps bağla,kullanıcı ayarlarını azaltıp-çoğaltarak gözüne hitap eden görüntüyü pek ala yakalayabilirsin sevgili Serkankalender :ok

G Çevrimdışı

Gokhan_coskun

Yeni Üye
9 Kas 2019
1
39
programı yükledim fakat bundan önce paylaştığınız güncelleme apksına ait verileri sildi, wifi dan çıktı, youtube güncel versiyon yüklemiştim oda gitti, netflix açmıyor kısacası güncelleme ile gelen tüm ayarlar öncesine döndü, öneriniz var mıdır A Adem Helvacı

Chrome gibi indirdiğim tüm apklar da silinmiş durumda

Hüseyin S Çevrimdışı

Hüseyin S

Yeni Üye
13 Eki 2019
37
53
lnk.png
Adem bey merhaba. Olmadı. Flash belleği iki türlü de biçimlendirdim, indirdiğim 969 MB bin dosyasını içine attım. Tv kapalıyken taktım ve çalıştırdım. Mavi ekranda az birşey oldu ama yükleme başlamadı. Yükleme olmadı. Benim U5600 10 Eylül 2019'dan sonra üretilme. Acaba bu nedenle mi olmadı?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem bey merhaba. Olmadı. Flash belleği iki türlü de biçimlendirdim, indirdiğim 969 MB bin dosyasını içine attım. Tv kapalıyken taktım ve çalıştırdım. Mavi ekranda az birşey oldu ama yükleme başlamadı. Yükleme olmadı. Benim U5600 10 Eylül 2019'dan sonra üretilme. Acaba bu nedenle mi olmadı?
Evet zaten bu tarihten sonraki üretimlere yükleme yapmamanız gerektiğini belirtmiştim :ok

Hüseyin S Çevrimdışı

Hüseyin S

Yeni Üye
13 Eki 2019
37
53
Tşkler. Hemen cevap yazdınız. Evet üretimi 18.09.2019 ama, başlangıçta YouTube'da izleme yapılamıyordu. Sizin önerdiğiniz yazılım ve apk, aptoid vb sorunu çözdü. Bunlar yüklendi ve tv düzeldi. Oyunda indirdik (Riptide2 gp, logitech f710 ile çok güzel) oynuyoruz. Pek birşeye ihtiyacımız yok. Niçin sizin son önermenizi yüklemek istedim? Başlangıçta kanal geçişi olmuyor, Wifi'ın bağlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bir de otomatik güncellemeler için faydalı olur diye düşündüm. Herşeye rağmen, memnunum ve U5600'ı herkese tavsiye ederim.
Son bir talep: Bazı tavsiyelere uyarak Source2580 ayarlarından renklerle oynadığım için, şuanki renklerden memnun değilim. Hiç ellemesem daha iyiydi. NATURE (en doğal görüntü) için W/B'nin RGain, GGain ve BGain değerleri ile PictureMode'ın değerleri nelerdir?
Yazarsanız, bilen varsa yazarsa memnun olurum. İyi akşamlar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Tşkler. Hemen cevap yazdınız. Evet üretimi 18.09.2019 ama, başlangıçta YouTube'da izleme yapılamıyordu. Sizin önerdiğiniz yazılım ve apk, aptoid vb sorunu çözdü. Bunlar yüklendi ve tv düzeldi. Oyunda indirdik (Riptide2 gp, logitech f710 ile çok güzel) oynuyoruz. Pek birşeye ihtiyacımız yok. Niçin sizin son önermenizi yüklemek istedim? Başlangıçta kanal geçişi olmuyor, Wifi'ın bağlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bir de otomatik güncellemeler için faydalı olur diye düşündüm. Herşeye rağmen, memnunum ve U5600'ı herkese tavsiye ederim.
Son bir talep: Bazı tavsiyelere uyarak Source2580 ayarlarından renklerle oynadığım için, şuanki renklerden memnun değilim. Hiç ellemesem daha iyiydi. NATURE (en doğal görüntü) için W/B'nin RGain, GGain ve BGain değerleri ile PictureMode'ın değerleri nelerdir?
Yazarsanız, bilen varsa yazarsa memnun olurum. İyi akşamlar
C ckoca48 ilk değerler kayıtlımıydı sende kardeşim?

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
abi ne yazıkkı kayıtlı degıl zaten benımkı 5500rst modeli bir arkadas resim atar belkı yada fabrıka ayarlarına dönebilir

Hüseyin S Çevrimdışı

Hüseyin S

Yeni Üye
13 Eki 2019
37
53
Kanalları sıraladığım, apk-aptoid vb kurduğum için fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum. Belki bozulur ve yeniden youtube ile ilgili programları kurmak zorunda kalırım. W/B deki NATURE ve Picture Mode deki Natural değerleri olursa iyi olur. Yoksa da, çok önemli değil, böyle de güzel.

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Kanalları sıraladığım, apk-aptoid vb kurduğum için fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum. Belki bozulur ve yeniden youtube ile ilgili programları kurmak zorunda kalırım. W/B deki NATURE ve Picture Mode deki Natural değerleri olursa iyi olur. Yoksa da, çok önemli değil, böyle de güzel.
abi aklıma geldi sonradan bizim 5500rst lerde bu menu tussuna basınca renklerı ayarlıyorsun ya kullanıcı kısmında işte ses uydu ayarları falan var. o menude ssıfırla dıye bır secenek var onu deneyebılırsın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt